tot 60°/° kort'"l Zuidpias Tweede editie Hitlandfestival verliest het van de weergoden NEFIT-DEALER CV-KETEL NODIG? P. VISSER EN ZN. 0180-332222 Startsein aanleg i C02-leiding Lintje als blijk van waardering Met de scootmobiel naar Moordrecht Parkeerplaatsen geschrapt 1 september 2010 Lemmers krijgt pioniersspeld Pagina 41 UW DROOMHUIS! Cypruslaan 110 te Nieuwerkerk aan den IJssel SALE bij Intratuin 4 september intratuin bel: 0180-631206 Zevenhuizen gemeente Afscheidsreceptie Burgemeester André Bonthuis DJ's gezocht voor Dance Parade Leen de Koning opent Sterrenslag www.vdpanne.nl ^HART HOLLAND Pagina 3 Pagina 23 Pagina 31 Pagina 37 Fantastische, robuuste en volumineuze twee onder een kap woning met kelder. "'ieuwerkerk aan den IJssel - Na veel regen op vrijdag 27 en zaterdag 28 ugustus, hebben de weergoden zondag 29 augustus definitief roet in het "ten gegooid tijdens het Hitlandfestival. Vanwege het slechte weer heeft de rganisatie zondagmiddag moeten besluiten om alle geplande activiteiten f te gelasten. Ook de andere twee dagen leed het festival aan een drassig errein en tegenvallende bezoekersaantallen. Aan het programma kan het vet gelegen hebben, want dat bestond uit een mix van nationaal bekende ■i tiesten en lokaal talent. oor Marlonneke Willemsen ""ijdens de tweede editie van het fes tival heeft de organiserende Stich ting Bravour gekozen voor een pro gramma met topartiesten zoals Cor Bakker, Joke Bruijs, Sudesh Roman (finalist van de Nieuwe Uri Geiler) en Kom naar de parkeerplaats verkoop voor nog meer nopruiming! 0P=0P Intratuin Pijnacker Rijskade la. Donderdag en vrijdag koopavond. Intratuin Zoetermeer Voorweg 192. Donderdag en vrijdag koopavond. www.intratuin.nl Jurk. Daarnaast was er ruimte voor lo kale acts, zoals de Toekanplayers, die overal op het terrein improvisatieto neel lieten zien en de band New Coat of Paint, waarvan een van de leden uit Nieuwerkerk komt. Zangeres Ada: "We vinden het een erg leuk festival en dat zeg ik niet omdat we hier nu staan, maar ik ben erg onder de in druk van het programma. Ons optre den ging erg lekker. Jammer dat het door het weer niet wat drukker was."- Bassist en gitarist Menno denkt dat de band misschien ook nog wel een positieve bijdrage aan het weer heeft geleverd. "New Coat of Paint begint te spelen en de zon gaat schijnen." De band speelde zo'n tien nummers, waarvan één eigen nummer en een aantal covers, zoals een nummer van Macy Gray en 'Accidentally in Love' van de Cownting Crows. Een van de andere minder bekende acts, die veel publiek trok, was The ater Maatwerk. Deze theatergroep bestaat uit acteurs met een verstan delijke beperking. De groep maakt binnenvoorstellingen, maar ook straattheater, en trekt daarmee door heel Europa. Op het Hitlandfestival werd de voorstelling De Camping gespeeld, een komische parodie op kamperen. Het publiek werd regel matig opgeroepen om mee te doen. Met een gezamenlijk 'van voor naar achter van links naar rechts' kwam de stemming er goed in en werd het slechte weer snel vergeten. Vrijdag 10 september 2010 17.00-19.00 uur Raadhuis gemeente Zuidpias U bent van harte uitgenodigd! Nieuwerkerk aan den IJssel - Voor de Dance Parade 2010 van zaterdag 11 september is Vedj, wegens een ontvan gen afzegging, op zoek naar dj's voor één van de trailers. Wie deze kans wil grijpen kan contact opnemen via jung. vej@gmail.com of op 06- 22420247. Nieuwerkerk aan den IJssel - In het Essepark vindt op zon dag 5 september 'Sterrenslag' plaats. Het spektakel wordt georganiseerd door Vedj en de opbrengst is bestemd voor de Cliniclowns. De opening van het evenement, dat duurt van 13.00 tot 18.00 uur, zal op ludieke wijze worden ver richt door weerman Leen de Koning. De sportieve leiding is in handen van scheidsrechters Leo Nootenboom van de poli tie Nieuwerkerk en van Hans Houtman van de gemeente Zuidpias. Meedoen is gratis, maar Vedj vraagt de teams wel om een vrijwillige donatie ten bate van de Cliniclowns in de daar voor bestemde collectedoos te deponeren. Op het terrein loopt tevens een clown rond met een collectebus waar het publiek gul aan kan geven. De teams bestaan uit 7 per sonen waar van 1 coach, de leden van het team zijn mini maal 14 jaar oud en hebben een teamnaam en een pas sende yell. De prijsuitreiking vindt plaats rond 18.00 uur. Voor meer informatie: info@vedj@gmail.com. Kamperen op het Hitlandfestival.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 1