MM TVZ 00STI De Zuidpias Royal Flowers ICsm ui (U jCets ^9 PU/I//. °f/c AO^ VAN DEN AKKER ACCOUNTANTS B.V. Overheerlijke oliebollen en appelbeignets van Jongerius bakker Pistolet Wij staan ook met 1 kraam "Overtollig" leuke dingen voor mooie prijsjes Het Mekka OtvfarjUs jwitictt De tuinders uit de Zuidplaspolder laten tij dens het Oogstfeest weer zien wat er alle maal groeit en bloeit in de Zevenhuizense regio. De Vrijzinnig Hervormde Kerk aan de Dorpsstraat wordt weer helemaal omgeto verd tot een kleurrijke bloemen- en groen teshow. De arrangementen worden dit jaar gemaakt door Nelian van Bergen van de Deze presentatie wordt mogelijk gemaakt door de hoofdsponsors: Tuinders Vereniging Zuidplaspolder Stichting Zuidplaspolder (Kom in de kas) De bloemen en planten worden geleverd door: SO natural/SO individual Marjoland Oosterzon LKP plants Royal Flowers Double Check Lily Lansbergen Roses Gerberakwekerij De Zuidpias Evanty Bovengenoemde bedrijven zetten de deuren volgend jaar weer open tijdens "Kom in de Kas" op zaterdag 2 april 2011. U bent van harte uitgenodigd. Glastuinbouw Zuidplaspolder "Wonderlijke Verleiding", de bloemenwin kel vlak naast de kerk. Nelian en haar team staan, met hun eigen stijl, garant voor een unieke sfeer en een ideaal rustpunt op de verder wervelende braderie. De bloemen- en groenteshow wordt we derom mogelijk gemaakt door een samen werkingsverband van de Stichting Zuidplas polder en de Tuinders Vereniging Zuidplas polder. De Stichting Zuidplaspolder organi seert elk jaar "Kom in de Kas" en doet dit inmiddels alweer 10 jaar in deze vorm. Ook in april 2011 zullen weer een groot aantal bedrijven de deuren openen om een kijkje te geven in de bloemen- en groentekeuken. De TVZ behartigt onder meer de belangen van de tuinders die zich willen vestigen in de Zuidplaspolder en is aanspreekpunt van de diverse overheden. De kerk is het gehele Oogstfeest open en iedereen is welkom om van al dit moois te komen genieten. B warme beenham of warm vlees of Zeeuws gekruid spek Wijn en Versspecialiteiten Oogstfeestkrant 1 september 2010 pagina 23 Wereldtuin van de Randstad KWEKERIJ anthunumkwekerij Studen ten werk bij Van den Akker Accountants in Zevenhuizen! Denken... I Ben jij HBO- of universitair student met een economische studie richting, heb ,e meer hersens dan financiële middelen, en ben je enthousiast, ambitieus en flexibel? Doen! Naas, goede verdiensten is he, minstens zo belangrijk om re- evante werkervaring op ,e doen. te verdiensten zullen waar schijnlijk opgaan als sneeuw voor de zon, maar die ervaring... die pakken ze je nooit meer af! Van den Akker Accountants bied, jou een job die nie, alleen leuk betaalt, maar waarbij je ook nog aan je toekomst bouw,. en jij op zoek naar studentenwerk? Solliciteer dan nu bij Van den Akker Accountants! Van den Akker Accountants T.a.v. W.H.G. van den Akker Noordeinde 23 2761 BN Zevenhuizen Email: w.vd.akker@akkeraccountants.nl colon of1*0. Dorpsstraat 168 2761 AJ Zevenhuizen Tel: 0180-63 18 68 E-mail: hetmekkka@gastrovino.nl www.gastrovino.nl •i/t

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 71