Tropische sferen bij Summer City in het Oude Dorp mm HART VAN HOLLAND SUMMER CITY 8 SEPTEMBER 2010 Zand, cocktails en tropische muziek zijn meestal elementen die bij een vakantie in verre landen horen, maar aanstaande vrijdag zijn deze ook dicht bij huis te vinden; tijdens Summer City in het Oude Dorp in Nieu- werkerk kunnen de bezoekers genieten van vakantiegevoel dicht bij huis. Gedurende de hele dag zullen er verschillende activiteiten plaatsvinden, van een Tropische lunch tot een bruisende Tropical Party. Summer City wordt georganiseerd door winkeliersvereniging 'Het Oude Dorp' in samenwerking met evenementenbu reau Vivre Productions. Summer City begint op 10 september 's middags met een lunch voor 268 bovenbouwleerlingen van de basisscholen De Terp, De Montessori en De Wingerd. Deze lunch staat in het teken van de Nieuwerkerkse Stichting DaDa. Voorafgaand aan Summer City wordt er op de scholen aandacht besteed aan deze stichting en zullen de kinderen introducés werven, die voor een kleine vergoeding, aan de lunch kunnen deelnemen. Dit bedrag zal rechtstreeks gedoneerd worden aan Stichting DaDa. Na de lunch zullen de.kinderen een flash mob dansen, die hen in aangeleerd door de leden van de dansgroep van het Thorbecke Nieuwerkerk. Dit zal plaatsvinden op het kruispunt van het Oude Dorp. Vanaf 17.30 uur is er een speciale koopavond in het Oude Dorp en deze zal om 19.00 uur overgaan in een bruisende Tropical Party. De avond wordt geopend met een-spetterend optreden van de Brass Band Earthqua ke. Ook de rest van de avond kunnen de bezoekers genieten van verschillende optredens zoals verschillende Zumba-workshops, een sambapresentatie van Aquerela do Brazil en muziek van DJ Remko en groovebox DJ Casper samen met saxofonist Mare 'Toeter'.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 23