Zuidpias gemeente WEEK VERVOLG BEKENDMAKINGEN HART VAN HOLLAND I DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS I 1 SEPTEMBER 2010 Voorgenomen ontheffing/ bouwvergunning Voorgenomen ontheffing/ bouwvergunning ADHUiS Openbare buitengewone raadsvergadering Inzage Conform het gestelde in artikel 6.2.12. van het Bestuit ruimtelijke ordening ligt vanaf 2 sep tember 2010 een korte zakelijke beschrijving van de inhoud van de exploitatieovereenkomst ter inzage in het raadhuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Informatie Meer informatie is verkrijgbaar bij mw. B. de Jonge (0180) 63 77 11. Besluit tot verlenen persoonsgebonden ontheffing Burgemeester en wethouders hebben beslo ten om met toepassing van artikel 3.23, lid 1 van de Wet ruimtelijke ordening jo. artikel 4.1.1 lid 1 onder j Besluit ruimtelijke ordening persoonsgebonden ontheffing te verlenen van het geldende bestemmingsplan voor het permanent bewonen van de volgende recrea tiewoningen door de onderstaande personen: P. Mager, De Bonk 28, 2761 EG, Zevenhuizen Zh M. Mager - Batstra, De Bonk 28, 2761 EG, Zevenhuizen Zh R. Tiet, De Bonk 38, 2761 EG,Zevenhuizen Zh G. van Leeuwen, De Bonk 59, 2761 EG, Zevenhuizen Zh G. van Leeuwen - van de Akker, De Bonk 59, 2761 EG,Zevenhuizen Zh S.P. van W ik-Compeer, Tweemanspolder 79 Koornmolen 6 A, 2761 ED, Zevenhuizen Zh A.M. van Wijk, Tweemanspolder 79, Koornmolen 6 A, 2761 ED, Zevenhuizen Zh Tegen het hierboven genoemde besluit kunt u als belanghebbende een beroepschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. 10180] 330 488. Het indienen van een beroepschrift heeft geen schorsende werking. In het geval van een spoedeisend belang kan de voorzienin- genrechter van de Rechtbank 's-Gravenhage schriftelijk worden verzocht om een voorlo pige voorziening (schorsing) te treffen. Voornemen verlening persoonsgebonden ontheffing Burgemeester en wethouders zijn voorne mens met toepassing van artikel 3.23, lid 1 van de Wet ruimtelijke ordening jo. artikel 4.1.1 lid 1 onder j Besluit ruimtelijke ordening persoonsgebonden ontheffing te verlenen van het geldende bestemmingsplan voor het permanent bewonen van de volgende recrea tiewoningen door de onderstaande personen: A. Lagerweij, De Bonk 85, 2761 EG, Zevenhuizen Zh M.L. Lagerweij, De Bonk 85, 2761 EG, Zevenhuizen Zh Het ontwerpbesluit en de daarop betrekking hebbende stukken liggen vanaf 1 september 2010 tot en met 13 oktober 2010 gedurende zes weken tijdens de openingstijden van het raadhuis te Nieuwerkerk aan den IJssel, Raadhuisplein 1, voor een ieder ter inzage bij de afdeling Vergunningverlening en Handhaving. Tijdens de terinzagelegging kunnen belangheb benden naar keuze mondeling of schriftelijk zienswijzen indienen bij burgemeester en wethouders van Zuidpias, postbus 100, 2910 AC, Nieuwerkerk aan den IJssel. Mondelinge zienswijzen kunnen naar voren worden gebracht bij de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180) 330 300 Datum: 8 september 2010 Locatie: Raadhuis (raadzaal), Raadhuisplein 1, Nieuwerkerk aan den IJssel Tijd: 20.00 uur Agendapunten Uitnodiging voor de buitengewone raadsvergadering op woensdag 8 september 2010 ter gelegenheid van het afscheid van de heer A.F. Bonthuis als burgemeester van de gemeente Zuidpias. De vergadering begint om 20.00 uur en vindt plaats in de raadzaal van het raadhuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Nieuwerkerk aan den IJssel, 25 augustus 2010 A.F. Bonthuis, Voorzitter Vergaderpunten 1. Opening 2. Vaststelling agenda 3. Afscheid van A.F. Bonthuis als burgemeester van de gemeente Zuidpias (Toespraken van diverse vertegenwoordigers uit onder meer het college van burgemeester en wethouders en de gemeenteraad) 4. Afscheidstoespraak A.F. Bonthuis 5. Stuiting Aansluitend is er een receptie voor de genodigden. Openbare commissievergaderingen Vergadering: Raadscommissie Bestuur, financiën en beheer Datum: 7 september 2010 Locatie: Raadhuis (raadzaal), Raadhuisplein 1, Nieuwerkerk aan den IJssel Tijd: 20.00 uur Agendapunten 1. Opening 2. 