Elke zaterdag open v makelaardij na P-van 't hof - UW WONING IN DE HOOFDROL? DE REGIE! WIJ DOEN 33 eel wat huizen in huis! www.hof-makelaardij.nl 1 BOSKOOP Justus van Effenlaan 36 Vraagprijs 158.500,- k.k. WADDINXVEEN WADDINXVEEN Noordeinde 66 Vraagprijs 259.000,— k.k. WADDINXVEEN ZEVENHUIZEN MOERKAPELLE lOTiT-E'fc r makelaardij HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DE ZUIDPLAS 22 SEPTEMBER 2010 Ga voor ons complete woningaanbod naar makelaardij P-van 't hof Aan onvolkomenheden in deze advertentie kunnen geen aanspraken worden ontleend. NVM Kantoren in Alphen aan den Rijn, Gouda, Waddinxveen en Zoetermeer Vrijstaande woning Riante garage e.q. hobbyruimte 153 m2) Grote binnentuin met royale vijver Landelijk gelegen vrijstaande woning met rondom gelegen tuin, parkeren op eigen terrein, voormalige kas, thans deels in gebruik als garage e.q. hobby ruimte en deels in gebruik als binnentuin met royale vijver en beplanting 155 m2). Bwjr. 1985, 1540 m2 eigen grond, gebruiksopp. wonen 124 m2 en inhoud 410 m3. De woning mag vergroot worden tot 750 m3. Ind.: Entree/hal met hardhouten trapopgang; Toilet met fonteintje; 1 Slaapk. aan de v.z.; Badk. met douche, dubbele wastafel met meubel en designradiator; Fraaie lichte woonkamer met haard en toegang middels openslaande deuren tot de achtertuin; Open keuken met dubbele rechte luxe keukenopstelling v.v. div. inb.app.; Bijkeuken met cv-combi installatie en aansl. wasapp. 1e Verd.: Overloop; 1 Slaapk. aan de Oostzijde met gevelbrede dakkapel aan de a.z., vaste kast en inloopkast met dakkapel; 1 Slaapk. aan de Westzijde, thans in open verbinding met de overloop, met gevelbrede dakkapel aan de a.z. en dakkapel aan de v.z.; Een andere indeling met meerdere kamers en/of extra badkamer is op eenvoudige wijze te realiseren. Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij.nl 6-Kamer hoekherenhuis 2 parkeerplaatsen op eigen terrein In een zeer kindvriendelijke omgeving gelegen In de wijk Swanla gelegen goed onderhouden hoekhe renhuis met 5 slaapkamers. Gebouwd in de stijl van de Amsterdamse school. Achtertuin met houten berging en achterom. Bouwjaar 2004/2005, 201 m2 eigen grond, 177 m2 gebruiksoppervlakte wonen en 611 m3 inhoud. Ind.: Entree/hal voorzien van plavuizenvloer en glazen pui; Meterkast (6 groepen en 2 aardlekschakelaars); Toilet met fonteintje; Bergkast; Woonkamer voorzien van parketvloer en openslaande deuren; Open keuken met plavuizenvloer en luxe, rechte keukenopstelling voorzien van composiet werk blad en inbouwapparatuur; Spachtelputz wandafwerking. Ie Verdieping: Overloop; 3 Slaapkamers; Badkamer met ligbad, douchecabine, toilet en wastafel; De gehele verdieping is voorzien van een laminaatvloer. 2e Verdieping: Overloop; 2 Slaapkamers met dakvenster; Waskamer met cv-combiketel (AWB), WarmteTerugWin-installatie, wasmachine,- en dro- geraansluiting; Op deze verdieping ligt een grindvloer. Keurig onderhouden uitgebouwde eengezinswoning Geheel v.v. hardhouten kozijnen met dubbele beglazing Oplevering in overleg In een rustige en kindvriendelijke woonwijk, op loopafstand van winkels en scholen gelegen, keurig onderhouden uit gebouwde eengezinswoning met weids uitzicht over speel weide. Fraai aangelegde voor- en