Elke zaterdag open r makelaardij WIJ DOEN DE REGIE! na P-van 't hof UW WONING IN DE HOOFDROL? I wat huizen in huis! www.hof-makelaardij.nl Wilgenhorst 54 Vraagprijs 157.500,— k.k. WADDINXVEEN Elzenhorst 114 Vraagprijs 164.500,— k.k. WADDINXVEEN Noordeinde 16 Vraagprijs 189.000,— k.k. WADDINXVEEN MOERKAPELLE Jan Dorrekenskade Oost 43 Vraagprijs 345.000,— k.k. WADDINXVEEN WADDINXVEEN WADDINXVEEN Thorbeekehoeve 36 Vraagprijs 345.000,— k.k. r makelaardij Ga voor ons complete woningaanbod naar HARTVAN HOLLAND DE KRANT VOOR DE ZUID PLAS 15 SEPTEMBER 2010 makelaardij ■.van 't hof Aan onvolkomenheden in deze advertentie kunnen geen aanspraken worden ontleend. NVM Kantoren in Alphen aan den Rijn, Gouda, Waddinxveen en Zoetermeer Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij.nl 4-Kamer appartement met vrij uitzicht aan de voor- en achterzijde Bijdrage VvE 191,- p.m. (incl.C 57,50 voorschot stookkosten) Tijdelijke extra bijdrage VvE 50,- per maand Op de 7e etage gelegen goed onderhouden 4-kamer apparte ment met balkon (W) en een berging in de onderbouw. Bwjr. 1969, gebruiksoppervlakte wonen 88 m2, gebouwgebonden buitenruimte 13 m3 (balkon) Ind.: Entree/voorportaal met vaste kast en meterkast; Hal; Woonkamer met toegang tot het balkon (W) en vaste kast; Eetkeuken met vaste kast, wasmachi ne- en vaatwasmachineaansluiting en rechte keukenopstelling voorzien van gaskookplaat, RVS afzuigschouw en combimag netron; Keukenkast met huurboiler voor de warmwatervoorzie ning; Toilet met fonteintje; Badkamer voorzien van douehehoek met glazen scherm (2009) en wastafel; 1 Slaapkamer aan de voorzijde voorzien van schuifwandkast; 2 Slaapkamers aan de achterzijde. 4-kamer appartement In 2004 compleet verbouwd Bijdrage VvE 190,- p.m. (incl. voorschot stookkosten en 5,- berging) Op de 6e en tevens bovenste etage gelegen goed onderhou den 4-kamer appartement met balkon (W) en een berging in de onderbouw. Bwjr. 1969, gebruiksoppervlakte wonen 88 m2 en inhoud 280 m3. Het appartement is bereikbaar middels gesloten entree met intercom en liftinstallatie. Ind.: Entree met vaste kast en een vernieuwde meterkast; Hal met toegang tot de diverse vertrekken; Woonkamer met toegang tot het balkon; Open keuken met rechte keukenopstelling (2004) v.v. inbouwapparatuur; Tegenover de keukenopstel ling is een tweede werkblad aanwezig met daaronder de aansluiting wasapparatuur; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met vaste kasten met huurboiler (80L); 2 Slaapkamers aan de achterzijde; Toilet; Badkamer met wastafel, doucheca bine en mechanische ventilatie. Bijz.: Dit keurig verzorgde appartement is vrijwel geheel v.v. dubbele beglazing. Alle elektra, schakelmateriaal, stopcontacten en de meterkast zijn in 2004 vernieuwd. 