1 Groeneweg wint ook tweede Ballonvaart voor vrijwilligers De IJssel wedstrijd ruim Nieuwerkerk wint knap Er werd gebridged... Tafeltennissers gaan voor handhaving Jeugd in spotlight bij Love '70 Winst voor Brökling Goud voor karateka Bas Struijk winnaar Masters 2010 HART VAN HOLLAND SPORT 15 SEPTEMBER 2010 39 Bekervoetbal Hockey Korfbal Tennis Jeu de Boules Tennis Keeper Graafland naar Ajax Hockey De IJssel opent seizoen met survival Groeneweg dames won met 11-0 van Stolwijk. Een bijna gelijke uit slag als vorige week, toen Antibar- bari met 0-12 verslagen werd. Stol wijk werd overklast door Groenweg, hoewel het in de eerste helft nog wel aardig partij gaf. Groeneweg voetbalde echter prima, vooral in de combinaties werd Stolwijk afge troefd. Met rust was de stand 5-0. De tweede helft was een stuk min der attractief. Stolwijk geloofde er niet meer in en Groeneweg draai de volop. De doelpuntenmachine maakte er nog eens zes bij. De doelpunten werden gemaakt door Patricia van der Hoek, Tansu en Cansu Ygit, Nancy Hol, twee door Linda Koster en vijf door Simone de Jonge. Nieuwerkerk won met 12-14 tegen het sterke Antilopen, dat in de zaal in de hoofdklasse speelt. In de eer ste helft ontliepen de ploegen elkaar weinig en bij rust stond het 8-8. Het begin van de tweede helft was voor Nieuwerkerk; 8-9 door Rick van Horik. Antilopen kwam op ge lijke hoogte en het werd weer stui vertje wisselen wie op voorsprong kwam. In de twintigste minuut van de tweede helft scoorde Antilopen zijn laatste punt en zette de stand daarmee op 12-11. Net toen Antilo pen leek door te drukken naar twee punten verschil, zette Marlies de Beijer Nieuwerkerk weer op gelijke hoogte: 12-12. Joyce Harms maakte de 12-13 en tien seconden voortijd haalde Paul Hoogerwaard definitief de winst binnen: 12-14. Volgende week volgt er een derby tussen de IJsselvogels en Nieuwerkerk. Nieuwerkerk aan den IJssel - Bij de Nieuwerkerkse Bridgeclub werd vorige week de eerte rond van de eerste competitie gespeeld. Renate Tournier en Lucy Wijnen werden eerste in de A-poule met 62.88%. Op de tweede plaats eindigden Cor Lageman en Gerda Vissers met 59.01% en op de derde plaats Mi- chiel de Korveren Rita Krouwel met 58.54%. In de B-groep werden Lucy Eldering en Freek Bijlsma eerste met 61.25%. Tweede werden Marja Catsberg en Arie Blok met 58.33% en derde To Schreuder en Bep Vissers met 57.08% Moordrecht - Het eerste team van tafeltennisvereniging IJsselvogel werd kampioen van de voorjaars competitie. In de najaarscompeti tie komen zij uit in de derde klasse B. Hun tegenstanders komen uit Schoonhoven (Smash), Krimpen aan den IJssel (Trefpunt), Ouderkerk aan den IJssel (ÖTTV), Alphen aan den Rijn (ATTC) en Gouda (Vrienden schaar). De spelers van het eerste: Marcel de Vogel, Rins Beelen, Marcel Streefland en Ramon Lovink hebben hun doel gesteld op handhaving. Moerkapelle - Bij tennisvereniging Love '70 werden de afgelopen pee- riode diverse activiteiten voor de jeugd georganiseerd. In het kader van het 40-jarig bestaan van de club werd een clinic voor de jeugd georganiseerd, waarna de clubkam pioenschappen voor de jeugd op het programma stonden. De spe lers werden ingedeeld in poules en speelden ieder drie wedstrijden. De poulewinnaars moesten met elkaar strijden om de titel. Bij de meisjes' tot en met twaalf jaar ging de beker naar Tessa Kemme en bij de jongens ging in deze categorie de zege naar Daan Otto. In de categorie jongens tot en met veertien jaar won Timon van Dam. Op zaterdag 11 september vond het ouder-kindtoernooi plaats. Wed strijdleider Iris van der Brugge kon aan het eind van de middag de drie winnende koppels in de diverse pou- Daan Otto, rechts, winnaar van de clubkampioenschappen én van het ouder-kindtoernooi, dat