Zuidpias X X X X gemeente WEEK VERVOLG BEKENDMAKINGEN HART VAN HOLLAND I DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS I 1 SEPTEMBER 2010 Algemene Plaatselijke Verordening Verleende uitwegvergunning Verleende bouw-/ sloopvergunning(en) Verleende ontheffing/ bouwvergunning Bekendmaking Wet milieubeheer Voorgenomen ontheffing/ bouwvergunning Aangevraagde bouw-/ sloopvergunning(en) Verleende bouw-/ sloopvergunning(en) Bekendmaking Wet milieubeheer Bekendmaking Wet milieubeheer Kennisgeving exploitatieovereenkomst De volgende vergunningen zijn verleend: de heer de Koning, vergunning voor het organiseren van een buurtbarbecue, op zaterdag 4 september 2010 van 16.00 tot 24.00 uur Stichting Jeugdwerk Zuidpias, evene mentenvergunning voor de organisatie van een sportspektakel bij de Bron aan de Ringvaartlaan, op zaterdag 25 september 2010 van 12.00 tot 18.00 uur; Tegen het hierboven genoemde besluit kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180)330 491. Bouwvergunning J.A. Beijerinckstraat 53 (2912 AA) Uitbreiden entree, keuken en vergaderruimte (2e fase) Kleine Vinkstraat 17 (2912 AE) Plaatsen dakkapellen voor- en achterzijde woning Ringvaartlaan 2 (2914 VJ) Vergroten kantoor Tegen het hierboven genoemde besluit kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel: (0180) 330 488. Artikel 3.6 van de Wet ruimtelijke ordening Schildmos 29 (2914 XD) (01-09-2010) Gedeeltelijk vergroten woning achterzijde Tegen het hierboven genoemde besluit kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel: (0180) 330 488. in de Algemene Maatregelen van Bestuur. Een milieuvergunning is dan niet nodig. Het bedrijf kan volstaan met een melding van de activiteiten. Besluit algemene regels voor inrichtingen milieubeheer B.C. van Vliet B.V., Parallelweg Zuid 215, 2914 LE Nieuwerkerk aan den IJssel, voor het verwijderen van een ondergrondse tank en het plaatsen van een bovengrondse tank voor de opslag van dieselolie. Bos Nieuwerkerk B.V., Hoogeveenenweg 5, 2913 LV Nieuwerkerk aan den IJssel, voor het veranderen van een inrichting voor schoor steen- en ovenbouw, waarbij de onder grondse opslag van gevaarlijke afvalstoffen komt te vervallen. T. Boer en Zonen B.V., 's Gravenweg 350, 2911 BK Nieuwerkerk aan den IJssel, voor het veranderen van een koelhuis. Tegen een melding op grond van artikel 8.40 van de Wet milieubeheer kunt u geen bezwaar indienen of beroep instellen. De stukken lig gen niet ter inzage. Verleende uitwegvergunning Diezei (2911 CS) Aanleggen 2e uitweg Lees voor de mogelijkheid om een bezwaar schrift in te dienen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met Josette van Houwelingen, afdeling VROM, tel. (0180)330 300. Meldingen op grond van artikel 8.40 van de Wet milieubeheer Voor grote groepen gelijksoortige bedrijven gelden algemene regels die zijn vastgelegd ZEVENHUIZEN Bouwvergunning Noordeinde 11 (2761 BN) Vergroten woning Sloopvergunning Schielandsingel 18 [2761 XR) Verwijderen asbest houdende materialen Burgemeester en wethouders zijn voorne mens om: met toepassing van artikel 3.6, lid 1c van de Wet ruimtelijke ordening ontheffing van het bestemmingsplan "Zuidpias West" en een reguliere bouwvergunning te verlenen voor het bouwen van een bedrijfsopslag verza melgebouw op 1e Tochtweg 13, 2913 LN te Nieuwerkerk aan den IJssel, (BR/2010/026). met toepassing van artikel 3.23 van de Wet ruimtelijke ordening ontheffing van het bestemmingsplan "Dorrestein 2006" en een reguliere bouwvergunning te verlenen voor het vergroten van de woning op Bospolderstraat 61, 2912 PC te Nieuwerkerk aan den IJssel, (BR/2010/087). De ontwerpbesluiten en de relevante stukken liggen vanaf 1 september 2010 gedurende 6 weken ter inzage in het raadhuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Zienswijze(n) Gedurende de bovenvermelde termijn van terin- zagelegging kunnen belanghebbenden schrifte lijk of mondeling zienswijze(n) tegen het voorne men om ontheffing/bouwvergunning te verlenen kenbaar maken. Deze zienswijze(n) dienen bij voorkeur schriftelijk te worden ingediend. Uw schriftelijke zienswijze(n) kunt u richten aan: Het college van burgemeester en wet houders van Zuidpias, Postbus 100, 2910 AC NIEUWERKERKAAN DEN IJSSEL. Voor het indienen van mondelinge zienswijze(n) dient tijdig, bij voorkeur uiterlijk een week voor het einde van de termijn van terinzagelegging, een telefonische afspraak te worden gemaakt. Informatie Voor meer informatie of voor het indienen van een mondelinge zienswijze over het eerstgenoemde voornemen, kunt u contact opnemen met de heer C.C. Rodenburg, afde