makelaardij WIJ DOEN DE REGIE! na van 't hof Elke zaterdag open UW WONING IN DE HOOFDROL? www.hof-makelaardij.nl 3^eel wat huizen in huis! WADDINXVEEN Burgemeester Klinkhamerweg 6 Vraagprijs 397.000,— k.k. Bredeweg 19 Vraagprijs 225.000,— k.k. Barendstraat 12 B Vraagprijs 300.000,— k.k. BOSKOOP Burg. Colijnstraat 45 Vraagprijs 197.500,— k.k. Voorofseheweg 404 Vraagprijs 246.500,— k.k. WADDINXVEEN BOSKOOP ZEVENHUIZEN makelaardij Ga voor ons complete woningaanbod naar WADDINXVEEN Chopinlaan 18 Vraagprijs 247.000,— k.k. HARTVAN HOLLAND DE KRANT VOOR DE ZUIDPLAS 25 AUGUSTUS 2010 makelaardij avvwjJE van 't hof In kindvriendelijke wijk gelegen uitgebouwde ruime een gezinswoning met voor- en achtertuin (Z) met berging en achterom. Bwjr. 1970, 143 m2 eigen grond, gebruiksopp. wonen 120 m2 en 380 m3 inhoud. Ind. Entree/hal met grenen vloerdelen; Meterkast; Toiletruimte met hangend toilet, fonteintje en mechanische ventilatie; Ruime woon kamer met trapkast, open haard en grenen vloerdelen; L- vormige, semi open keuken met plavuizenvloer v.v. inbouw- apparatuur. 1e Verd.: Overloop met kast; Badkamer v.v. ligbad, toilet en wastafel; 3 Slaapkamers v.v. laminaatvloer. 2e Verd.: Overloop met bergruimte en dakvenster; Was-/ stookruimte met gedeelde dakkapel, cv-combi installatie en wasmachine- en drogeraansluiting; 2 Slaapkamers met dakkapel en bergruimte; De gehele 2e verdieping is v.v. la minaatvloer. Bijz.: Dubbel glas. Dakgoten vernieuwd in 2009. Buitenschilderwerk is uitgevoerd in 2008. De bitumineuze dakbedekking van de uitbouw is vernieuwd in 2010. Aan onvolkomenheden in deze advertentie kunnen geen aanspraken worden ontleend. NVM Kantoren in Alphen aan den Rijn, Gouda, Waddinxveen en Zoetermeer Zyidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 E-mail: waddinxveen ©hof-makelaardij.n! 3-Kamer appartement Bijdrage VvE 159,- per maand Oplevering in overleg Op de 3e en bovenste etage van het luxe appartementen- comlex "Gouwewende" gelegen 3 kamer appartement met berging en eigen parkeerplaats in de onderbouw. Verder is er de beschikking over een zeer ruim balkon 29 m2) met prachtig uitzicht over het oude centrum en de rivier "De Gouwet Het appartement is bereikbaar middels afgesloten entree met intercom met videofoon installatie, liftinstallatie Bwjr. 1999/2000 en woonopp. 112 m2 (incl. balkon). Ind.: Entree/tochtsluis; Meterkast; Open keuken met L-vormige keukenopstelling uitgevoerd in vanille met granieten blad en v.v. inbouwapp.; Woonkamer met massief eiken vloer en openslaande deuren naar zeer ruim balkon; Hal; Toilet met fonteintje; Badkamer v.v. douchecabine met thermostaat kraan en vaste wastafel met meubel; 1 Achterslaapkamer 15 m2); 1 Voorslaapkamer 11 m2); Wasruimte met toegang tot het balkon en v.v. Intergas HR cv-combi instal latie, wasmachine en drogeraansluiting. 5-Kamer uitgebouwde eengezinswoning Tuin-/speel-/slaapkamer op de begane grond Hardhouten kozijnen met dubbel glas Sfeervolle en goed onderhouden vooroorlogse in 2004 uit gebouwde eengezinswoning met voor- en fraai aangelegde achtertuin v.v. hardhouten terras, sierbestrating, ruime houten berging en achterom. Bwjr. 1930,190 m2 eigen grond, inhoud 335 m3 en woonopp. 106 m2 (excl. de 2e verd.). Ind.: Entree/hal met trapopgang; Meterkast; Ruime woonkamer met trapkast; Open keuken met L-vormige keu kenopstelling v.v. inbouwapp.; Bijkeuken/hal met toegang tot de achtertuin, schuifwandkast met Nefit HR cv-combi installatie en aansluiting wasapp.; Toilet met fonteintje; Tuin-/speel-/slaapkamer met toegang middels openslaande deuren tot de achtertuin. 1e Verd.: Overloop; 1 Achterslaap kamer met toegang middels openslaande deuren tot het dakterras; 2 Voorslaapkamers v.v. dakkapel; Badkamer v.v. douchecabine, ligbad, hangend toilet, wastafel met meubel en designradiator. 2e Verd.: Middels vlizotrap te bereiken bevloerde bergvliering met dakvenster en ruime stahoogte. 