Fitness Test Weken bij FitFtFun Sports bastiaSn De nieuwe collectie brillen zijn binnen www.bastiaanoptiek.nl Consult en Meditatie Nog meer Spraakmakende brilmode te zien bij Bastiaan Optiek Voor de beste indruk moet u even komen kijken... Nieuwsgierig? Kijk dan even op onze vernieuwde website HARTVAN HOLLAND HEALTH ft BEAUTY 8 SEPTEMBER 2010 51 Moordrecht - Duco Bauwens, bekend van onder meer de televisieprogramma's 'Nedriand in Beweging' en 'RTL Consult', is tevens ambassadeur van de Fitness Test Weken. Tijdens deze actieweken kan men, onder meer bij FitFtFun Sports, op verantwoorde wijze kennismaken met fitness, een initiatief dat van harte wordt ondersteund door Bauwens. Hartstichting De Hartstichting is als partner én als goed doel verbonden aan de Fitness Test Weken. Hart- en vaatziekten; een op de drie Nederlanders sterft hieraan. Preventief bewegen verkleint dit risico aanzienlijk. Voldoende bewegen houdt hart en vaten in conditie en heeft een bloeddrukverlagend effect. Voordelig starten met fitness Bij FitFtFun Sports kan men tijdens de Fitness Test Weken, welke duren tot en met vrijdag 15 oktober, terecht voor een 'Fit-test' en een beweegadvies. Voor een eerste proefmaand fitness betaalt men slechts het bedrag van één maand contributie. Voor meer informatie: www.fitnesstestweken.nl; postcode invullen en vervol gens 'FitFtFun' selecteren. 20 jaar Spraakmakende Brilmode! OPTIEK Winnen door kilo's te verliezen? Alles geprobeerd? Dit gaat ook u lukken! Laat u inspireren en motiveren door medecursisten en professionals. Doe mee aan de WEIGHT LOSS CHALLENGE! Wilt u meer weten? www.afslankeniswinnen.nl cornezwarteveld@hotmail.com of bel: 06-10444090 Het kan enorm ondersteunend zijn als het eens helemaal om jou gaat! Tijdens een persoonlijk consult is er ruimte om inzicht te verkrijgen over het thema waar je op dat moment in je leven mee bezig bent en waar je helderheid over wilt hebben. Dit helende consult wordt neergezet om dichter bij jouw essentie te komen. Een consult bestaat uit een verkennend gesprek, een geleide meditatie en een eenheidszegening. In mijn praktijk Violet Licht geef ik consulten, medita- tiedagen en Eenheidszegeningen Voor meer informatie kijk op de website van Mariëlle de Boer; www.violetlicht.nl STOPPEN NIET ROKEN FIGUURCORRECTIE Stoppen met roken? Body-Harmony Body-Harmony Berkelstroom 65 - 2721 AG Zoetermeer T: 079 - 331 82 55 - E: info@body-harmony.nl www.body-harmony.nl Groensvoorde 14,2742 DJ - Waddinxveen - tel. (0182) 63 02 40 www.bastiaanoptiek.nl n. l" I* fc" «t In oktober 2008 is Tally van der Staay een studio begonnen onder de naam Body-Harmony. Zij richt zich vooral op mensen die willen stoppen met roken of graag een kledingmaatje kleiner willen. Tally legt graag uit waar zij zich zoal mee bezighoudt. "Ik merkte al enige jaren dat veel mensen om mij heen wilden stoppen met roken en daar veel moeite mee hadden. Vaak gaf men de moed na een aantal pogingen op en gingen er maar van uit dat het niet zou lukken. Ik ben toen in contact gekomen met een praktijk in het zuiden van het land waar met soft-laser ap paratuur mensen daadwerkelijk van het roken af kwamen." Laserbehandeling Bij de laserbehandelingen om mensen te laten stoppen met roken worden acupunctuurpunten in het oor gestimuleerd met behulp van een soft-laser. Het voordeel van een laser ten opzichte van naalden is dat de activering dieper gaat waardoor veel sneller resultaat wordt behaald. Bovendien is de behandeling volledig pijnloos. Wat houdt de anti-rook behandeling precies in? De laser therapie neemt niet alleen de behoefte van het lichaam aan nicotine weg, maar zorgt er tevens voor dat het lichaam geen nicotine meer accepteert. Dat wil zeggen dat het lichaam na de behandeling als het ware in opstand komt tegen nicotine. Tegelijkertijd wordt er tijdens de behandeling voor gezorgd dat u na het stoppen met roken geen last gaat krijgen van ontwen ningsverschijnselen zoals stemmingswisselingen. Daarnaast wordt de vetverbranding extra geactiveerd, waardoor ook uw gewicht stabiel blijft. De behandeling is pijnloos en duurt ongeveer een half uur. Het slagingspercentage ligt rond de 90%. U krijgt op de behande ling 3 maanden garantie. Dat wil zeggen dat, als de behoefte aan roken toch nog te veel aanwezig blijft, u tot drie maanden na de behandeling terug kunt komen voor een gratis nabehan deling. De behandeling kost€ 125,-. Tot eind december 2010 betaalt u slechts €95,-. Voor bedrijven in de regio zijn in company behandelingen mogelijk vanaf drie mede werkers. Hoe meer medewerkers binnen het bedrijf stoppen met roken, hoe hoger de korting. 7 A

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 51