5-kamer eengezinswoning Nabij winkels, scholen en openbaar vervoer gelegen Oplevering in overleg Op de scheiding Dorpstraat en Noordeinde gelegen volledig gerenoveerde en verbouwde knusse 5 kamer eengezinswo ning met aangebouwde houten aanbouw en achterplaats (W). Bwjr. 1875,118 m2 eigen grond, inhoud 360 m3 en gebruiksoppervlakte wonen 110 m2. Ind.; Entree/hal, kast met aansluiting wasapparatuur; Toilet; Badkamer v.v. douchecabine met thermostaatkraan en vaste wastafel; 1 Slaapkamer aan de achterzijde; Open keuken met L-vormige lichte keukenopstel ling v.v. gaskookplaat, afzuigkap, oven, koelkast en vrieskast; Ruime L-vormige woonkamer met trapkast en ruime vaste kast. 1e Verd.: Overloop met Vaillant cv-combi installatie, Velux dakvenster, toegang tot de deels bevloerde bergvliering en bergruimte achter de knieschotten; 1 Slaapkamer aan de voor zijde met Velux dakvenster; 2 Slaapkamers aan de achterzijde waarvan 1 met Velux dakvenster en gedeelde dakkapel en 1 met gedeelde dakkapel en toegang tot het plat. Knusse eengezinsdijkwoning Buitenschilderwerk uitgevoerd in 2007/2008 Geheel v.v. dubbele beglazing Als het ware zo te betrekken knusse eengezinsdijkwoning met prachtig uitzicht over landerijen en het toekomstige Bentwoud. De fraai aangelegde achtertuin (Z) is v.v. een veranda, sierbe strating en vrijstaand houten chalet met elektra en achterom. Bwjr. 1927,93 m2 eigen grond, gebruiksoppervlakte wonen 88 m2 en inhoud 279 m3. Ind.: Beg. gr.: Entree/hal; Meter kast; Ruime lichte woonkamer met laminaatvloer en prachtig uitzicht over het toekomstige Bentwoud. 1 e Verd.: Overloop met toegang tot de bevloerde bergvliering; 1 Slaapkamer aan de v.z. met dakkapel; 1 Slaapkamer aan de az. met dakkapel; 1 Slaapkamer met dakkapel aan zowel de voor als achterzijde. Souterrain: Eetkeuken met laminaatvloer, toegang middels openslaande deuren tot de achtertuin, trapkast met Remeha Avanta HR cv-combi installatie 2006) en L-vormige keu kenopstelling uitgevoerd in kersenkleurv.v. inbouwapparatuur; Badkamer v.v. douche met thermostaatkraan, hangend toilet, vaste wastafel, wasmachine en drogeraansluiting. Sfeervolle en karakteristieke vrijstaande woning Fundering is geheel versteld Geheel v.v. dubbele beglazing 5-Kamer uitgebouwde eengezinswoning Tuin-/speel-/slaapkamer op de begane grond Hardhouten kozijnen met dubbel glas Deze goed onderhouden geschakelde 2 onder 1 kap woning met vrij uitzicht beschikt over een ruime woonkamer, 4 slaapkamers en een royale zolder. Bwjr ±4992, 133 m2 gebruiksoppervlakte wonen, 10 m2 overige inpandige ruimte, 475 m3 inhoud en 179 m2 eigen grond. De aangebouwde berging is met 2,25 m vergroot Fraai aangelegde zonnige achtertuin (ZO) met achterom. Ind.: Entree/hal met meter kast en trapopgang; Toilet met fonteintje; L-vormige woon kamer met trapkast en aluminium schuifpui; Open keuken met inbouwapparatuur: koelkast met vriesvak, gaskookplaat, afzuigkap; De begane grond heeft een lichte plavuizenvloer. 1e Verd.: Overloop; Badkamer met douehehoek, closet en wastafel; 4 Slaapkamers. 