hij met zijn vader won. les feliciteren: Niels Biemond en zijn vader, Tessa Kemme en haar tante en Daan Otto en zijn vader. Nieuwerkerk aan den IJssel - Voor de tweede maal in successie werd een tiental vrijwilligers van HC De IJssel wegens hun bijzondere inzet voorde club in het zonnetje gezet door middel van een ballonvaart. In de mand bevonden zich de be stuursleden Elfriede Böhm en Paul Tobé, alsmede Melissa Wolff, Ynke Schoumans, Rowen de Keijzer en Hans Schoumans voor het verza melen van de meeste IJsselpunten. Voorts gingen Lindy Zwaan, Tijmen Droog en Guus Houtkamp mee de lucht in vanwege hun bijzondere inspanningen op het gebied van Nieuwerkerk aan den IJssel - De volgende ronde van de dinsdag avondcompetitie is op 7 september gewonnen door Rob Brökling. Hij won met 3 winst en 22 punten. Op de tweede plaats eindigde Wim van- Slingerland met eveneens 3w+22, maar met een minder resultaat over een partij. De derde plek was voor Monique Jarings, die eveneens drie partijen won, maar met een saldo van 19 punten. De poedelprijs ging naar Wil Boudewijn; zij verloor alle partijen. Deze competitie heeft nog een vervolgavond in november, waarna het definitieve klassement kan worden opgemaakt. Voor meer informatie: www.jbcnieuwerkerk.nl. Mazur/Nesselande - Karateka Alexander Mazur heeft in Koblenz de Junior Cup gewonnen. In vijf partijen vocht de dertienjarige van Unity99 zich naar het goud. Karateka's Lizzy Klappe, Bob Kre- mers, Jeroen van Oudenaarden, Me lissa van Oudenaarden, Enrico van Ravesteijn, Giovanni van Ravesteijn, River Luns, Damara Lieuw-Hie, Bry an Lusse en Alyssa van Wijgerden hebben op dit toernooi in Duitsland goed gevochten maar vielen niet in de prijzen. Alle sporters trainen bij Unity99 in de Bredeschool aan de Robert van 't Hoffstraat 10 van 16.30 uur tot 19.30 uur. Nieuwerkerk aan den IJssel - Bas Struijk heeft een uitstekend ten- nisseizoen bekroond met een over winning in de Rotterdamse Masters. In de categorie 3 finale versloeg hij teamgenoot Sabin Tigu. Nadat Struijk de eerste set met 6-2 had gewonnen, kwam Tigu sterk terug met een 6-0 winst in de tweede set. De beslissing viel uiteindelijk in de derde set, die met 6-4 in het voordeel van Struijk werd beslist. Ook in de categorie 5 was er Nieu- werkerks succes. Bij de heren 5 versloeg Tim Bloemendaal, ook in een driesetter, Guus Koevermans van ATV Berkenrode (7-6, 3-6, 7-5). Bij de dames 5 won Frede- rique van der Kroft, de kersverse clubkampioen van TC Nieuwerkerk, de finale met 6-0, 7-5 van Lisanne Thijssen. Weer voet aan de grond in Hoenkoop. respectievelijk kledingsponsoring, arbitrage en horeca. Het IJsselpuntensysteem is een uniek systeem waarbij vrijwilligers punten kunnen verzamelen voor ie dere activiteit waaraan zij meewer ken, zoals bijvoorbeeld coaching, het organiseren van een evenement of een fluitbeurt. O' Nieuwerkerk aan den IJssel - Ro nald Graafland vertrekt per direct naar Ajax. De transfervrije keeper heeft een contract tot het einde van het seizoen getekend bij de club uit Amsterdam. Nieuwerkerk heeft maar kort van hem mogen genieten. Nieuwerkerk aan den IJssel - Hoc keyclub De IJssel opende zaterdag 5 september het seizoen met een survivaldag voor de B- en C-jeugd. Op het programma stonden onder meer een schietbaan, een survi- valparcours en 'trucktrekken' met echte legertrucks. Vooral het sur- vivalparcours en de oversteek over de vijver naar de kinderboerderij zorgden voor veel hilariteit als mede bij velen voor een nat pak. De survivaldag was vooral bedoeld om aan het begin van het seizoen iedereen zoveel mogelijk bij de ver eniging en bij zijn of haar team te betrekken. «j Voor meer informatie: www.hcdeijsse1.nl.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 39