ling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180)33 04 89. Voor meer informatie of voor het indienen van een mondelinge zienswijze over het als tweede genoemde voornemen, kunt u contact opnemen met R.S. Kolk, afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180)33 04 22. Bouwvergunning locatie Mandenmaker Groot Swanla Bouwen 10 twee-onder-één-kap wonin gen (betreft wijziging eerder verleende bouwvergunning) Tegen het hierboven genoemde besluit kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel: (0180) 330 488. Sloopvergunning Dorpsstraat 194 (2761 AJ) Gedeeltelijk stopen boerderij Tegen het hierboven genoemde besluit kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel: (0180) 330 488. Bekendmaking Wet milieubeheer Burgemeester en wethouders zijn van plan het volgende verzoek van inrichtinghouder tot het (gedeeltelijk) aanpassen of intrekken van een maatwerkvoorschrift, te weigeren: T. Boer Zn. BV: een voorschrift ten aan zien van geluid bij het Besluit algemene regels voor inrichtingen milieubeheer voor het perceel 's Gravenweg 350, 2911 BK Nieuwerkerk aan den IJssel. Inzage Het ontwerpbesluit tot het weigeren van het (gedeeltelijk) aanpassen of intrekken van het maatwerkvoorschrift kunt u van 2 septem ber tot en met 13 oktober 2010 inzien, tijdens kantooruren, in het raadhuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel (0180) 330 300. Voor inzage buiten kantooruren kunt u een afspraak maken. Deze bekendmaking staat ook op www.milieu- dienstmiddenholland.nl. U kunt uw schriftelijke zienswijzen over een ontwerpbesluit gedurende deze periode bij het college van burgemeester en wethouders van Zuidpias indienen, per adres Milieudienst Midden-Holland, Postbus 45, 2800 AA Gouda. Voor mondelinge zienswijzen kunt u contact opnemen met de Milieudienst Midden-Holland (0182) 54 57 00. Belanghebbenden die tijdig hun zienswijzen naar voren brengen over een ontwerpbesluit, kunnen later beroep instellen tegen een defi nitief besluit. Bekendmaking Wet milieubeheer Burgemeester en wethouders hebben de volgende vergunninq qewijziqd op qrond van artikel 8.23 (Wm): Hordijk Spuitgiet Verpakkingen B.V.: revisievergunning (d.d. 6 april 2004) voor een inrichting voor het vervaardigen en bedrukken van kunststof producten op het perceel Nijverheidscentrum 38, 2761 JP Zevenhuizen. Inzage Dit besluit kunt u van 2 september tot en met 14 oktober 2010 inzien, tijdens kantooruren, in het raadhuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel (0180) 330 300. Voor inzage bui ten kantooruren kunt u een afspraak maken. Deze bekendmaking staat ook op www.milieu- dienstmiddenholland.nl. Binnen deze termijn kunt u beroep tegen een besluit instellen bij de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Een besluit blijft van kracht wanneer u beroep instelt, tenzij u een voorlopige voorziening aanvraagt bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. In beide gevallen moet u een bepaald bedrag (griffierecht) betalen. Beroep kan worden ingesteld door: belanghebbenden die eerder zienswijzen hebben ingebracht over een ontwerpbesluit; belanghebbenden die het niet eens zijn met de wijzigingen ten opzichte van een ontwerpbesluit; belanghebbenden die redelijkerwijs niet in staat waren hun zienswijzen in te brengen over een ontwerpbesluit. Meldingen op grond van artikel 8.40 van de Wet milieubeheer Voor grote groepen gelijksoortige bedrijven gelden algemene regels die zijn vastgelegd in de Algemene Maatregelen van Bestuur. Een milieuvergunning is dan niet nodig. Het bedrijf kan volstaan met een melding van de activiteiten. Besluit algemene regels voor inrichtingen milieubeheer Alliander Alliander, Noordelijke Dwarsweg 80, 2761 GD Zevenhuizen, voor het verwijde ren van een gasdrukregel- en meetstation. Tegen een melding op grond van artikel 8.40 van de Wet milieubeheer kunt u geen bezwaar indienen of beroep instellen. De stukken lig gen niet ter inzage. GEMEENTE ZUIDPLAS Kennisgeving exploitatieovereenkomst Burgemeester en wethouders maken bekend dat op 24 augustus 2010 een exploitatieover eenkomst als bedoeld in artikel 6.24, lid 1 van de Wet ruimtelijke ordening is aangegaan met de exploitant van het bouwplan Intratuin aan de Bredeweg in Zevenhuizen. De overeenkomst heeft betrekking op de ont wikkeling en realisatie van een tuincentrum. De gemeente heeft zich bereid verklaard haar medewerking te verlenen aan het in bouwex- ploitatie brengen van de gronden en daarvoor de nodige planologische procedures te voeren. In het kader daarvan is de overeenkomst aangegaan.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 6