Elke zaterdag open makelaardij na 1-van 't hof DE REGIE! UW WONING IN DE HOOFDROL? DOEN WIJ 3^eeI wat huizen in huis! www.hof-makelaardij.nl WADDINXVEEN Tollenslaan 45 Vraagprijs 159.500,— k.k. WADDINXVEEN BOSKOOP WADDINXVEEN BOSKOOP Peuleyen 4 Vraagprijs 257.000,— k.k. HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DE ZUID PLAS 8 SEPTEMBER 2010 WADDINXVEEN WADDINXVEEN Ga voor ons complete woningaanbod naar r makelaardij makelaardij van 't hof Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij.nl Aan onvolkomenheden in deze advertentie kunnen geen aanspraken worden ontleend. NVM Kantoren in Alphen aan den Rijn, Gouda, Waddinxveen en Zoetermeer Goed onderhouden eengezinswoning Nabij winkels, scholen, openbaar vervoer en Gouwebos gelegen Buitenschilderwerk uitgevoerd in 2010 In de gewilde wijk Groenswaard, met vrij en weids uitzicht over de singel, gelegen royale en goed onderhouden eengezinswo ning met fraai aangelegde voor- en achtertuin met vrijstaande stenen berging en achterom. Bwjr. 1971, eigen grond'170 m2 gebruiksopp. wonen 143 m2 en inhoud 466 m3 (gemeten conform NEN 2580). Ind.: Entree/tochtportaal met garderobenis en meterkast; Ruime hal met trapkast; Toilet met fonteintje; Royale doorzon woonkamer met laminaatvloer en toegang tot de achtertuin; Semi open keuken met toegang tot de achter tuin en L-vormige keukenopstelling v.v. inbouwapparatuur. Ie Verd.: Overloop; Toilet met fonteintje; Badkamer v.v. ligbad en vaste wastafel; 1 Slaapkamer aan de v.z.; 2 Slaapkamers aan de a.z. 2e Verd.: Overloop met toegang tot de open bergvliering; Was-/stook-/hobbykamer met gedeelde kunststof dakkapel aan de a.z. v.v. c.v.-eombiopstelling en aansluiting wasapparatuur; Zolderslaapkamer met gedeelde kunststof dakkapel en bergkast over de gehele breedte van de kamer. 4-Kamer eengezinswoning Voormalige huurwoning Keuze notaris is voorbehouden aan verkoper In de Bomenwijk gelegen eengezinswoning met voor- en ruim 11 meter diepe achtertuin (N/0) met vrijstaande j pannengedekte stenen berging en achterom. Bwjr. 1955, inhoud 322 m3, gebruiksoppervlakte wonen 83 m2, H g 10 m2 overige inpandige ruimte en 125 m2 eigen grond. Winkels, station en sportgeiegenheden bevinden zich op loopafstand. Ind.: Entree/hal met meterkast, bordestrap en toilet met fonteintje; L-vormige woonkamer met gaskachel en kelderkast; Open keuken met rechte standaard keukenop stelling; Douchegelegenheid; Portaal met gaskachels, wasm. aansl. en toegang tot de achtertuin. Ie Verd.: Overloop met vaste kast, welke is v.v. een wastafel; 2 Slaapkamers aan de v.z., waarvan één met vaste kast; 1 Slaapkamer aan de a.z. met vaste kast. 2e Verd.: Middels losse trap te bereiken zolderverdieping met dakraam. Bijz.: Op de begane grond is de woning v.v. kunststof kozijnen met dubbel glas en aluminium kozijnen op de 1e verdieping. Woon-/winkelpand Voormalige huurwoning Vaste projectnotaris In de Bomenwijk gelegen eengezinswoning met een van binnen uit te bereiken winkel. De aangebouwde winkel heeft een eigen entree en beschikt over een gebruiksop pervlakte van 30 m2, een inhoud van 151 m3 en is bestemd voor detailhandel. Bwjr. 1955, 138 m2 eigen grond, inhoud 314 m3, gebruiksoppervlakte wonen 78 m2 en overige ruimte 20 m2. Ind.: Entree/hal met trapop- gang; Ruime woonkamer; Open keuken met trap-/kelderkast en L-vormige keukenopstelling v.v. koel/vriescombinatie, vaatwasmachine, afzuigkap, keramische kookplaat'en com bimagnetron; Portaal met toegang tot de tuin, toegang tot de winkel en wasmachineaansluiting; Toilet met fonteintje. 1e Verd.; Overloop; 1 Slaapkamer aan de v.z.; 1 Slaapkamer aan de a.z.; Badkamer met ligbad, douchecabine, toilet en wastafel met meubel. 2e Verd.: Overloop met Vaillant HR c.v.-combiopstelling; 1 Slaapkamer met Velux dakvenster. 4-Kamer met 2,5 meter uitgebouwde eengezinswoning Nabij winkels, scholen en openbaar vervoer gelegen Oplevering in overleg In de kindvriendelijke wijk Zuidpias gelegen goed onderhouden in 2001 uitgebouwde eengezinswoning. De zonnige achtertuin (Z/0) is v.v. een vrijstaande stenen berging en achterom. Bwjr. 1984,117 m2 eigen grond, woonopp. 107 m2 en inhoud ±318 m3. Ind.: Entree/hal met meterkast; Toilet met fonteintje; Open keuken met L-vormige keukenopstelling v.v. inbouw apparatuur; Met 2,5 meter uitgebouwde woonkamer met gaskachel (ter overname), airco en dubbele schuifpui naar de achtertuin. 