creatieve belettering Stijldeurkast is de nieuwste trend De Oogstkroon www.be-ed.nl bruidsbloemwerk rouwbloemwerk workshops v kinderworkshops/ bramz bedrijfsbloemwerk «gstfeest Zevenhuizen Fixet Zevenhuizen monteert kasten op maat reklame borden autoreklame full color prints raamdecoratie Asterstraat 13 2761 GS Zevenhuizen T/F: 0180 63 32 70 M-.06 22 49 67 43 E: info@be-ed.nl 20*4* V c V Wegens groot succes de laatste 4 jaar, hebben we ook dit jaar het Oogstfeestbrood, of liever gezegd De Oogstkroon. Wederom wordt De Oogstkroon door bak kerij Gerritsen gebakken en kunnen de broden vanaf heden gekocht worden bij de volgende verkooppunten: Bakkerij Gerritsen en Het Mekka te Zevenhuizen. Het brood kunt u tot en met zaterdag 4 september kopen bij bovengenoem de verkoopadressen. Omdat het om een specifiek broodje gaat, zal het dan ook verpakt worden in de daarvoor speciaal ontwikkelde zak. De bol kost 2,25 per stuk. Oogstfeest HBÜeviW«wi™> .clan*00' 'w V De laatste jaren is een schuifdeurkast zeer populair om artikelen snel en gemakkelijk op te bergen. Of het gaat om een slaapkamer, woonkamer of keuken, een schuifdeursysteem is voor elke situatie mogelijk omdat het frame, de schuifdeuren en het interieur op maat gemaakt worden. In de gemeente Zuidpias is Fixet in Zevenhuizen de specialist als het gaat om het opmeten, monteren en plaatsen van schuifdeuren. De Klussendienst van Fixet kan twee exclusieve lijnen leveren en aan huis monteren: schuifdeuren van Stanley-de-luxe en de kastinterieurs van Contini, verkrijgbaar in 60 ver- schillende uitvoeringen. Een complete inloopkast behoort zelfs tot de mogelijkheden. Stijldeurkasten De nieuwste trend in schuifdeuren is nu exclusief verkrijgbaar bij Fixet. Stijldeuren die zich onderschei den door een paneel in de deur. Er zijn in totaal zes verschillende patronen, verkrijgbaar in zes verschil lende kleuren. Deze stijldeuren geven extra cachet aan een schuifwand. De stijldeuren zijn ook prima te combineren met bestaande paneeldeuren. Zowel de deuren van de schuifkast als de binnendeuren heb ben dan dezelfde'jaren 30 uitstraling'. Op maat gemaakt Aangezien de schuifdeurkasten op maat gemaakt worden, wordt er rekening gehouden met eventu ele schuine wanden.Voor diverse schuifdeuren is het mogelijk om deze aan te passen. De Klussendienst meet eerst de exacte maten op en houdt rekening met onvolkomendheden, zodat de kast precies op maat gemaakt en door de Fixet Klussendienst ge monteerd kan worden. Voor meer informatie over stijldeurkasten bent u van harte welkom bij Fixet Zevenhuizen aan de Dorpsstraat 151. pagina 12 Oogstfeestkrant 1 september 2010^

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 60