20.00 uur 20.30 uur De Dialoog (indien er aanmeldin gen zijn) 4. Vaststelling agenda a. Vaststelling adviezenlijst commissie BFB van 16 juni 2010 b. Actiepuntenlijst commissie BFB 5. Ingekomen stukken 6. Mededelingen (waaronder uit gemeenschappelijke regelingen) 7. Rondvraag 8. B 34 Herinrichting Burgemeester Klinkhamerweg (Informatienota) Wethouder A. Hazelebach heeft gevraagd deze informatie nota te agenderen om het gevoelen van de commissie over deze nota te vernemen. Portefeuillehouder: A. Hazelebach 9. R 10146 Kadernota Integrale Veiligheid 2010-2014 Veiligheidsplan politie De Kadernota Integrale Veiligheid wordt ter bespreking aan de raadscommissie aangeboden. De nieuwe portefeuillehouder zal t.z.t. definitief concept nota voorleggen. Portefeuillehouder: A.F. Bonthuis 10 B 41 Halfjaarlijkse cijfers Opkomsttijden Brandweer Zuidpias (Informatienota) Brandweer Zuidpias heeft een rapportage opgesteld waarin de opkomsttijden van brandweer Zuidpias worden weergegeven. De rapportage omvat de periode van 1 januari 2010 t/m 31 juli 2010. De uitkomsten worden ter informatie aan de commissie BFB aangeboden. Portefeuillehouder: A.F. Bonthuis 11 R 10140 Brandbeveiligingsverordening gemeente Zuidpias 2010 Door de komende inwerkingtreding van de Wet veiligheids regio's zullen de brandbeveiligingsverordeningen van de voormalige fusiegemeenten van rechtswege komen te vervallen. Tevens dient harmonisatie plaats te vinden van de brandbeveiligingsverordeningen. Gelet hierop dient een nieuwe brandbeveiligingsverordening te worden opgesteld voor de gemeente Zuidpias. Portefeuillehouder: A.F. Bonthuis 12. Rapport van bevindingen accountant gemeente Moordrecht Rapport van bevindingen accountant gemeente Nieuwerkerk aan den IJssel Rapport van bevindingen accountant gemeente Zeven huizen -Moerkapelle De werkgroep Planning en Control heeft de raad geadviseerd om de Rapporten van Bevinding in de raadscommissie BFB te bespreken. De rapporten liggen nu ter bespreking voor. (Collegereactie wordt nagezonden.) Portefeuillehouder: H. van der Torn 13. R 10078a Discussienota invulling rekenkamercommissie In de vergadering van de raadscommissie Bestuur, Financiën en Beheer van 14 april 2010 is de Discussienota invulling rekenkamer (functie) aan de orde geweest. In deze nota wordt een uitwerking gegeven van twee rekenkamercommissievarianten. 14. R 10143 Wijziging gemeenschappelijke regeling Rottemeren Als gevolg van de fusie verzoekt het recreatieschap Rottemeren de gemeentenaam Zevenhuizen-Moerkapelle in de gemeenschappelijke regeling te wijzigen in gemeente Zuidpias. Portefeuillehouder: A.F. Bonthuis 15. R 10142 Benoemingen in gemeenschappelijke regelingen In verband met het vertrek van wethouder Venrooy-Van Ark en burgemeester A.F. Bonthuis dienen nieuwe vertegen woordigers in de algemene besturen van de diverse gemeenschappelijke regelingen te worden benoemd. Portefeuillehouder: A.F. Bonthuis 16. Sluiting De stukken liggen tijdens de openingsuren van het raadhuis ter inzage. Ook kunt u de stukken vinden op www. zuidplas.nl (klik op "Bestuur Organisatie" en daarna op Vergaderschema en agenda's") Dialoog raadscommissies: Bij De Dialoog kunt u los van de agendapunten een onderwerp presenteren en kunt u in gesprek treden met de commissieleden. Waarom De Dialoog? Met De Dialoog wil de gemeenteraad burgers uitnodigen om in gesprek te raken met de leden van raadscommissie. De Dialoog geeft de mogelijkheid om over bepaalde onderwerpen met commissieleden van gedachten te wisselen, voordat eventuele besluiten worden genomen. Indien u een onderwerp onder de aandacht van de commis sie wilt brengen meldt u uw onderwerp met een korte toelichting uiterlijk drie werkdagen voorafgaand aan de vergadering aan bij de griffie. De voorzitter bepaalt de volgorde van de onderwerpen voor De Dialoog en de spreektijd. Hij/zij kan het onderwerp eventueel doorschuiven naar een volgende vergadering. Ook bepaalt de voorzitter of uw onderwerp in aanmerking komt voor De Dialoog. Zie voor tel.nr. onder kopje "spreekrecht". Spreekrecht raadscommissies: Na de opening van de bovengenoemde commissievergade ringen kan een ieder het woord voeren over en bij de geagendeerde onderwerpen. Niet kan worden ingesproken bij bestuiten waartegen bezwaar en beroep open staat of heeft open gestaan; benoemingen, voordrachten van personen etc. en gedragingen waarover een klacht kan worden ingediend. Degene die van het spreekrecht gebruik wil maken dient dit vóór 16.00 uur op de dag van de vergadering aan de griffie mede te delen op tel. nr. 0180-330313 (Josette van Houwelingen) of via e-mail: griffie0zuidplas.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 7