4-Kamer appartement Bijdrage WE 195,- p.m. (incl. voorschot stookkosten) Oplevering in overleg Op de 2e etage gelegen luxe verbouwd en deels opnieuw inge deeld 4-kamer appartement met ruim balkon (ZW) en berging in de onderbouw. De afgelopen jaren is dit appartement compleet onder handen genomen, waardoor u werkelijk zo zou kunnen verhuizen. Bwjr. 1969 en gebruiksoppervlakte wonen 88 m2, gebruiksoppervlakte wonen 10 m2 (balkon). Ind.: Entree/ tochtsluis met vaste kast en meterkast; Centrale hal; Woonkamer aan de balkonzijde; Open keuken (2003) v.v. verlaagd plafond met inbouwspots, boiler (80L), wasmachine aansl. en luxe L-vormige keukenopstelling v.v. composiet aanrechtblad en inbouwapp.; Toilet met fonteintje; Vergrote, luxe badkamer v.v. een royale inloopdouche, wastafel met meubel en stucplafond met inbouwspots; 1 Slaapkamer aan de voorzijde; 1 (vergrote) kamer aan de achterzijde met toegang tot het balkon; Via deze kamer wordt een slaapkamer met laminaatvloer bereikt. Royale, met 2,75m uitgebouwde eengezinswoning Grotendeels v.v. hardhouten kozijnen met geheel dubbele beglazing Nabij winkels, scholen en openbaar vervoer gelegen In de groene en ruim opgezette componisten wijk gelegen 2,75m uitgebouwde royale eengezinswoning met voor- en achtertuin (W) meOvrijstaande stenen berging en achterom. Bwjr. 1967,148 m2 eigen grond, woonopp. 140 m2 en inhoud 435 m3. Ind.: Entree/hal;Trap-/meterkast; Toilet met fonteintje; Ruime uitgebouwde T-vormige woonkamer 54 m2) met toegang middels openslaande deuren tot de achtertuin;-Open keuken met U-vormige keukenopstelling v.v. inbouwapparatuur; De keukenapparatuur is vernieuwd in 2006.1e Verd.; Overloop; Kast met aansluiting wasapparatuur; Badkamer met douchecabine, wastafel met meubel, toilet en designradiator; 1 Slaapkamer aan de voorzijde; 2 Slaapkamers aan de achterzijde. 2e Verd.:- Overloop met vaste kast, Vaillant HR c.v.-combi installatie (+2000) en Velux dakvenster; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met dakkapel; 1 Slaapkamer aan de achterzijde v.v. dakkapel. Oplevering in overleg. 3-Kamer maisonnette Bijdrage VvE 45,- per maand Voormalige huurwoning Op een unieke locatie in het centrum van Boskoop en direct aan de rivier de Gouwe op de Ie en 2e verdieping gelegen 3-kamer maisonnette met eigen berging in de onderbouw en balkon (0). Bwjr. 1986 en woonopp. 81 m2 (excl. balkon). Bij de entree van de woning is een aparte ruimte voor de eigen c.v. ketel en de meterkast. Ind.: Entree/hal; Badkamer met wastafel, closet, iigbad en wasmachineaansluiting; 1 Slaapkamer aan de achterzijde. 1e Verd.: Overloop met bergkast; 2e Badkamer met closet, wastafel en douchecabine; L-vormige woonkamer 32m2); Open in L-vorm opgestelde keuken met standaard keukenopstelling; Aan de Gouwezijde is een slaapkamer gesitueerd welke toegang biedt tot het aan de Gouwe gelegen balkon. Op een ruim perceel gelegen vrijstaande woning met voortuin en 45 meter diepe, fraai aangelegde achtertuin met vrijstaande ruime houten garage, hobbykas en houten chalet. Bwjr. 1961, 608 m2 eigen grond, inhoud 365 m3 en woonopp. 125 m2. Ind.: Entree/hal met kelderkast en trapopgang; Toilet met fonteintje; Open keuken met toe gang tot de achtertuin en U-vormige lichte keukenopstel ling v.v. gaskookplaat, afzuigkap en oven; Woonkamer met lichte plavuizenvloer met vloerverw. (elektrisch). Ie Verd.: Overloop; 1 Voorslaapkamer met vaste kast; 1 Aehterslaap- kamer met vaste kast en toegang tot het baikonRuime badkamer v.v. ligbad, douche, wastafel met meubel en vaste kast met badgeiser; Wasruimte. 2e Verd.: Overloop; Berg-/ verwarmingsruimte met hete luc'ht verwarmingsketel; 2 Aehterslaapkamers met dakkapel. 5-Kamer eengezinswoning Winkels, scholen, openbaar vervoer en NS-station op loopafstand Hardhouten kozijnen met dubbel glas, dak- en muurisolatie In kindvriendelijke woonwijk gelegen goed onderhouden een gezinswoning v.v. bestrate voortuin met parkeermogelijkheid, berging en bestrate achtertuin (Z) aan het water. Bwjr. 1983, 138 m2 eigen grond, gebruiksoppervlakte wonen 103 m2 en 349 m3 inhoud. Ind.: Entree/ha! met laminaatvloer; Meterkast; Toiletruimte met hangend toilet en fonteintje; Tuingerichte woonkamer met laminaatvloer en trapkast; U-vormige open keuken v.v. gaskookplaat, afzuigkap, oven, magnetron, koelkast, 1 vrieskast, vaatwasmachine, close in boiler en kickspace. 1e Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer met schuifwandkast; 2 Slaapka mers v.v. laminaatvloer en dakkapel met rolluik; Badkamer met ligbad met thermostaatkraan en spatscherm, wastafelmeubel, hangend toilet en designradiator. 2e Verd.: Overloop met dakvenster, cv-combi installatie, uitstortgootsteen, unit m.v, aansluiting wasapp, bergruimte en bevloerde bergvliering1; 1 Zolderslaapkamer met dakvenster en bergruimte. Bijz.: Dakbe dekking berging is in 2010 vernieuwd. Vrijstaande woning Parkeermogelijkheid voor 2 a 3 auto's Nabij winkels, scholen en openbaar vervoer gelegen Uitgebouwde 6-kamer eengezinswoning Nabij winkels, scholen, speelplantsoenen, openbaar vervoer en N.S.-station Sereens aan de achterzijde op de b.g. en 1e verdieping

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 32