achtertuin v.v. vrijstaande stenen berging en achterom. Bwjr. 1967,141 m2 eigen grond, gebruiksopp. wonen 100 m2, externe bergruimte 7 m2 en inhoud 335 m3. Ind.: Entree/hal met trapkast; Meterkast; Toilet met fonteintje; Uitgebouwde T-vormige woonkamer met massief eiken vloerdelen en toegang mid dels schuifpui tot de achtertuin; Open keuken met toegang tot de achtertuin en L-vormige lichte keukenopstelling v.v. inbouwapparatuur Ie Verd.: Overloop; Badkamer met douchecabine, vaste wastafel en voorbereiding toiletaan sluiting; 1 Slaapkamer aan de v.z.; 2 Slaapkamers aan de a.z. 2e Verd.: Overloop met gedeelde pannengedekte dakop- bouw, vaste wastafel, Vaillant c.v.-combi installatie 1998) en aansluiting wasapparatuur; 1 Slaapkamer aan de v.z. met pannengedekte dakopbouw; 1 Slaapkamer aan de a.z. met pannengedekte dakopbouw. Verzorgd 4-kamer hoekappartement Bijdrage VvE 149,65 p.m. (incl. voorschot stookkosten en kabelabonnement Winkels, openbaar vervoer, NS-station en Gouwebos op loopafstand In kleinschalig appartementencomplex op de Ie etage ge legen keurig 4 kamer app. met ruim balkon (W) en berging. Bwjr. 1964, gebruiksopp. wonen 75 m2, gebouwgebonden buitenruimte circa 4 m2 (balkon). Ind.: Entree/hal met laminaatvloer, spachtelputz wanden en vaste-/meterkast; Toiletruimte (2007) met hangend toilet en mechanische ven tilatie; Vergrote badkamer (2007) v.v. ligbad met spatscherm, wastafelmeubel en mechanische ventilatie; 1 Slaapkamer met laminaatvloer; 1 Slaap-/hobbykamer met boiler (huur), wasmachine- en drogeraansluiting; 1 Slaapkamer met' grenen vloerdelen, kast, rolluik en balkon; Keuken met lami naatvloer, balkon, gaskookplaat, afzuigkap, vaatwasmachine (2009) en combimagnetron; Fraaie lichte woonkamer met laminaatvloer, spachtelputz wanden, balkon en zonwering aan de buitenzijde. Bijz.: Dit keurig verzorgde appartement is zo te betrekken en verder geheel v.v. kunststof kozijnen met dubbele beglazing. De oplevering is in overleg. 5-kamer hoekeengezinswoning Buitenschilderwerk is uitgevoerd in 2010 Royale achtertuin In de kindvriendelijke wijk Zuidpias vrij aan een singel gelegen eengezinshoekwoning met voortuin, fraai aangelegde ach tertuin (Z/W) met vrijstaande stenen berging en royale zijtuin van 5,5 meter breed. Door de grootte van de tuin zijn er div. uitbouwmogelijkheden om de begane grond naar eigen wens te vergroten. Bwjr. 1988,246 m2 eigen grond, inhoud 379 m3 en gebruiksopp. wonen 120 m2. Ind.: Entree/hal met trapopgang en meterkast; Toilet met fonteintje; Tuingerichte woonkamer met kopgevelraam en aluminium schuifpui naar de achtertuin; Open keuken met L-vormige lichte keukenopstel ling v.v. een close-in boiler (2009) en inbouwapparatuur 1e Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan de vz; 2 Slaapkamers aan de a.z.; Badkamer v.v. douchecabine, dubbele wastafel en toilet. 