Pingel! speelt tijdens Night of Harmony PROGRAMMA meegespeeld Het optreden op de Night of Har mony is voor Pingel! zeer apart. Er is echter geen moment getwijfeld toen begin januari de uitnodiging van de organisatie binnenkwam. De voorbereidingen zijn vrijwel di rect gestart en intussen zijn er vele oefensessies afgewerkt. Met en thousiasme wordt uitgekeken naar de avond van 3 september aan staande, waar Pingel! hoopt ieder een een verrassend muzikale avond te bezorgen. Pingel! beschikt over een eigen website: www.pingel.nu, met onder andere foto's en demo's van opna mes in de oefenruimte. Pingel! bestaat uit (op de foto van links naar rechts): Nico Heester- man-bas en zang; Jan Tepper-gitaar en bluesharp; Roy Pragt-drums en leadzang; Patrick van Schaik-lead- zang en gitaar en Herman Lind- hout-toetsen en zang. De rockband Pingel! is vrijdag 3 september 2010 te horen tijdens de jaarlijkse Night of Harmony in Zevenhuizen. Nogal bijzonder, want het gebeurt niet vaak dat een rock band samen met een harmonie, een drumgroep en speciale gasten een avondvullend programma ver zorgt. De band is in 2000 ontstaan rond de stamtafel in de kantine van voet balvereniging Moerkapelle. Alle bandleden waren voetballers en de naam van de band is dan ook vanuit die achtergrond gekozen: pingel en pingelen horen zowel bij voetbal als bij muziek.Na een aantal wisselin gen in de bezetting is Pingel! sinds 2009 weer op volle sterkte. Pingels oefenruimte bevindt zich in een pand op het industrieterrein in Moerkapelle. Daar wordt wekelijks serieus geoefend en gebouwd aan een swingend repertoire. De vijf man van Pingel! hebben een voor keur voor rock&blues-covers. Hun repertoire omvat songs vanaf de jaren zestig tot nu, ofwel van The Kinks tot en met Anouk. Op vrijdagavond 3 septem ber is er weer een traditio nele Night of Harmony met het harmonie-orkest van muziekvereniging De Kleine Trompetter. Zij zullen deze keer vooral een begeleiden de rol hebben en een aantal nummers samen met de band Pingel! spelen. Daar naast spelen ze uiteraard ook een paar nummers zelf en ook Afslag 9 zal op deze avond niet ontbreken. Aanvang 20.15 uur op het Dorpsplein van Zevenhuizen m.m.v.: De Kleine Trompetter, Afslag 9 en Pingel! Met gastoptredens van Presentatie: Geert van der Burg Titel Artiest Forever Today DJ Tiësto 15 Miljoen mensen Fluitsma en Van Tijn Lie to me Jonny Lang Never be clever Herman Brood Perpetual blues machine Keb Mo Bad case of loving you Robert Palmer Ruthless Queen Kayak Smooth Santana Twilight Zone Golden Earring Modern World Anouk Sharp dressed man ZZ Top Twilight Zone Golden Earring Psycho Killer Talking Heads Aqua Fortis Flollandse Hits (medley) Une Belle Histoire Michel Fugain Pour un Flirt Michel Delpech Some kind of wonderfull Grand Funk Railroad Good God Anouk Hard to handle Black Crows (Otis Redding) Ik kan het niet alleen De Dijk Saterday Night Herman Brood Dance with somebody Mando Diao The thrill is gone BB King Hush Kula Shaker Rockin in the free world Neil Young From Holland with love (medley) Bloed, zweet en tranen André Hazes Leven op het plein André Hazes Programmawijzigingen voorbehouden. er op 4 juni 2011 weer het twee jaarlijkse slagwerkconcert aan. De Kittzz repeteren iedere woens dag om uiteindelijk bij Afslag 9 te recht te komen. Eerst worden de basistechnieken geleerd om daar na door te stromen op de diverse (melodische) slagwerkinstrumen ten. Ook wordt er steeds meer ge keken naar showelementen, want het oog wil ook wat! Nieuwsgierig geworden? De Kleine Trompetter is een dy namische vereniging met voor elk wat wils, waarbij naast muziek maken ook plezier en gezelligheid belangrijk zijn. Ben je nieuwsgierig of enthousi ast geworden tijdens het Night of Harmony concert, kom dan eens kijken of wellicht gelijk meedoen bij de repetitie van het Harmonie orkest (maandagavond van 19:45 tot 22:00) in Dorpshuis Swanla. Afslag 9 repeteert iedere woens dag van 20:00 tot 22:00 uur. De vereniging kan altijd nieuwe muzi kanten gebruiken. Wilt u liever niet meespelen maar alleen genieten van de muziek? Dan kunt u ook De Kleine Trompetter vereniging steunen door donateur te worden. Zie voor meer informatie over deze gezellige en actieve vereniging de website:www.dekleinetrompetter.nl met het Lionsconcert met Jan Vay- ne, een groot succes. Naast het harmonie-orkest bestaat muziekvereniging De Kleine Trom petter uit een opleidingsorkest en een slagwerkafdeling, bestaande uit de Slagwerkkitzz en Afslag 9. Harmonie- en opleidingsorkest staan onder leiding van dirigent Karei Jongerling. Alle slagwerk er een ideale mix gezocht tussen hedendaagse pop, rock, samba, batoekada's, merengue etc. In de afgelopen jaren hebben zij op di verse sportevenementen, feesten en op de open dag van de Nedtrain gespeeld. Samen met de Slagwerkkittzz spe len ze op 2 oktober in Theater aan het IJ in Amsterdam. Ook komt wordt enthousiast geleid door Hans van Gennip. De kracht van het orkest ligt in afwisseling. Tijdens de concerten varieert het repertoire van klassiek tot pop, van mars tot big-band. Ook solisten worden regelmatig in het zonnetje gezet. Slagwerkgroep Afslag 9 "'A Afslag 9 staat bekend om zijn swin- ritmes. Iedere keer wordt Harmonie-orkest pq De Kleine Trompetter Het harmonie-orkest van De Kleine Trompetter geeft naast dit concert ook andere concerten, zoals een familieconcert en het jaarconcert, dit jaar op 30 oktober. Daarnaast kun je ze ook lopend op straat te genkomen bijvoorbeeld tijdens Ko ninginnedag of bij de intocht van Sinterklaas, samen met Afslag 9. En dit jaar hebben ze Oogstfeestkrant 1 september 2010 pagina 3 A

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 51