1e Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan devz.; L-vormige slaapkamer (v/h 2) aan de a.z. met gevelbrede dak kapel, airco, tv- en telefoonaansi.; Badkamer met douchecabine, wastafel met meubel, toilet en designradiator. 2e Verd.: Open zolderkamer met dakvenster aan de az., dakkapel aan de v.z. en bergruimte achter de knieschotten; Op deze verd. zijn tevens de wasmachineaansluiting en cv-combi installatie met zonneboiler en zonnecollectoren aanwezig. Geschakelde semi-bungalow Parkeerplaatsen op eigen terrein Oplevering in overleg Op een verscholen plekje gelegen geschakelde semi-bunga- low. Bwjr. 1986,340 m2 eigen grond, gebruiksopp. wonen 127 m2, overige inpandige ruimte 6 m2 (berging/bijkeuken) en inhoud 493 m3. De bungalow kent veel privacy doordat deze is omringd door een royale voortuin, zonnige patio en een achtertuin met uitzicht op de hefbrug. Ind.: Entree/hal met trapopgang en toegang tot de berging; Wanneer u de woonkamer binnenkomt, kijkt u direct de achtertuin (NO) in, welke privacy biedt en is gelegen aan een watertje met vrij uitzicht; Woonkamer met werkhoek en gaskachel; De glazen pui geeft veel lichtval en heeft een deur naar de patio (Z) en voortuin; Lichte L-vormige keuken met div. inbouwappara tuur; 1. Slaapkamer met airco en toegang tot de badkamer met ligbad, douehehoek, closet en wastafel. 1e Verd.: Overloop; Toilet met fonteintje; Badkamer met douehehoek, wastafel en Wasmachineaansluiting; 1 Slaapkamer aan de a.z.; 1 Slaapkamer aan de v.z. met bergkast met ev-combiketel en luik met vlizotrap naar de bevloerde vliering. Vrijstaande woning met garage Hardhouten kozijnen met dubbele beglazing Oplevering in overleg Schitterend met vrij uitzicht over de polder gesitueerde vrijstaande woning met aangebouwde stenen garage en rondom gelegen tuin. Deze woning is te bereiken middels eigen brug. Bwjr. 1958, 605 m2 eigen grond, inhoud 307 m3 (excl. de garage) en woonopp. 82 m2 (exci. de garage). Vrij wonen en toch nabij diverse voorzieningen, waaronder winkels en scholen. Ind.: Entree/hal met trapopgang; Me terkast; Woonkamer met doorgeefkast en schouw; Gesloten keuken met doorgeefkast en rechte keukenopstelling; Kelder; Bijkeuken met toegang tot de achtertuin, cv-combi opstelling, wasmachine en drogeraansluiting; Toilet. 1e Verd.: Overloop met toegang tot kleine niet bevloerde vlie ring; Deels betegelde douchegelegenheid; 1 Slaapkamer aan de v.z.; 2 Slaapkamers aan de a.z., beide met vaste kast Aan één van de mooiste lanen van Boskoop gelegen villa Mogelijkheid voor bijvoorbeeld praktijk aan huis Oplevering in overleg Deze villa is gelegen op een eiland met slechts twee villa's welke middels een houten brug bereikbaar zijn. Bwjr. 1990, gebruiksopp. wonen 166 m2, inhoud 645 m3 en 640 m2 eigen grond. De villa is v.v. een onderheid terras waardoor de begane grond met nog eens 31 m2 kan worden uitgebreid. De fraai aangelegde tuin is rondom gesitu eerd. Er zijn parkeerplaatsen aan de v.z. voor de berging en de voormalige garage. Ind.: Ruime entree/hal v.v. vide; Toilet met fonteintje; Werkkamer aan de v.z.; Bijkeuken met uitstortgootsteen en aansl. wasapparatuur; Praktijk ruimte/werkkamer met eigen entree; Ruime woonkamer 50m2) met open haard en een schuifpui naar de tuin; Semi open keuken in U-vorm met div. inbouwapparatuur. 1 e Verd.: Overloop met werkhoek; 1 Slaapkamer aan de v.z.; 1 Slaapkamer met 2 Veluxdakvensters; Badkamer met ligbad, dubbele wastafel met meubel en douchecabine; 1 Grote slaapkamer met balkon aan de a.z. 2e Verd.: Middels schaartrap bereikbare zolder met kamer, Veluxdakraam en vaste kast; C.V. ruimte. 3-Kamer appartement (voorheen 4) Bijdrage VvE 174,- p.m. (incl. 50,- voorschot stookkosten) Nabij openbaar vervoer, winkels en Gouwebos gelegen Op de 3 etage van een goed onderhouden appartementen complex gelegen 3 kamer appartement (v/h 4) met berging in de onderbouw, toegang middels gesloten entree met intercom en liftinstallatie. Bwjr. 1966 en gebruiskoppervlakte wonen 88 m2. Ind.: Entree/toehtportaal met vaste kasten meterkast; Hal met laminaatvloer en garderobekast; 1 Slaapkamer aan de voorzijde v.v. schuifwandkast met boiler (huur); 1 Slaapkamer aan de achterzijde (v/h 2) met toegang tot het balkon; Badkamer met douchecabine, vaste wastafel en toilet; Ruime lichte woonkamer met laminaatvloer; Open keuken met laminaat vloer en U-vormige keukenopstelling v.v. inbouwapparatuur en wasmachine- en drogeraansluiting. Bijz.: Dit goed onderhouden appartement is grotendeels voorzien van dubbele beglazing. De oplevering is in overleg.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 56