.Woonpartners 15 koopappartementen c^WAeigentijds Teak en Koloniale meubelen 30 comfortabele appartementen in één VvE complex waarvan 12 HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DE ZUIDPIAS 22 SEPTEMBER 2010 5/1 idden - Holland ERA wimmama.ïiiw Groot Swanla, een wijk in Zevenhuizen met stijlvolle architectuur, openbaar groen en vriendelijke waterpartijen Koopprijzen 182.500,- tot 215.000,- V.O.N. Met Koopgarantkorting 164.250,- tot 193.500,- V.O.N. Verwachte oplevering 2e kwartaal 2011 De starterslening van de gemeente Zuidpias en speciale koopgarant- regeling (met 10% korting) zijn mogelijk. Deze woningen worden aangeboden conform de prioriteitenregeling van de gemeente Zuidpias. De VvE bijdrage voor beheer, algemene kosten, onderhoud en verzekeringen wordt nader bepaald in de ledenvergadering (circa 150,-- per maand). 3 of 4 kamers voor starters en 55 plussers ox Kijk voor de voorwaarden en voor meer informatie op www.woonpartners-mh.nl Inlichtingen en verkoop: Dorpsstraat 146 te Zevenhuizen Tel 0180 63 16 55 info@perdijkmakelaardii.nl Het verschil Maatwerk Ook voor een apart origineel cadeau Passage Woonhart Coppeliaschouw 14 2726 JA Zoetermeer Tel. 079 331 21 48 www.dessa.nl «dI ifóon, eigen terras of balkon, eigen parkeerplaats *0 i Het echtpaar Jan Bart en Wendy Wahlen zijn 9 jaar geleden gestart met het verko pen van teak- en koloniale meubelen in het Woonhart van Zoetermeer. Gemiddeld drie keer per jaar kopen zij op Java hun spullen in. Daar komt de naam Dessa ook vandaan. Dessa is vernoemd naar een traditioneel ingericht Javaans dorp. Behalve dat zij het leuk vinden om een andere cultuur te leren kennen, houden zij, door regelmatig Indonesië te bezoeken, controle op de kwaliteit van het teak. Alle meubelen en accessoires worden met de hand gemaakt, waarvan de meeste meubelen van oud teakhout. "Het nieuwe hout wordt wel eerst heel goed ge droogd, voordat de meubelen worden vervaardigd", legt Wendy uit. Door eigen import biedt Dessa teakmeubelen aan tegen zeer scherpe prijzen. Teakhouten meubelen hebben altijd een unieke kleur en een unieke nerfstructuur. Hierdoor is niet één teakhouten meubel of accessoire hetzelfde, waardoor in elke woonkamer een eigen sfeer ontstaat. In het 3000 m2 grote magazijn van Dessa, gevestigd in Alphen aan den Rijn, vindt u meubelen in teak en koloniale sfeer. Dessa heeft honderden teakhouten tafels, kasten en andere koloniale sfeermeube len op voorraad en niet één meubel is volgens Wendy hetzelfde. U kunt op afspraak komen kijken naar de grootste collectie teak en koloniale meubelen van de regio. Ontdek zelf het verschil in teak en kies uw gewenste meubels uit. Klanten kun nen ook bij Dessa terecht als ze meu belen op maat willen laten maken of meubelen passend willen maken bij het interieur. "Neem bijvoorbeeld een la van een kastje mee naar de winkel. Dit mag ook van een andere houtsoort zijn vervaardigd. Wij kunnen het meubelstuk dan aanpassen in dezelfde kleur. De winkel is uitgebreid met bankstellen, verlichting en accessoires, waaronder Boeddhabeelden en houtsnij werk uit Indonesië. Dus ook voor een betaalbaar en origineel cadeau kunt u bij Dessa terecht. Dessa Meubelen koloniale meubelen in de regio

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 12