Vivre Productions: Evenementen met een bijzondere filosofie de gino MMER CITY! Kindermode Full concept store gaat Gente heten Dorpsstraat 30 2912 CB Nieuwerkerk a/d IJssel Tel.: 0180 315253 www.degiraffe.com info@degiraffe.com HART VAN HOLLAND SUMMER CITY 8 SEPTEMBER 2010 1 2,50 korting* Verbouwing Studiocapelli halverwege Aan de Dorpsstraat wordt een full concept store met hair, beauty én fashion gerealiseerd. s5b> Door Marlonneke Willemsen Nieuwerkerk aan den IJssel - Ze zijn pas twee jaar bezig, maar ondanks dat hebben Brendo Festen en Robert Boevé van Vivre Productions al een aantal grote eve nementen op hun naam staan. De winkeliersvereniging 'Het Oude Dorp' was dan ook erg blij dat ze in samen werking met Vivre op vrijdag 10 september Summer City kunnen organiseren. Evenementen van Vivre Productions hebben één kenmerk, dat dit bedrijf uniek maakt; bijna alle evenementen worden gekoppeld aan een goed doel en Summer City is hier geen uitzondering op. Vivre Productions is eigenlijk per toeval ontstaan uit een afstudeerscriptie. Boevé: "Ik studeerde Communicatie en Brendo was bezig met een opleiding Media en Entertainment Management. We hebben besloten om samen een scriptie te schrijven, die bestond uit het uitvoeren van twee praktijkop drachten, waarbij we een evenement moesten organiseren. Dit ging zo goed, dat we vaker opdrachten kregen en hieruit is ongeveer twee jaar geleden Vivre Productions ontstaan." Samen met Festen heeft Boevé er bewust voor gekozen om aan de evenementen een goed doel of een duurzame werkwijze te koppelen.Uniek aan onze filosofie is dat onze op maat samengestelde evenementen, in samenspraak met de klant, een bijdrage leveren aan een betere wereld. Dit doen we bijvoorbeeld door het evenement te koppelen aan een goed doel, of het evenement duurzaam te organiseren. Tijdens mijn studie heb ik stage gelopen bij War Child en ben ik op deze manier wat meer met goede doelen in aanraking gekomen. Ik vind het erg belangrijk om een evenement, dat leuk is, ook aan iets goeds te koppelen. Dus is het voor ons een uitdaging om dingen te bedenken, waardoor we deze koppeling op een goede manier kunnen maken. Wij zijn zelf niet degene, die het doel uitkiezen; dat doet de klant. We ge ven wel informatie over verschillende organisaties, maar de klant moet zelf datgene kiezen dat het beste bij hem past en waar hij zich voor wil inzetten. Dit geldt ook voor Summer City. DaDa is een Nieuwerkerkse organisatie en de winkeliers kenden deze stichting al langer, dus was de keuze niet zo NIEUWERKERK A/D IJSSEL - De full concept store voor hair, beauty ft fashion die momenteel wordt gerealiseerd aan de Dorpsstraat gaat Gente heten. Dit maakte eigenaresse llda Wevers bekend. "Het klopt dat de naam Studiocapelli gaat verdwijnen", bevestigt ze. "We zijn nu vooral bekend van onze hairstyling en beautybehandelingen, maar na de verbouwing zijn wij zoveel méér dat daar een nieuwe naam bij hoort" Gente dus, het Italiaanse woord voor mensen. Want dat is waar het in de zaak van llda allemaal om draait. "Wij richten ons op zelfbewuste mannen en vrouwen uit de hele regio, die voor dé perfecte 'personal style' gaan. Met hair, beauty Et fashion als pijlers hebben we daarvoor straks alles in huis." Ze verduidelijkt: "Zie het als een sublieme cocktail, waarin alle ingrediënten elkaar versterken. Je haar, je uiterlijk en de kleding en accessoires die je aantrekt vormen samen jouw uitstraling. Als dat past bij wie je bent, dan voel je je heerlijk. En dat straal je uit naar de mensen om je heen." Bij een minimale besteding van 75,=, deze actie is alleen geldig op vrijdag IO september 2010 Het beste van het beste llda tekende persoonlijk voor de selectie van de meest vooraanstaande behandelingen en merken die ze in de full concept store wil aanbieden. "Het moet het beste van het beste zijn en ook nog eens stijlvol, creatief en innovatief. Sommige behandelingen zitten zelfs op het niveau van een privékliniek en onze kleding en accessoires zul je in de omgeving niet snel ergens anders aantreffen." Geen nood voor wie straks geen keuze, kan maken uit al dat moois, want ook personal shopping en total styling behoren straks tot de mogelijkheden. Dit gebeurt met deskundig advies en onder persoonlijke begeleiding van llda Wevers en haar team. Vooralsnog is het even stofhappen aan de Dorpsstraat, al wordt er in Studiocapelli gewoon doorgewerkt. Maar in november is het zover en staat er een compleet nieuw en toch vertrouwd Gente in een zaak met echte 'city vibe'. "Wij kunnen niet wachten tot het zo ver is", besluit llda, die ook over de verbouwing vertelt op www.twitter.com/gente_styleclub. moeilijk. Voor ons was het ook wel leuk, omdat we al een keer eerder een evenement voor DaDa georganiseerd hebben en zo krijg je toch een beetje een band met het goede doel." Zowel Festen aks Boevé komen oorspronkelijk uit Nieuwer kerk en ze vinden het dat ook leuk om, door middel van een evenement, een stukje van dit dorp te promoten. Boevé: "We hebben voor iemand uit Nieuwerkerk een 50-jarig jubileumfeest georganiseerd en Marc Olsthoorn, van de winkeliersvereniging, had gehoord dat dit een succes was, dus heeft hij gevraagd of we ook een evenement voor het Oude Dorp wilden organiseren. Ze wilden graag een bepaald thema en hiervoor hebben we vijf voorstellen gedaan. Het Hawaï concept sprak hun gelijk aan, dus hebben we dit ver- Kom je tijdens de Summer City op vrijdag 10 september a.s. een leuke outfit uitzoeken dan krijg je tegen inlevering van deze advertentie De Giraffe Kindermode verloot, onder de ingeleverde advertenties, op deze dag een kledingbon ter :rde van €50,= waar der uitgewerkt." Deze manier van werken is volgens Boevé typisch voor Vivre. "We leveren echt maatwerk. We beginnen met een oriënterend gesprek met de klant en maken op basis daarvan een aantal concepten. Nadat de klant een keuze heeft gemaakt, werken we dit verder uit en zorgen we verder voor de totale productie en uitvoering. We regelen echt alles van A tot Z; van de catering, tot de uitnodigingen, aankle ding, pr, optredens en als afsluiting de evaluatie. Alles wordt bedacht vanuit een strategie, het concept; dat staat centraal, waardoor je een zeer compleet eindproduct krijgt." Vivre Productions is in te zetten voor concepten en producties van verschillende evenementen. Van personeelsweekenden, jubilea en klantendagen, tot personeelsfeesten, galadiners en productpresentaties.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 32