makelaardij na P_van 't hof Elke zaterdag open UW WONING IN DE HOOFDROL? WIJ DOEN DE REGIE! I wat huizen in huis! www.hof-makelaardij.nl BOSKOOP IfflïTFA makelaardij WADDINXVEEN HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS 1 SEPTEMBER 2010 WADDINXVEEN Juliana van Stolberglaan 52 Vraagprijs 145.000,— k.k. WADDINXVEEN WADDINXVEEN Ga voor ons complete woningaanbod naar van 't hof pow»i «d by nvm NVM Kantoren in Alphen aan den Rijn, Gouda, Waddinxveen en Zoetermeer 2-Kamer appartement Bijdrage VvE 118,65 p.m. (incl. 47,50 voorschot stookkosten) Oplevering in overleg In kleinschalig appartementencomplex op de begane grond gelegen goed onderhouden 2-kamerappartement met berging en verzorgde aan het water grenzende tuin (W). Ind.: Entree/hal met laminaatvloer; Tuingerichte woonkamer met laminaatvloer en toegang tot de tuin; Gesloten keuken met bergkast, wasma chineaansluiting en rechte lichte keukenopstelling; Badkamer voorzien van ligbad met thermostaatkraan, vaste wastafel en toilet; 1 Slaapkamer aan de achterzijde voorzien van 4 deurs schuifwandkast Bijz.: Dit appartement is geheel voorzien van kunststof kozijnen met dubbele beglazing. Aan de tuinzijde is het appartement voorzien van een screen. Verzorgd 3-kamer appartement Bijdrage VvE 51,50,- p.m. Kunststof kozijnen aan de voorzijde Op de 3e en bovenste etalage gelegen netjes en verzorgd 3-kamer appartement met ruime berging in de onderbouw, een balkon aan de voorzijde, een loggia aan de achterzijde en een verzorgde fraai aangelegde gemeenschappelijke tuin. Het appartement is centraal, nabij winkels en NS-station gelegen en is bereikbaar middels gesloten entree met intercom. Bwjr. 1960, gebruiksopp. wonen 64 m2, gebouwgebonden buitenruimte ca. 4 m2 (balkon Et loggia) en inhoud 200 m3. Ind.: Entree/hal met vaste kast; Meterkast; Toiletruimte met toilet; Ruime woonkamer met fraai en weids uitzicht en verder v.v. een laminaatvloer en schouw; Gesloten keuken met vaste kast, toegang tot de loggia v.v. vaste kast en een rechte, lichte, verzorgde keukenopstelling met afzuig kap; Badkamer met douchecabine, vaste wastafel en wasmachine aansluiting; 1 Slaapkamer aan de a.z. met vaste kast v.v. Remeha Avanta HR cv-combi installatie (oktober 2008); 1 Slaapkamer aan de v.z. met vaste kast en toegang middels openslaande deuren tot het balkon. Bijz.: Oplevering in overleg. Compleet en luxe verbouwd 4-kamer hoekappartement Bijdrage VvE 174,- p.m. (incl. voorschot stookkosten) Vrijwel geheel v.v. dubbele beglazing Compleet en luxe verbouwd 4-kamer hoekappartement gele gen op de 2e woonlaag met zonnig balkon (Z) en berging op de begane grond. Bwjr. 1966, gebruiksopp. wonen 88 m2 en inhoud 277 m3. De entree is geheel afgesloten en heeft een intercominstallatie en een liftinstallatie. Ind.: Entree met vaste kast en vernieuwde meterkast; Hal; Ruime lichte woon kamer 25 m2) met vrij uitzicht; Luxe open keuken met een zeer royale L-vormige opstelling (hoogglans wit) v.v. granieten werkblad en div. inb.app.; Aan de andere zijde een tweede opstelling met aansl. wasapp.; Toiletruimte v.v. hangcloset en fonteintje; Luxe badkamer met douchecabine en wastafelmeu bel; 1 Slaapkamer aan de v.z. met vaste kast; 2 Slaapkamers aan de balkonzijde, waarvan 1 slaapkamer toegang geeft tot het balkon (Z). De slaapkamers zijn v.v. een laminaatvloer en spuit- werkwand en -plafondafwerking. Bijz.: In de keuken bevindt zich een huurgeiser t.b.v. de warmwatervoorziening. 5-Kamer eengezinshoekwoning Winkels, scholen en "Gouwebos" op loopafstand Geschikt als mindervalide woning In ruim opgezette woonwijk gelegen hoekwoning met traplift (eenvoudig te verwijderen), gevelbrede dakkapel, voor- en achtertuin (Z) met achterom en vrijstaande stenen berging met elektra. Bwjr. 1965,159 m2 eigen grond, 335 m3 inhoud en 102 m2 gebruiksoppervlakte wonen. Ind.: Entree/hal met trapopgang en meterkast; Vergrote toiletruimte met hangcloset en fonteintje; Doorzonwoon- kamer met erker, openslaande deuren en allesbrander (ter overname); Middels een toog wordt de keuken bereikt met een L-vormige opstelling v.v. inbouwapp. De begane grond is v.v. laminaatvloer (ter overname) en zonwering aan de achterzijde. Ie Verd.: Overloop; Toiletruimte met closet; Bad kamer v.v. wastafel meubel en douchehoek; 3 Slaapkamers, waarvan 1 met balkon. 2e Verd.: Overloop met gedeelde dakkapel, aansl. wasapparatuur, c.v.