17 APRIL OPEN DAG Neem sportkleding mee en probeer het gratis uit! (10.00 - 15.00 uur) Studio voor afslanken en figuurcorrectie Aupsmon Extra service kapsalon Angelique v V ry De kennismaking Oefencabine Ozontherapie Voedingsadvies 2 sport- én 2 ozonbehandelingen cadeau 1 u/ ZONNEBANKKUREN DAMES - HEREN - KINDEREN i West Buurtstraat 29 2841 XG Moordrecht TELEFOON: (0182) 375118 Bij de kennismaking ontvangt u een gratis figuuranalyse. Tijdens deze figuuranalyse wordt u op 9 plaatsen zorgvuldig gemeten. Aan de hand van deze resultaten wordt bepaald welke individuele resultaten haalbaar zijn. Afhankelijk van uw wensen, leeftijd, lichaamsbouw en conditie wordt uw persoonlijke programma opgesteld. Via de metingen wordt bepaald hoeveel centimeter en op welke plaatsen u kunt afslanken. Tevens krijgt u van ons een schriftelijke gewaarborgde centimetergarantie Het actieve gedeelte bestaat uit de oefencabine. Deze doelgerichte bewegingstherapie, per klant aangepast, is erop gericht om specifieke oefeningen uit te voeren. Deze leiden tot het afslanken van vooraf bepaalde lichaamsdelen (bijv. taille, buik, dijen). Daarnaast draagt de gelijkmatige warmteverdeling (30°C) bij tot een optimale omgevingstemperatuur om spierpijn en blessures te voorkomen en om een optimale bloedcirculatie te verkrijgen. Hierbij worden vetreserves en overtollig vocht op een natuurlijke wijze afgebroken. Het passieve gedeelte bestaat uit de ozonzuurstof therapie. Deze vindt plaats in een aangename omgevingstemperatuur, waardoor de poriën worden geopend en de bloedsomloop wordt gestimuleerd. Dit leidt tot een snellere afvoer van afvalstoffen. De gelijkmatige warmteverdeling zorgt tevens voor een aangenaam gevoel. De ozontherapie zorgt vervolgens voor verbetering van de veerkracht van de huid, met als gevolg een strakkere en gladdere huid met daarnaast een vermindering van cellulitis. Naast de oefencabine en de ozontherapie wordt er een voedingsadvies gegeven. Ook dit onderdeel steunt op de principes: natuurlijk, veilig en gezond. Dus géén pillen, injecties of diëten met het bekende jo-jo effect tot gevolg, maar een duurzaam resultaat. Bij inlevering van deze advertentie bij afsluiting van een kuur Wilt u óók gezond afslanken (dus niet met pillen, injecties en diëten met het bekende jo-jo effect), via een op maat gemaakt programma en met een blijvend resultaat? Dan bent u bij bodylight op het juiste adres. De Bodylight totaalmethode helpt u om de strijd tegen de weegschaal aan te pakken op een natuurlijke en gezonde manier d.m.v. warmte/ozoncabines. Veel vrouwen/mannen zijn u reeds voorgegaan met blijvende resultaten. Eglantierbaan 53 2908 LV Capelle aan den IJssel t 010-4515555 e: info@body-light.nl w: www.body-light.nl Kapsalon Angelique is gevestigd in een historisch pand aan de Westbuurtstraat 29 te Moordrecht. Sinds 1 april 1999 verzorgen mevrouw Van der Spek, dochter Angelique en twee medewerksters aldaar het knippen, kleuren, watergolven en permanenten van het haar van hun klanten. Ook voor bruidskapsels, inclusief opmaak, en voor het opsteken van het haar is men bij kapsalon Angelique aan het juiste adres. De kinderen kunnen op hun gemak zitten in leuke kinderknipstoelen en voor de wachtende kinderen is er een speelruimte. Service aan huis Mensen die wegens een handicap of door andere omstandigheden niet in staat zijn een bezoek aan de kapsalon te brengen kunnen een afspraak maken voor een kappersbehandeling aan huis. Mensen in Moordrecht die niet zelfstandig naar de kapsalon kunnen komen, worden op aanvraag opgehaald en weer thuisgebracht De openingstijden zijn Maandag 12.00 tot 17.00 uur Di&Wo 08.30 tot 17.00 uur Donderdag 08.30 tot 21.00 uur Vrijdag 08.00 tot 21.00 uur Zaterdag 07.30 tot 14.00 uur voor

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 49