klikken Van Vliet verlengt sponsorcontract met Gezonde pauzehap voor Barracuda basisscholen De Kaasspecialist in race voor titel Beste Foodspecialiteitenwinkel Moordrechts bedrijf genomi neerd voor schildersvakprijs Winnaars zaagwedstrijd Oogstfeest HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID 15 SEPTEMBER 2010 31 BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Er gebeurt van alies op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. m dus klik snel naar: www.hartvanholland-online.nl Gert Tas van Van der Knaap over handigde de prijzen aan de kinde ren die erin geslaagd zijn een blokje hout van exact vijftig gram af te zagen. Door Joke Heikens Nieuwerkerk aan den IJssel - Van Vliet Automobielbedrijven heeft het sponsorcontract met zwem- en waterpolovereniging Barracuda verlengd. Donderdag 9 september ondertekenden beide partijen een nieuw contract. "Dit biedt ons de ze kerheid dat we door kunnen gaan", zegt bestuurslid en pr-man Cock Vroegop. Midden tussen de prachtige auto's, zetten Vroegop en algemeen direc teur Nol van Vliet hun handtekening. "We zijn echt afhankelijk van spon soring", aldus Vroegop. "We krijgen wel subsidie van de gemeente, maar daarvan kunnen we niet de beno digde kleding en faciliteiten betajen. We hebben nu gelijke badmutsen en polo's voor alle deelnemers, zodat we bij een wedstrijd als eenheid komen. Op die kledingstukken staat ons nieuwe logo, dat net ontworpen is. We krijgen daar leuke reacties op van andere ploegen." Jubileum Barracuda bestaat dit jaar veertig jaar en Van Vliet Automobielbedrij ven is sinds twaalf jaar hoofdspon sor. "Alweer 12 jaar?", reageert Van Vliet verbaasd. "Dan zijn we bijna toe aan ons twaalfeneenhalfjarig feest." "Barracuda doet mee aan nationale en internationale wedstrijden", zegt Vroegop. "Maar om dat te kunnen doen, hebben we sponsors nodig. Van Vliet is onze hoofdsponsor, maar we zijn in een ver gevorderd stadium met een subsponsor. We hebben ook een website ontwikkeld waarop veel bezoekers komen en we hebben een folder die er gelikt uit ziet. Daarmee hopen we ook meer sponsors binnen te halen." De samenwerking wordt bekrachtigd. Peter Tetteroo, pr-man van Van Vliet Automobielbedrijven wil weten hoe het nu met de zwemclub gaat. "We zijn afgelopen seizoen gepromo veerd, dus het gaat goed. Het is wel jammer dat onze echte goed zwem mers naar Eindhoven vertrekken om daar op professioneel niveau te zwemmen. Dat gunnen we hen van harte, maar om het niveau dan hoog te houden, valt niet mee", rea geert Vroegop. Voor Barracuda ziet de toekomst er voorlopig zonnig uit dankzij de verlenging van het contract met de hoofdsponsor. Nieuwerkerk aan den IJssel - Om aandacht te vragen voor een ge zonde start van het schooljaar, bood de vestiging van Albert Heijn in Rei gerhof op woensdag 9 september aan alle groepen 8 van basisscholen de Wingerd, de Rehobothschool, de Achtbaan, de Prins Willem Alexan- derschool en de Gideonschool een boodschappenpakket met gezonde pauzehappen aan met daarbij een informatief magazine over gezonde voeding. Het pakket, samengesteld in sa menwerking met het Voedingscen trum, bevat onder meer ontbijt koek, krentenbollen en fruit. In het bijgeleverde magazine staan, naast informatie, diverse recepten voor gezonde pauzehappen. Ik eet het beter De gezonde pauzehap is een nieu we activiteit binnen het overkoepe lende 'Ik eet het beter' programma. Binnen dit programma organiseert Albert Heijn elk schooljaar verschil- Eric Tupker van Albert Heijn over- Jiandigt een boodschappenpakket met gezonde pauzehappen aan een leerling van de basisschool. lende initiatieven om leerlingen van de groepen 6, 7 en 8 aan te zetten gezonder te eten. Zo kregen eer der dit jaar 137.000 leerlingen een gezonde 'KlasseLunch' en deden 111.000 leerlingen mee aan proef- en smaaklessen. Voor meer infor matie: www.loketgezondleven.nl Zevenhuizen - Rick Roos uit Ze venhuizen en Maaike Ruigrok uit Nesselande zijn de winnaars van de zaagwedstrijd van 'bouwbedrijf Van der Knaap tijdens het Oogstfeest. Moordrecht - Davique Schilderwer ken is genomineerd voor de schil dersvakprijs 2010. Medewerkers schreven zich in met het project gemeentehuis Baarn. Daar herstel den zij de centrale hal uit 1907 in ere, door de oorspronkelijke houti mitaties in de oude staat terug te brengen. Davique Schilderwerken is een van De hal uit 1907 in ere hersteld. de tien genomineerden voor de lan delijke prijs. Een cameraploeg doet het. bedrijf komende week aan om een filmpje op te nemen, ledereen kan hierna vanaf oktober via de site van de schildersvakprijs stemmen op zijn of haar favoriet. De winnaar van de publieksprijs wordt 18 november bekend gemaakt. Nieuwerkerk aan den IJssel - De Kaasspecialist Nieuwerkerk, gevestigd in winkelcentrum Reigerhof, behoort tot de twintig winkels welke zich ge plaatst hebben voor de halve finale van de strijd om dé titel 'Nederlands Beste Foodspecialiteitenwinkel 2011'. Halve finale De bijbehorende trofee is de fel begeerde wisselprijs die bij deze lucratieve titel hoort. Na een zware kwaliteitscertificering in de eerste helft van dit jaar, zijn de twintig bestscorende winkels uitgenodigd deel te nemen aan de titelstrijd. De halve finales vinden plaats in de maand september. Dan beoordelen twee vakjuryteams de deelnemers op verschillende tijdstippen, waar bij management, personeel en per formance centraal staan. Spanning Het meedoen aan de wedstrijd levert de ondernemer en zijn me dewerkers flink wat spanning op. De puntjes worden extra op de i gezet. Naast deze spanning is er echter ook de tevredenheid over het behalen van in ieder geval de halve finale; een prestatie waarmee nieuwe klanten aangetrokken kun nen worden. Finale Begin oktober worden in Houten, tijdens de Vakbeurs Foodspeciali- teiten op dinsdag 5 en woensdag 6 oktober, de vijf finalisten bekend gemaakt. Zij zijn uitgekozen door twee topvakjury's en zes anonieme consumenten, waarbij gelet is op de ondernemersvisie en de realisa tie daarvan in de winkel. Op dinsdag 16 november worden de vijf finalisten gepresenteerd in De Flint in Amersfoort en wordt de winnaar bekend gemaakt.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 31