tot 60°A "MJ TLl shop voor bijna nop! NEELEMAN Zwemvierdaagse Nieuwerkerk weer voorbij NEFIT-DEALER 5a CV-KETEL NODIG? P. VISSER EN ZN. 4 september Trompetter en Muzen samen verder Wandelen voor Nepalese kinderen Zestig jaar huwelijksgeluk Zevenhuizen omgetoverd tot pimpterrein Vechten in het zwembad UW DROOMHUIS! intratuin Reünie Achtbaan Kinderkledingbeurs bel: 0180-631206 Zevenhuizen 0180-332222 =>HART HOLLAND Pagina 9 Pagina 11 Pagina 11 Pagina 13 Pagina 21 Narcisveld 10 te Nieuwerkerk aan den IJssel Door Marlonneke Willemsen Van dinsdag 17 augustus tot en met vrijdag 20 augustus werd er fanatiek nopruiming Geld ophalen Maar de deelnemers mochten ook grotere afstanden afleggen om zo sponsorgeld op te halen voor Unicef. Een van de deelnemers, die meer dan de minimale afstand gezwommen heeft, is de 75-jarige mevrouw van der Burg. Zij deed voor de vijfde keer aan de zwemvierdaagse mee en was dit jaar de oudste deelneemster. "Ik hoorde vorige week dat ik de oudste deelnemer ben en dat was wel een verassing. In het begin kwam ik niet verder dan 36 banen, maar gisteren heb ik er 56 gezwommen. Vandaag vond ik het na vijfitg banen wel ge noeg." Intratuin Pijnacker Rijskade la. Donderdag en vrijdag koopavond. Intratuin Zoetermeer Voorweg 192. Donderdag en vrijdag koopavond. www.intratuin.nl ZIE ONZE ADVERTENTIE IN DEZE KRANT Moordrecht - Openbare basis school De Achtbaan organi seert, ter ere van haar 15-jarig bestaan, een reünie voor oud leerlingen en teamleden van de Achtbaan, de Prins Willem Alexanderschool en de Beatrix- school. De Achtbaan is 15 jaar geleden ontstaan uit een fusie van de twee laatstgenoemde scholen. De reünie vindt plaats op zaterdag 25 september van 14.00 tot 18.00 uur. Aanmel den kan via reunieachtbaan@ gmail.com onder vermelding van naam, telefoonnummer, adres, leeftijd en periode dat men op de school gezeten heeft. De organisatoren van de reünie zijn nog op zoek naar foto- en filmmateriaal uit vervlogen tijden alsmede naar oud-leerlingen en/of leer krachten die muziek kunnen maken. Nesselande - De kinderkleding beurs wordt dit jaar gehouden op zaterdag 25 september. Er kan deze dag gesnuffeld wor den naar herfst- en winter- kleding. Er wordt meisjes- en jongenskleding verkocht in de maten 62 tot en met 7 70. De beurs wordt gehouden in de noodlokalen van Het Tan gram op Kindcluster II. Dat is op de kruising van de Laan van Avant Garde en de Laan van het Surrealisme. De verkoop start om 9.00 uur en duurt tot 14.00 uur. Het event kent dit jaar twee nieuwe organisatoren: Janet Koppe en Mirjam van der Hoff. Wie kleding over heeft en mee wil doen kan mailen naar mir- jam0906@hotmail.com. De oudste en jongste zwemmer van de vierdaagse. Mevrouw van der Burg kreeg voor haar prestatie een extra attentie, die werd uitgereikt door een fanatiek ex-deelneemster, de negentigjarige mevrouw Goor. Mevrouw Goor mocht ook een pre sentje uitreiken aan de vierjarige Stijn Vlaardingerbroek. Hij was dit jaar de jongste deelnemer en vond het meedoen aan de zwemvierdaag se erg leuk. "Ik heb een heleboel banen gezwommen en was daarna best moe, maar ik ga volgend jaar weer meedoen." Stijn is al als baby begonnen met zwemmen en heeft een aantal maanden geleden zijn A-diploma gehaald. De jongste deelnemer zijn bij de Nieuwerkerkse Zwemvierdaagse is overigens langzamerhand een tradi tie geworden binnen de familie van Stijn: zijn moeder, tante en zus gin gen hem al voor. Nieuwerkerk aan den IJssel - "Kijk mama wat een mooie medaille!" In het Polderbad werden vrijdagavond 20 augustus de medailles van de zwemvier daagse uitgereikt. Ruim 280 zwemmers deden die week mee aan ditjaarlijkse evenement. Extra aandacht was er, zoals elk jaar, ook vrijdagavond weer voor de jongste en de oudste deelnemer. Stijn Vlaardingerbroek (4) en mevrouw van der Burg (75), kregen een extra attentie. deelgenomen aan de zwemvierdaag se. De oudere deelnemers moesten elke dag minimaal vijfhonderd me ter zwemmen (twintig baantjes) en de kleinste deelnemers moesten een afstand van 250 meter (tien baan tjes) afleggen. Heerlijke en rustig gelegen 4-kamer hoekpatiobungalow op de begane grond met een zonnige tuin. 11 www.vdpanne.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 1