ERA OOGSTFEEST 2010 Nu al nieuwsgierig? Open Huizen Route Hopen huizen ROUTE Dorpsstraat 146 - 2761 AH Zevenhuizen "v" Tel.: (0180) 6316 55 - www.perdijkmakelaardij.nl Af A K E L h Traditioneel viert Zevenhuizen op de 1e zaterdag van september het jaarlijkse Oogstfeest. Een festijn met diverse attracties voor groot en klein. Een grote rommelmarkt en braderie maken deze dag ieder jaar weer tot een succes. Ook Perdijk ERA Makelaardij is op deze dag aanwezig om u te informeren over de bij ons in verkoop zijnde woningen en nieuwbouwprojecten. Onderstaand een kleine greep uit ons woningaanbod; enkele van deze woningen doen mee met de Open Huizen Route van zaterdag 9 oktober a.s.. Neem contact met ons op en maak een afspraak voor een bezichtiging. Zaterdag 9 oktober a.s. van 11.00 tot 15.00 uur. Voor deelnemende woningen kijkt u op www.perdijkmakelaardij.nl 0p 9 oktober wordt de Open Huizen Dag gehouden. Daardoor heeft u als geïnteres seerde de mogelijkheid om vrijblijvend diverse woningen te bezichtigen. U zoekt welke woningen vrij zijn te bezichtigen en stapt gewoon naar binnen. Op deze manier kunt u in enkele uren tijd razendsnel verschillende woningen bekijken. Bovendien zit u nergens aan vast. Heeft u interesse in een woning of wilt u meer weten? Dan treedt u met ons in contact. Wij geven u graag antwoord. Westland 4, Moerkapelle Stampioenstraat 115, Zevenhuizen. Zuideinde 36, Rotterdam. Bredeweg 16, Moerkapelle. Bredeweg 72, Moerkapelle. Korte Zijde 7, Zevenhuizen. Dorpsstraat 77, Zevenhuizen. Oogstfeestkrant 1 september 2010 pagina 15 MAKELAAR PERDIÏK

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 63