Nieuwe tuinwet brengt tuingeluk binnen ieders handbereik life garden Wie zichtbaar mooier van het eigen huis wil genieten, gaat naar B&K in Moordrecht fPifiriS tlOUDIJIL uiJLTUimr Robs Grote Tuinverbouwing op zaterdag bij SBS6 Achterwillenseweg 31 - Gouda - 0182-58 13 37 26 HART VAN HOLLAND I PASSIE VOOR TUINEN 15 SEPTEMBER 2010 Veel mensen hebben moeite met het omzet ten van hun ideeën voor de tuin in een goed doordacht tuinplan. Daarom hebben wij i.s.m. de Tuinen van Appeltern een nieuw handvat gecreëerd: "De vier basisvoorwaarden voor tuingeluk" Op 25 september worden deze landelijk gelan ceerd. Wij zijn dan te vinden bij Life Garden in Gouda om schetsontwerpen voor uw tuin te maken. De kosten hiervoor bedragen gewoon lijk 60,- per uur, echter op deze dag 20,- per uur! U kunt zich hiervoor opgeven via onderstaand telefoonnummer. Wilt u meer weten? www.houdijkstijltuinen.nl - 0182-378751 - info@houdijkstijltuinen.nl EXCLUSIEF Rob Verlinden en zijn team geven tuinen spectaculaire metamorfoses! Derde Tochtweg 9c - 2841 LM Moordrecht - Tel. 0180 - 314111 - www.bkmoordrecht.nl Buitenzonwering Terrasoverkappingen Rolluiken Sereens Horren Markiezen Buitenkeukens Parasols Tuinmeubelen (zelf samen te stellen uit 25 kleuren en stoffen, zonder meerprijs) ZONWERING EN BUITENLEVEN GESELECTEERD NL Na 5 jaar Tuinruimers is het tijd voor een nieuw tuinprogramma, SBS6 start vanaf zaterdag 11 september met een nieuw programma 'Robs Grote Tuinver bouwing'. In Robs Grote Tuinverbouwing zetten Rob Verlinden en zijn vaste team elke week een tuin op zijn kop die drastisch aan verandering toe is. Van kleine en grote tuinen tot schooltuinen en daktuinen. Teamlid Jorna pakt de styling aan de binnenkant van het huis aan en tv-kok Jeremy kookt iets lekkers voor iedereen. Robs Grote Tuinverbouwing is vanaf zaterdag 11 september om 17.00 uur te zien bij SBS6. In dit nieuwe programma stort Rob Verlinden zich weer vol overgave op tuinen die dringend een complete metamorfose nodig hebben. Het begint allemaal in de vroege ochtend met de klassieke overval waarbij Rob, Jorna en Jeremy de gelukkige overdonderen. Rob gaat meteen met deze persoon de tuin in, terwijl Jorna deJariefschrijver onder haar hoede neemt en de bin nenkant restyled. Jeremy kijkt ondertussen naar de mogelijkheden om het lievelingsgerecht van het gezin met een twist op tafel te zetten. Het drietal zorgt zo elke week voor een groen, lekker en vrolijk verbouwingsfeest. Vaste elementen Naast de tuinmetamorfose kent het programma drie terugkerende elementen: 1. In de Intratuin rubriek 'Groene Weetjes' geeft Rob op de winkelvloer van Intratuin groene tips en beantwoordt hij groene vragen van kijkers. In dit onderdeel komt het assortiment en de winkel van Intratuin in beeld. 2. In 'Pak aan!' mag degene wiens tuin een metamorfose krijgt een groen cadeau aan iemand schenken. Rob gaat bij die persoon langs met verschil lende producten, planten en verrassingen. 3. Mensen die iets te vieren hebben worden verrast in 'Het bloemencircus'. Of ze een nieuwe baan hebben, een moeilijke periode willen afsluiten of ein delijk die verbouwing achter de rug hebben; Rob gaat bij ze langs met een speciale collectie snijbloemen om hier een waanzinnig kunstwerk van te maken. Romeo Sommers zal zich met name concentreren op de trends van Intratuin, deze trends komen 8 keer per jaar aan bod in Robs Grote Tuinverbouwing. Robs Grote Tuinverbouwing Vanaf zaterdag 11 september om 17.00 uur bij SBS 6

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 26