1 nff? André Bonthuis eerste ereburger van Zuidpias yonne NEFIT-DEALER Inwoners nemen afscheid van Bonthuis servxce CV-KETEL NODIG? P. VISSER EN ZN. VERSTOPT? UUR Gewoon even bellen!!! editie: zuidpias 33e jaargang nummer 1404 15 september 2010 Tastbaar bewijs identiteit gemeente Tussen de hemel en het dak Zonovergoten jaarmarkt Twintigste paardenmarkt komt eraan Kats wil de mouwen opstropen UW DROOMHUIS! - reiniging, ontstopping, reparatie van alle soorten rioleringen bel: 0180-631206 Zevenhuizen intratuin Opening jubileumjaar Vrouwen van Nu Gezondheidsmarkt Feest op het water met de Vlootschouw intratuin ^HARTVAN HOLLAND Pagina 3 Pagina 9 Pagina 13 Pagina 17 Pagina 22 Zwanendaal 68 te Nieuwerkerk aan den IJssel Eengezinswoning m tuin op het zuiden Vraagprijs 229.000,= k.k. 0180-332222H www.vdpanne.nl EB -Sbcdi.iljmakeloorC') Riool service f? 1//V/V ADRICHEM MOORDRECHT 0182 3 75823 06-53373931 Door Marlonneke Willemsen Zuidpias - "Dat heb ik wel redelijk snel verdiend." Burgemeester André Bonthuis is woensdag 8 september benoemd tot de eerste ereburger van de gemeente Zuidpias. Met een bij zonder raadsbesluit hebben de leden van de gemeenteraad dit besloten tijdens de afscheidsvergadering de voormalige burgemeester van Moor drecht, Nieuwerkerk aan den IJssel en nu Zuidpias. Een volledige verrassing voor Bonthuis, die volgens wethouder Jan Verbeek hier helemaal niet van houdt. "Je wilt liever zelf de touwtjes in handen houden, maar dat zal deze dagen moeilijk worden." Violen Diverse kleuren, hoogte 15 cm, half schaduw, volle zon. Bak 24 stuks Door Marlonneke Willemsen Zuidpias - Vanaf het begin stond er een lange rij in het raadhuis van mensen die afscheid wilden nemen. Vrijdag 10 september werd het laat ste onderdeel van het afscheid van burgemeester André Bonthuis ge vierd; een receptie voor de inwoners van Zuidpias. Er was gekozen voor een informele sfeer; geen toespra ken, maar een persoonlijk afscheid voor alle belangstellenden. Toch was er ook nog een officieel programma onderdeel; het Zuidplaslied uit Touw, gezongen door de hoofdrolspelers van deze musical. Lees verder op pagina 27 Iritratuin Pijnacker Rijskade la, Donderdag en vrijdag koopavond. Intratuin Zoetermeer Voorweg 192, Donderdag en vrijdag koopavond, www.intratuin.nl Moerkapelle - De Vrouwen van Nu openen hun jubileumjaar woensdag 15 september met een hoedenpa- rade. Hoedenmaker Erna Wouters maakt exclusieve, handgemaakte hoeden van vilt, stro, buntal (weef sel van ananasvezel en katoen) en sisal. De aanwezigen kunnen deze avond kennismaken met de lees- en ge spreksgroepen en de tuinclub van 'de Vrouwen' en inschrijven op uitjes zoals naar dierengaarde Blijdorp en een stadswandeling in Delft. De avond wordt gehouden in dorpshuis Op Moer en begint om 20.00 uur, zaal open 19.30 uur. Zevenhuizen - In Bibliotheek De Groene Venen wordt zaterdag 18 september voor de derde keer de gezondheidsmarkt gehouden. De markt is van 10.00 uur tot 12.00 uur bij de bibliotheek in de Dorps straat 87. Voor meer informatie: www.bibliotheekdegroenevenen.nl. Nieuwerkerk aan den IJssel - De Vlootschouw op en rondom de Ringvaart wordt gehouden op za terdag 18 september. Lokale artiesten zullen op een pon ton in het Wijde Gat, ter hoogte van de Polderdreef, optreden. Ver der zijn er dit jaar voor het eerst waterspelen overdag voor kinderen. De middag begint om 13.30 uur met de spelen, waarna om 16.30 uur de prijsuitreiking volgt. Verder treedt het Shantykoor De Boezem vrouwtjes op om 19.00 uur. De boten zullen begin van de avond het water op komen en een jury zal de versieringen beoordelen. De prijsuitreiking van de vlootschouw is om 20.30 uur. De avond wordt afgesloten met de band Double Sharp.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 1