Zuidpias Vrijgekomen huurwoningen in Moordrecht Uitnodiging informatieavond Groene Zoom Inloopmiddag Moordrecht "De bak of de zak: denkt u mee over afval? ZET UW AFVAL OP TIJD BUITEN! it gemeente HART VAN HOLLAND I DE KRANT VOOR DE ZUID PIAS I 25 AUGUSTUS 2010 WEEK Controle te lang parkeren kampeervoertuigen s -^2 lil Doel informatieavond Ifilrl PS Afscheidsreceptie burgemeester Bonthuis Reageren heeft alleen zin als u aan alle voorwaarden voldoet Regelmatig krijgt de gemeente aanvragen binnen met onvolledig ingevulde formu lieren, jaaropgave of IB60 formulieren uit een verkeerd jaar, of inschrijvingen die niet voldoen aan de voorwaarden. Deze aanvra gen kunnen we niet in behandeling nemen. Lees daarom zorgvuldig de voorwaarden bij de woningen en onderaan dit artikel. Sportlaan 56 1 kamer woning (2e verdieping geen lift) Beschikbaar per 8-9-2010 Huur€ 256,39 Voorwaarden: Tot 23 jaar Maximum bruto jaarinkomen 21.450,- Heeft u belangstelling en voldoet u aan de voorwaarden? Vraagt u dan naar een inschrijf-formulier bij het gemeentehuis (per woning één formulier) telefoonnummer (0180) 330 300 download het van de gemeen telijke website. Uw inschrijving moet 30 augustus vóór 12.00 uur bij de gemeente binnen zijn. Alleen volledig ingevulde formulieren kunnen worden behandeld. Voeg daarbij het IB-60 formulier of de gevraagde inkomstenverklaring (bij iedere inschrijving). Als er geen goede inkomstengegevens zijn bijgevoegd, kunnen wij uw aanvraag niet in behandeling nemen. Het inschrijfformulier kunt u samen met de gevraagde gegevens in de brievenbus doen van het gemeentehuis in Nieuwerkerk aan den IJssel, t.a.v. de afdeling VROM/ Huisvestingszaken, Raadhuisplein 1 of opsturen naar de Gemeente Zuidpias, t.a.v. de afdeling VROM/Huisvestingszaken, Postbus 100, 2910 AC Nieuwerkerk aan den IJssel. Woont u buiten de gemeente Zuidpias in een huurwoning en wilt u reageren op een woning, dan is een huurdersverklaring van uw hui dige verhuurder noodzakelijk. Eigenaren van caravans en vouwwagens riskeren een bekeuring als het kampeer middel langer dan drie dagen op de openbare weg staat. Op donderdag 9 september 2010 organiseert de gemeente Zuidpias een openbare infor matieavond over de Structuurvisie Groene Zoom, vanaf 19.30 uur bent u van harte welkom in het raadhuis, Raadhuisplein 1 in Nieuwerkerk aan den IJssel. In april zijn al werksessies gehouden met bewoners, ondernemers, omwonenden en andere belanghebbenden over de toekomst van de Groene Zoom. Toen zijn ook wensen, denkbeelden, meningen, ideeën en weer standen gepeild bij de betrokkenen en belang hebbenden over de ontwikkeling van het gebied. Deze inbreng is meegenomen in het Pro gramma van Eisen voor de Structuurvisie. De verslagen en uitkomsten van de werk sessies en het Programma van Eisen voor de structuurvisie zijn terug te vinden op www.zuidplas.nl -> plannen projecten -> (nieuwbouwlprojecten. Na de werksessies is er gewerkt aan de conceptstructuurvisie. Tijdens de informatie avond wil de gemeente dit concept aan u presenteren en toelichten. Ook kunt u vragen stellen en gaat de gemeente graag met belanghebbenden en geïnteresseerden in gesprek over de structuurvisie Groene Zoom. Op 14 september zal de commissie Ruimte de concept-structuurvisie inhoudelijk bespreken. De inbreng en reacties vanuit de informatie-avond en de raadscommis sie worden waar mogelijk verwerkt in de ontwerp-structuur-visie. De ontwerp-struc- tuurvisie zal, na vrijgave door de gemeen teraad, tegelijkertijd met de inspraakproce dure voor het nieuwe bestemmingsplan ter visie worden gelegd. Ophogen Ringvaartkade langs Kon. Julianastraat De Ringvaartkade langs de Koningin Juliana straat wordt opgehoogd. In de burgerzaal van het voormalig gemeentehuis van Moordrecht organiseert de gemeente daarom op donderdag 26 augustus van 14.00 tot 16.00 uur een inloopmiddag voor omwonenden. Aanleiding van de werkzaamheden Het Hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard (HHSK) gaat in oktober de kade langs de ringvaart ophogen om deze voldoende veilig te houden. Het gaat om het gedeelte dat grenst aan de Kon. Julianastraat. Als gevolg van de werkzaam heden zullen een aantal bomen worden gerooid. Ook zal een aantal parkeerplaatsen langs de Kon. Julianastraat (zijde Ringvaart) worden verwijderd. Alternatieve parkeerplaatsen De gemeente heeft samen met HHSK bekeken welke alternatieve locaties er zijn om het vervallen van parkeerplaatsen te compenseren. Inloopmiddag Tijdens de inloopmiddag presenteert de gemeente de plannen. De bewoners kunnen vragen stellen. Aan de hand van de reacties worden eventueel nog aanpassingen in de plannen uitgevoerd. De direct omwonenden zijn door middel van een brief uitgenodigd. De gemeente wil alle inwoners van Zuidpias graag betrekken bij het ontwikkelen van nieuw afvalbeleid. Op dit moment zijn er in de vijf dorpen nog verschillende inzamelsystemen. Zo maken bijvoorbeeld in Moerkapelle de inwoners gebruik van de minicontainer en in Nieuwerkerk aan den IJssel van de blauwe zak. De gemeente moet in 2012 naar één systeem voor heel Zuidpias. Het bestuur hecht veel waarde aan de wensen en behoeften van de inwoners. Daarom worden alle inwoners gevraagd deel te nemen aan inspraakavonden, online discussies en een vragenlijst via de website. Door de inzet van deze drie vormen van burgerparticipatie worden praktisch alle groepen inwoners de gelegenheid geboden om mee te discussiëren. Half september zijn twee inspraakavonden gepland; de online discussies volgen eind september en in oktober ontvangt een groep inwoners een uitnodiging om mee te werken aan het online onderzoek. Bent u geïnteresseerd in deelname? Houdt dan de gemeenterubriek en de gemeentelijke website in de gaten! 10 september 2010 17.00- 19.00 uur U bent van harte uitgenodigd! Meer informatie op de volgende gemeentepagina. Afval dient op de inzameldag vóór 7.30 uur 's morgens op de aanbied plaats te staan. Later geplaatst afval wordt niet alsnog opgehaald. Afval dat niet is opgehaald, omdat u deze te laat heeft aangeboden kunt u naar het afval brengstation brengen.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 4