-ketel en boiler; l Ruime zolderslaapkamer met gedeelde dakkapel en bergruimte. Bijz.: Grotendeels hardhouten kozijnen. Geheel dubbel glas, vloer-, plafond- en muurisolatie. 3-Kamer appartement Bijdrage VvE 121,52 per maand Oplevering in overleg, op korte termijn mogelijk In de wijk "Zuidpias" op de tweede etage van appartementen complex 't Suytende gelegen verzorgd 3-kamer appartement met fraai uitzicht over een groot deel van de wijk Zuidpias. Bwjr. 1994 en gebruiksoppervlakte wonen 71 m2 (excl. balkon Z/W) en gebouwgebonden buitenruimte van circa 5 m2. Het complex beschikt over een gesloten entree met videofoon intercom, liftinstallatie en bergingen op de begane grond. De gemeenschappelijke binnentuin is fraai aangelegd met zitjes en een vijver. Tevens is er een recreatieruimte waar bewoners gebruik van kunnen maken. Ind.: Entree/hal; Stookkast met cv-combi opstelling; Toilet met fonteintje; Badkamer met ligbad, wastafel en wasmachineaansl.; 2 Slaapkamers waarvan 1 met toegang tot het balkon en toegang tot de badkamer; Lichte woonkamer; Open keuken aan de galerijzijde met rechte, witte keukenopstelling v.v. gaskookplaat en wasemkap. Goed onderhouden, uitgebouwde eengezinswoning Nabij winkels, scholen, o.v. en Gouwebos gelegen Garage gelegen aan de Roemer Visscherstraat 27, vraagprijs 25.000,— k.k. In de Vondelwijk gelegen uitgebouwde eengezinswoning met voor- en verzorgde achtertuin (W) met vrijstaande ste nen berging en achterom. Bwjr. 1963,144 m2 eigen grond, gebruiksopp. wonen 103 m2 en inhoud 348 m3 (gemeten conform NEN 2580). Ind.: Entree/hal; Toilet met fonteintje; Open keuken (3,75 m uitgebouwd) met toegang tot de ach tertuin en rechte lichte keukenopstelling v.v. inb. app.; Lichte woonkamer (1,25 m uitgebouwd); De gehele begane grond is v.v. massief eiken vloerdelen. 1e Verd.: Overloop; Douche gelegenheid met douche en vaste wastafel; Badkamer v.v. ligbad met spatscherm en thermostaatkraan, wastafel met meubel, hangend toilet, designradiator en toegang tot het balkon; 1 Slaapkamer aan de v.z.; 1 Slaapkamer aan de a.z. 2e Verd.: Overloop met Velux dakvenster, Nefit Ecomline HR cv-combi installatie en wasmachine aansluiting; Zolderka mer met dakkapel. Bijz.: De dakgoten zijn vernieuwd in 2005. Het buitenschilderwerk is uitgevoerd in 2009. makelaardij 4-Kamer hoekeengezinswoning Winkels, station en sportgelegenheden op loopafstand Voormalige huurwoning In de gezellige Bomenwijk gelegen hoekwoning met voor tuin en achtertuin (NW) met vrijstaande stenen berging en achterom. Bwjr. 1955, 325 m3 inhoud, 135 m2 eigen grond en 79 m2 gebruiksoppervlakte wonen. De exacte grootte van het perceel zal na kadastrale uitmeting blijken. Ind.: Entree/hal met meterkast (4 groepen aardlekscha- kelaar) en trapopgang; Woonkamer met nis en toegang tot de open keuken; Open keuken met toegang tot portaal en rechte keukenopstelling; Portaal met toilet en aparte doucheruimte. 1e Verd.: Overloop met wastafel; 1 Slaapka mer (circa 12 m2) aan de voorzijde met vaste kast en ruime inloopkast; 2 Slaapkamers aan de achterzijde (resp. 8 m2 en 6 m2), beiden voorzien van een vaste kast. 2e Verd.: Middels losse trap te bereiken bevloerde vliering (circa 2.64m hoog), met c.v.-combiketel (Vaillant VHR). Bijz.: Bij dit project is een vaste notaris aangewezen. Aan onvolkomenheden in deze advertentie kunnen geen aanspraken worden ontleend. In rustige kindvriendelijke omgeving gelegen goed onderhou den uitgebouwde eengezinswoning. Deze woning is in 2001 met 2,25 meter uitgebouwd, waardoor er een bijkeuken is ontstaan en de woonkamer groter is geworden. De woning beschikt over een netjes aangelegde voor- en achtertuin (N) met berging en achterom. Bwjr. 1963,138 m2 eigen grond en gebruiksopp. wonen 114 m2 en inhoud 372 m3. Ind.: Entree/hal met trapkast, trapopgang en meterkast; Toilet; Met 2,25 meter uitgebouwde doorzonwoonkamer; Middels een toog is de keuken van de woonkamer gescheiden; De keuken heeft een lichte L-opstelling v.v. inbouwapparatuur; Aange bouwde bijkeuken met wasmachineaansl. en toegang tot de achtertuin. 1e Verd.: Overloop met vaste kast; 3 Slaapkamers; Douchegelegenheid met douchehoek en vaste wastafel. 2e Verd.: Overloop met berg/stookruimte aan de achterzijde met cv-combi opstelling (Agpo Ferroli); 1 Zolderslaapkamer met dakkapel en bergruimte achter de knieschotten. Uitgebouwde 5-kamer eengezinswoning Dakgoten in 2007 vervangen Kunststof rabatdelen en kunststof kozijnen met dubbele beglazing Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 48