Toegang gratis! Omroep Zuidpias op het Oogstfeest Krat Heineken wmmm Omroep Zuidpias Heel Zevenhuizen viert feest en Albert Heijn "Nieuwerkerk a/d IJssel en Nesselande" vieren dit mee met een speciale Oogstfeest aanbieding Het grote voordeel van Albert Heijn I Sponsors 2010: 'Net iets dichterbij" Waar moet men tegenwoordig niet betalen? Bijna overal. Voor veel soort gelijke evenementen in bv. Brabant, Limburg en Gelderland met een gelijk aantal inwoners als Zevenhuizen is de betaling van entree de gewoonste zaak van de wereld, maar het Oogstfeest blijft GRATIS! Mogelijk dankzij de inzet van heel veel vrijwilligers van de verenigingen, de steun van de Gemeente, politie en brandweer, steun van de plaatselijke middenstand en in het bijzonder de steun en medewerking van het bedrijfsleven uit zowel Zevenhuizen,Moerkapelle en zelfs daarbuiten.Wederom een gevarieerd Oogstfeestprogramma en de toegang is vrij. Heel veel plezier en iedereen bedankt voor de steun! Alfa Accountants en Adviseurs Ambachtelijke bakker Gerritsen Bac hoogwerkers Bac - wonen, mode, schoenen en woninginrichting Bert de Bruin/Realvisie Boode BV Boode Tweewielers Cl000 Wals De Graaf bouwbedrijf De Haij v.d. Wende advocaten Dekker Zevenhuizen Elgersma Media/Hart van Holland Ed Plaizier Eetcafé-Bar-Discotheek "La Baraque' Gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle Garage Schmidt Het Mekka - wijn- en versspecialiteiten H.J. van Vliet B.V. - ETEC graafmachines Hof van Holland Hol sloopwerken B.V. Javo Holland Knaap Maatwoningen/Bouwbedrijf Mantext DTP Marlo Expeditie BV Master's Tea Coffee Middenstandsvereniging Zevenhuizen Now - Schotte - Fixet doe-het-zelf Outfit Mode ri Perdijk Era Makelaardij Pragt van Hilten P. Visser Zn.-verwarming-airconditioning-luchtbehandeling Rabobank Gouwestreek Restaurant de Viergang Stichting Batterijen (STIBAT) Tuinders Vereniging Zuidplaspolder VA Design Van den Akker accountants B.V. Vakgarage Boode Veerman Diensten BV Versprille - schildersbedrijf - speciaalzaak verf behang Voorbrood Meubelen Wo Te beluisteren via FM 107.3 en FM 106.9 in de ether, FM 102.4 op de kabel en via wu)iv.omroepzuidplas.nl Een lokale omroep, die er is voor alle inwoners van Nieuwerkerk aan den IJssel, Zevenhuizen, Moerkapeile, Moordrecht en Oud Verlaat. Ze ven dagen van de week, vierentwintig uur per dag informatieve programma's, muziek en en tertainment. De vrijwilligers van de lokale omroep zijn net als de vorige jaren tijdens het Oogstfeest weer de heel dag present in de Dorpsstraat op het voorpleintje van de peuterspeelzaal "de Zeven Dwergen". Omroep Zuidpias op het Oogstfeest 2010, met veel sfeerimpressies vanuit de Dorpsstraat in Zevenhuizen, met interessante interviews, met het lokale nieuws, het lokale weer en ui teraard met veel muziek. Iedere zaterdagoch tend hebben wij ook een prijsvraag met mooie prijzen, en dus ook op het Oogstfeest. Kom langs op zaterdag 4 september in de Dorpsstraat in Zevenhuizen en vergroot uw kans op één van die prijzen! De nieuws- en informatieprogramma's "Zuidpias Ac tueel", "Zuidpias in het weekend" en "Zuidpias dicht bij" zijn te beluisteren op de zaterdagochtend en op elke werkdag met veel lokaal nieuws, interessante in formatie en feiten over wat er gebeurt in de regio. OMROEP ZUIDPLAS werkt aan de uitbreiding van haar internet- en kabelTV mogelijkheden. Daarom zoeken wij nieuwe medewerkers in Zevenhuizen, Moerkapeile, Oud Verlaat en Moordrecht. Bij de ra dio, internet en TV is namelijk veel leuks te doen, zoals uiteraard presenteren en techniek, maar ook re dactiewerk, filmpjes maken en meewerken aan onze nieuws website www.omroepzuidplas.nl (nieuws) met de laatste actuele nieuwsfeiten en evenementen. Maar er is nog veel meer te doen. Omroep Zuidpias biedt aansluiting bij enthousiaste teams die samen radioprogramma's ma ken, waarbij gezelligheid en kwaliteit voorop staan. Heb je een bepaalde interesse? Misschien kunnen wij dat wel koppelen met één van de radioprogramma's. Kom eens vrijblijvend langs in onze stand in de Dorpsstraat op het Oogstfeest of stuur een mailtje naar: inf o@omroepzuidplasnl MAATWONINGEN n Van 12,39 voor JI Maltaplein 52 - 3059 XW Rotterdam - 010-2222846 WÊÈ Re'gerhof 150 2914 KE Nieuwerkerk a/d IJssel - 0180-318573 ~.sA"a Oogstfeestkrant 1 september 2010 pagina 11 De Knaap bedrijven bouwen al 90 jaar in Zevenhuizen en omgeving Tijdens het oogstfeest zullen wij aanwezig zijn om u meer te vertellen over het bouwen en verbouwen. Op deze dag kunt u meer te weten komen over de Daalderop Coolcube warmtepomp die ook kan koelen. Deze installatie pas sen wij standaard toe in alle nieuw te bouwen woningen. Ook kunt u van gedachten wisselen met één van onze architecten en adviseurs over uw (ver) bouwplannen. U kunt ons vinden in het Rabobank gebouw. Groeneweg 38, 3059 LC Rotterdam, Telefoon (010) 222 10 00, www.knaapmaatwojiingemril^ 8,99 Maximaal 3 kratten per klant en alleen geldig op zaterdag 4 september 2010 oh

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 59