ililli «LUREN IN 'T BLOK Atletiek ffmmroMmu Trampoline springen bij Toos lil» iiiliiüi JlP-spreekuur voor al je vragen Muziekfeest disco's in en en Loose End ■HART VAN HOLLAND PEPTALK 22 SEPTEMBER 2010- j/.- Nieuwerkerk aan den IJssel - Festival 'De Bestuiving' komt op zaterdag 25 september naar 't Blok. Een DIY, Do It Yourself, livemuziek festival van in ternationaal karakter waar eigenzin nige acts de kans krijgen het publiek én elkaar met muzikaal stuifmeel te inspireren. De organsitatie: "Met name ligt de focus op postrock, wave, stoner, en andere vormen van rock én op al het andere dat wij inspirerend en origineel vinden! We houden niet vast aan één stijl, we gaan graag van de ene naar de andere bloem om zo een wijd uiteenlopende verscheiden heid aan acts in de 'Pollination Club' te krijgen." Tussen 14.00 en middernacht wordt achtereenvolgens opgetreden door ID Meatvard. Spaceauards. WaveZe- ro, Cradle FC. Peter Piek. Staatseinde. Monokino. Kantor Tzar Collectif en Ladvcop. Reeuwijk - In Jongerencentrum Loose End aan de Buitenomweg 5 worden voor de komende weken diverse feesten en disco's georga niseerd. Op zaterdag 25 september is er van 20.00 tot 23.30 uur een Westernparty en tienerdisco voor jongeren in de leeftijd van tien tot en met vijftien jaar; op vrijdag 1 oktober van 15.30 tot 17.00 uur kunnen jongeren tot zestien jaar komen 'Sumoworstelen'. Op zater dag 2 oktober vindt van 14.00 tot 01.00 uur het Gojufest 2010 plaats met optredens van 12 live metal- bands en op zaterdag 16 oktober is er een Flardcore Party 'Raw Gene ration' van 22.00 tot 04.00 uur. Op zaterdag 23 oktober treden tussen 21.00 en 01.00 uur diverse rappers op tijdens een rap/hip-hop avond en op zaterdag 30 oktober wordt de maand afgesloten met een tie nerdisco van 20.00 tot 23.30 uur voor de jeugd van tien tot en met vijftien jaar. Voor meer informatie: www.loose-end.eu, 0182-392082 of bgg 06-26950790. Oefenen op de trampoline. Spaceguards Nieuwerkerk aan den IJssel - Een swingend feest werd het zaterdag 18 sep tember is het Essepark. Jeugdig Nieuwerkerk vermaakte zich bi} tal van attra- ties, en dat allemaal in de stijl van de sixties, mét passende kledij... Zevenhuizen - De meiden van Oss Be Fit gaan op maandagavond van 20.10- 21.00 los in de gymzaal bij de basisschool. De muziek gaat aan en er wordt ge danst in verschillende stijlen, aerobics, zumba, streetdance en hiphop. Meiden die op de middelbare school zitten kunnen een proefles meedoen. Nieuwerkerk aan den IJssel - Jonge ren kunnen elke donderdag van 15.00 tot 18.00 uur in 't Blok terecht met allerlei vragen voor het Jongeren In formatie Punt. Zoek je een baantje, wil je meer weten over SOA's en on veilig vrijen, kun je hulp gebruiken bij je sollicitatiebrief, zoek je een kamer in de buurt of weet je niet welke ver volgopleiding je moet kiezen of heb je een computer nodig met internetver binding om zelf je zaken te regelen? Het kan allemaal in het JIP in 't Blok. Jongerenwerker Kim Terbrack neemt alle tijd voor het beantwoorden van je vragen. Nieuwerkerk aan den IJssel - Belang stellenden zijn zaterdag 25 septem ber van 13.30 tot 17.00 uur welkom om een kijkje te komen nemen in multifunctioneel jongerencentrum 't Blok. In de zaal van 't Blok vindt deze dag een internationaal muziekfesti val plaats, er worden rondleidingen gegeven door het pand en er is al lerhande informatie beschikbaar over het werk van Stichting Jeugdwerk Zuidpias. Vanuit de keuken worden allerlei hapjes aangedragen. Bij de buren van 't Blok, speeltuinvereni ging IJsselkids, vindt tegelijkertijd een 'burendag' plaats. Deze twee bezoek jes kunnen handig gecombineerd worden. Waddinxveen - Jazzdans- en Turnver eniging Toos is in augustus gestart met.trampoline springen voor mid delbare scholieren in de leeftijd van twaalf tot circa achttien jaar. Er wordt gebruik gemaakt van zowel de mini- trampoline en de grote trampoline als van de opblaasbare tumblingbaan. Bij het springen op de grote trampo line wordt gebruik gemaakt van de nieuwe vanggordel. De mogelijkheid bestaat, dat de groep later in het sei zoen ook demonstraties trampoline springen gaat geven. De lessen staan onder leiding van Anouk Knijnenburg en vinden plaats in de sportzaal van Toos Plaza op de woensdag van 19.00 tot 20.00 uur. Aanmelden kan via 0182-613839, 0182-640277 of door op woensdag langs te komen. Voor meer informatie: www.tooswaddinxveen.nl.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 33