2e verd.: Open zolderruimte met dakkapel aan de vz., welke geschikt is voor 1 slaapkamer (of 2 kamers bij het plaatsen van een extra dakkapel of dakvenster); Op deze etage.isievens een keukenblokje met water aanwezig, wasmachineaansluiting, cv- combi installatie (Daalderop FIR, 2009) en open bergvliering. i i* 4-Kamer hoekappartement Bijdrage aan de actieve VvE 50,- p.m. Geheel voorzien van een laminaatvloer Op prachtige locatie op de 3e en bovenste etage gelegen zo te betrekken 4 kamer hoekappartement met prachtig weids en groen uitzicht aan zowel de voor- als achterzijde, verzorgde eigen tuin 5x 15m) en een berging in de onderbouw. Bwjr. ±1961, gebruiksopp. wonen 75 m2, inhoud 228 m3 en een balkon/loggia van 3 m2 (gemeten conform de NEN norm 2580). Ind.: Entree/hal met vaste kast; Meterkast; Gesloten keuken met toegang tot het balkon, aansl. wasapp, rechte lichte keukenopstelling v.v. gaskookplaat, afzuigkap en vaatwasma chine (klein model); Badkamer v.v. douchecabine en wastafel met meubel; Toiletruimte met hangend toilet; 1 Slaapkamer aan de vz. met vaste kast en toegang middels openslaande deuren tot het balkon; 1 Slaapkamer aan de az met vaste kast; Fraaie lichte woonkamer met vaste kast; Middels toog te bereiken eetkamer (v/h slaapkamer) met vaste kast met Vaillant cv-combi installatie. Bijz.: Het appartement is deels v.v. kunststof kozijnen en deels v.v. dubbele beglazing. De oplevering is in overleg. 4-Kamer eengezinswoning Prachtig uitzicht over de vijverpartij aan de voorzijde In 2006 op diverse fronten verbouwd Goed onderhouden eengezinswoning met voor- en achter tuin (NW) met achterom en berging. Bouwjaar 1959,161 m2 eigen grond, 391 m3 inhoud en 96 m2 gebruiks oppervlakte wonen. Ind.: Entree/hal met laminaatvloer, trapkast, meterkast en toilet met font.; Doorzonwoon- kamer met ceasarstone vensterbanken en laminaatvloer; U-vormige open keuken (2006) met ceasarstone werkblad en diverse inbouwapparatuur. 1 e Verdieping: Overloop met laminaatvloer en 2 vaste kasten waarvan 1 met wasmachineaansluiting en mechanische ventilatie en 1 royale bergkast; Badkamer (2006) met douchecabine met thermostaatkraan, hangcloset, designradiator, wasmeubel en mechanische ventilatie; 3 Slaapkamers, waarvan 1 met balkon. 2e Verdieping: Vlizotrap naar bevloerde zolder met c.v.-combiketel (2006)en unit mechanische ventilatie. Met een vaste trap, dakvenster/dakkapel is een slaapkamer en een ruime voorzolder mogelijk. Totaal gerenoveerde eengezinshoek(dijk)woning Vrijstaande schuur 30 m2) Buitenschilderwerk uitgevoerd in 2009 Aan de rand van Waddinxveen in 2004 totaal gerenoveerde en met 3.50 m uitgebouwde eengezinshoek(dijk)woning v.v. fraai aangelegde voortuin, verzorgde diepe achtertuin met parkeermogelijkheid voor 3 auto's, riant dakterras met prachtig uitzicht over het toekomstige Bentwoud en een vrijstaande schuur. Bwjr. 1905,420 m2 eigen grond, gebruiksopp. wonen 81 m2 en inhoud 330 m3. Ind.: Entree/ hal met trap/kelderkast met meterkast; Toiletruimte met toilet, urinoir en hoekfonteintje; Semi open keuken met rechte lichte keukenopstelling met granieten blad en inbouwapparatuur; Uitgebouwde woonkamer met grenen vloerdelen, zandstenen schouw met gashaard en toegang middels openslaande deuren naar de achtertuin. Ie Verd.: Overloop met toegang tot de bergvliering; Kast met aansluiting wasapparatuur; Badkamer v.v. ligbad met douchepiateau'en spatscherm, vaste wastafel, designradiator en vaste kast; 1 Slaapkamer aan de voorzijde; 1 Slaapkamer aan de achterzijde met inloopkast en toegang tot het dakterras.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 48