2e Verd.: Open zolder met dakven ster, wasmaehineaansluiting, cv-eombi opstelling en unit m.v.. Deze ruimte is uitermate geschikt voor het maken van een 5e slaapkamer of, bij het plaatsen van bijv. een dakkapel, 2 kamers. In het Brugcentrum, nabij de rivier de Gouwe, gelegen ka rakteristieke vrijstaande woning met veranda, aangebouwde stenen garage, aangebouwde houten bijkeuken/berging, voortuin en achtertuin (Z/W). Bwjr.' 1922, 274 m2 eigen grond, gebruiksopp. wonen 135 m2, gebruiksopp. overige inpandige ruimte 16 m2 (garage) en inhoud 545 m3. Ind.: Entree/hal; Toilet met fonteintje; Ruime woonkamer met visgraat parketvloer, lambrisering, gias in lood ramen en toegang middels schuifpui torde veranda; Eetkeuken met rechte lichte keukenopstelling v.v. 5 pits gaskookplaat, oven en afzuigkap; Hier tegenover een kleine rechte opstel ling met onderbouw vaatwasmachine; Meterkast; Portaal; Kelder; Bijkeuken/berging met toegang tot de achtertuin en aansluiting wasapparatuur. Ie Verd.: Overloop/hal; Badka mer met douchecabine, hangend toiiet en vaste wastafel; 1 Slaapkamer aan de v.z. met dakkapel; 1 Slaapkamer aan de zijzijde met dakkapel; 1 Slaapkamer aan de a.z. met lami naatvloer en toegang middels vlizotrap tot de bergvliering; Berg/stookkast met vaillant cv-combi installatie. Sfeervolle en goed onderhouden vooroorlogse in 2004 uit gebouwde eengezinswoning met voor- en fraai aangelegde achtertuin v.v. hardhouten terras, sierbestrating, ruime houten berging en achterom. Bwjr. 1930,190 m2 eigen grond, inhoud ±.364 m3 en gebruiksoppervlakte wonen 106 m2 (excl. de 2e verd.). Ind.: Entree/hal met trapopgang; Meterkast; Ruime woonkamer met trapkast; Open keuken met L-vormige keukenopstelling v.v. inbouwapparatuur; Bij keuken/hal met toegang tot de achtertuin, schuifwandkast met Nefit HR cv-combi installatie en aansluiting wassapparatuur; Toilet met fonteintje; Tuin-/speel-/slaap- kamer met toegang middels openslaande deuren tot de achtertuin, fe Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan de a.z. met toegang middels openslaande deuren tot het dakterras; 2 Slaapkamers aan de v.z., beide v.v. een dakkapel; Badkamer v.v. douchecabine, ligbad, hangend toilet, wastafel met meu bel en designradiator. 2e Verd.: Middels vlizotrap te bereiken bevloerde bergvliering met dakvenster en ruime stahoogte. 4-Kamer eengezinstussenwoning Bij dit project is een vaste notaris aangewezen Nabij winkels, station en sportgelegenheden gelegen In de Bomenwijk gelegen eengezinstussenwoning (met aangebouwde overkapping), voortuin en achtertuin (W) met vrijstaande stenen berging en een achterom. Bwjr. 1955, inhoud 330 m3, gebruiksoppervlakte wonen 83 m2 overige inpandige ruimte 10 m2 (2e verdieping) en 133 m2 eigen grond. De exacte grootte van het perceel zal na kadastrale uitmeting blijken. Ind.: Begane grond: Entree/ hal met meterkast; Bordestrap met toiletruimte v.v. closet; L-vormige woonkamer; Kelderkast; Open keuken met rechte keukenopstelling; Hal met vaste kast v.v. gasaansluiting; Aangebouwde overkapping met toegang tot de achtertuind en de berging. 1e Verd.: Overloop; 2 Slaapkamers aan de v.z, waarvan één met vaste kast; 1 Slaapkamer aan de a.z. met toegang tot de badkamer; Badkamer v.v. douche en wastafel. 2e Verd.: Middels losse steektrap bereikbare be vloerde bergvliering met dakvenster en e.v.-combi-opstelling (bouwjaar 2000). 5-kamer woning Volledig geïsoleerd Parkeergelegenheid op eigen terrein

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 40