Annelies wint Giraffe waardebon Fashion Meets Art bij Mulder Mannenmode Voorkom problemen bij bouwplannen PM Gevelrenovatie: dat knapt op! HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID 22 SEPTEMBER 2010 19 Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Waddinxveen - Onder het motto Fashion Meets Art is er een bijzon dere samenwerking tussen kun stenaar Theo den Boon en Mulder Mannenmode in Waddinxveen. Tot eind oktober zijn er in de winkel aan de Passage diverse schilderijen te zien. De werken zijn in diverse kleurthema's uitgevoerd. Daar ligt onder andere de connectie naar de mode waar dit seizoen diverse blauwthema's en natuurtinten (Indian Summer) het modebeeld bepalen. De expositie maakt het winkelen voor de man dit seizoen (nog) leuker. Regio - Na jarenlang als projectontwikkelaar vele bouwplannen te heb ben gerealiseerd, startte Bert de Bruin in 2004 het adviesbureau Realvisie, gespecialiseerd in assistentie bij bouwplannen. Omdat er heel veel regels zijn, valt het vaak niet mee om de benodig de vergunningen te krijgen. Lang niet altijd houdt een architect zich aan het bestemmingsplan, maar zijn ook de gemeentelijke plannen niet altijd op orde. De juiste weg bewandelen Realvisie weet de weg in de re gels en de bureaucratie en helpt bij bouwplannen. De tekeningen worden gecontroleerd, zodat deze voldoen aan het bestemmings plan. Ook wordt ervoor gezorgd, dat de bouwaanvraag correct door de overheid wordt afgehan deld. Niet alleen geldt dit voor de formele regels, maar ook voor de administratieve behandeling van het bouwplan. Het bewaken van de voortgang en de procedure kan voor alle betrokkenen tijd, geld en ergernis besparen. Juridische hulp Ook kan Realvisie eigenaren helpen als hun eigendom wordt bedreigd door bouwplannen van derden. Door het indienen van zienswijzen en bezwaren worden de belangen verdedigd. Indien een plan echter toch wordt doorgezet, kan er soms alsnog een planschadeprocedure worden opgestart om de waarde vermindering van het onroerend goed gecompenseerd te krijgen. De ruim 30 jarige ervaring maakt Realvisie tot de juiste partner bij uw bouwplannen en vastgoed! Voor meer informatie of een vrij blijvend gesprek: www.realvisie.nl klanten graag over haar diensten en mogelijkheden. Linda Merbis: "Wij zijn een klein bedrijf met een grote dienstverlening en hebben voor vrijwel ieder vraagstuk op gevelgebied een oplossing. Na een eerste bezoek op locatie, maken wij een vrijblijvende kostenbere kening. Het loont in deze periode extra de moeite om een offerte aan te vragen, want de BTW is in onze bedrijfstak tijdelijk verlaagd tot 6%. Dat kan aanzienlijk in de kosten schelen." Voor meer informatie: www.pmgevelrenovatie.nl of 0180-633114. volgende stap in het proces. Dat is het aanbrengen van een waterwe rende laag, die ook vuil afstoot. Het impregneren gebeurt op een zeer professionele manier en zorgt er voor dat de meeste gevels voor mi nimaal tien jaar een prima uitstra ling behouden. Onze meerwaarde is dat wij specialistische vraagstukken voor scheurherstel aandurven én prima oplossen. Wij zijn Thor He lical gecertificeerd en zijn als geen ander in staat om gevelverankerin gen te implementeren." Adviesfunctie PM Gevelrenovatie adviseert haar Zevenhuizen-Moerkapelle - PM Gevelrenovatie is een jong en enthousiast bedrijf, dat een compleet pakketdiensten biedt op het gebied van gevelreno vatie. Achter de bedrijfsnaam gaan twee enthousiaste ondernemers schuil: Peter en Linda Merbis, die bijna vijfjaar geleden (begin 2006) van start gin gen. Aan de werkzaamheden ligt ruim dertig jaar ervaring in de branche ten grondslag. En dat zie je terüg in de kwaliteit van het werk én in de werk wijze. Door Karin Jongkind (TekstUeel) Peter Merbis: "Wij leveren niet al leen een prima kwaliteit, maar let ten er ook op dat het werk tot in de puntjes is verzorgd. Dat begint bij een goed advies en een nette pre sentatie, loopt door in de manier waarop wij te werk gaan en eindigt bij het opruimen en schoonmaken. Desnoods ook bij de buren als daar door onze werkzaamheden overlast is ontstaan." PM Gevelrenovatie voert alle werk zaamheden uit die bij gevelreno vatie horen en is gespecialiseerd in scheur- en spouwmuurherstel. Peter Merbis: "Bij het uithakken van voeg- en metselwerk maken wij ge bruik van speciale technieken, zodat stofoverlasttoteen minimum wordt beperkt. Vervolgens zijn er diverse methodes om de gevels te reinigen. Hierbij maken wij altijd gebruik van milieuvriendelijke producten en leggen meteen een basis voor de advertenties werd een kledingbon ter waarde van 50,- euro verloot. Annelies Mul is de gelukkige; in gezelschap van haar zoon Bastiaan nam zij vorige week de bon in ont vangst. Nieuwerkerk aan den IJssel - Annelies Mul is de winnaar van de inleveractie van De Giraffe Kindermode. Tegen inlevering van de advertentie uit het Hart van Holland kreeg ie dereen vrijdag 10 september tijdens Summer City 12,50 euro korting bij De Giraffe Kindermode aan de Dorpsstraat. Onder alle ingeleverde

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 19