Woordje van de burgemeester tl wChteh 10% korting 60% korting gemeente IMii de nieuwe collectie Beste Zuidplassenaren, dorpsgenoten, Het eerste weekend van september komt er aan. Het weekend van het traditionele Oogst feest van Zevenhuizen. Dit jaar al voor de 24l' keer. Als oud-buur-burgemeester van de voor malige gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle en nu burgemeester van Zuidpias weet ik dat het Oogstfeest een publiekstrekker is die zijn weergave niet kent. Dit jaar vindt het feest voor de eerste keer in de gemeente Zuidpias plaats. Alle dorpen van de gemeente Zuidpias hebben hun eigen identiteit. Het Oogstfeest maakt zeker onderdeel uit van de identiteit van Zevenhuizen. Het feest trekt jaarlijks terecht tiendui zenden bezoekers en biedt een mooi programma voor jong en oud. Het thema dit jaar, evenals voorgaande jaren is "Oude tijden herleven". Jaarlijks terugke rende attracties met nieuwe elementen zorgen ervoor dat het Oogstfeest een herkenbaar maar ook verrassend feest is. Ik dank de organisatie van het Oogstfeest voor haar inzet en het vele werk dat ook nu weer is verzet om dit feest tot een succes te maken. Nadat de oogst binnen is en de dagen korter worden hoop ik dat de vele medewerkers, vrijwilligers, bezoekers en meewerkende organisaties nog lang mogen mijmeren over dat fantastische Oogstfeest. Ik wens u allen een mooie en gezellige dag toe. A.F. Bonthuis Burgemeester Op zaterdag 4 september a.s. kunnen kinderen voor 1 euro een ponyritje maken. Vanaf 10.00 tot 17.00 uur staat een aantal pony's klaar op de hoek van de Burgemeester Boerstraat en de Bosgracht. Eén en ander wordt georganiseerd door Stal Kepi. Knibbel weg 18a 2761 JE Zevenhuizen Tel. 0180-631395 www.vissertechniek.nl Oogstfeestkrant 1 september 2010 pagina 19 Zuidpias

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 67