Sylvie Buring van Adarsa: "Mensen begeleiden is mijn passie" BS Klussen: "Het resultaat telt en moet altijd goed zijn" Passage Fashion Weekend: alle stoelen bezet - HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID 29 SEPTEMBER 2010 23 Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Waddinxveen - Winkelcentrum de Passage bestaat deze maand (september) vijftig jaar en in dat kader worden verschillende activiteiten georganiseerd. Afgelopen zaterdag stond in het teken van de mode: Passage Fashion Week end werd een evenement met veel muziek en gezelligheid. Er werd de nieuw ste najaars- en wintermode voor dames, heren en kinderen getoond en er was volop aandacht voor accessoires en de nieuwste kapsels. Door Karin Jongkind (TekstUeel) Ondanks het matige weer - zon en regen wisselden elkaar in hoog tem po voortdurend af - kwam er toch een groot publiek op de modeshows Mannen lopen onder applaus over de catwalk. af. Zowel bij de show van 11.00 uur als bij de tweede editie om 14.00 uur, waren alle stoelen rondom de catwalk bezet. De modeshows wer den net als voorgaande jaren ge houden op het plein voor de Kruis kerk en de C1000. Hier was speciaal voor deze gelegenheid een podium gebouwd. Gevarieerd Passage Fashion Weekend kende dit jaar meer deelnemende winke liers dan vorig jaar wat resulteerde in een zeer gevarieerd programma. De modellen droegen afwisselend kleding van Mulder Mannenmode, Greenfield, Blue Wave, Monique Mode, Dabasto, La Mer en It's for Kids. Met name de kinderen kregen een groot applaus. Het publiek reageerde enthousiast op ieder model en vermaakte zich goed. De sfeer zat er in de hele Pas sage 'goed in' zaterdag, zodat ook collega-ondernemers konden profi teren van het succes van de mode winkeliers. Deze laatste groep win keliers had er ook voor gezorgd dat een aantal klanten waardecheques konden winnen. Hiervoor moesten zij een deelnameformulier invullen en voorafgaand aan de modeshows inleveren. Waddinxveen - Adarsa - Body Healing Et Mental Coaching is een praktijk voor Reiki, Voetreflexologie, Touch for Health en Coaching Et Training. "De rode draad in de dienstverlening van Adarsa is de persoonlijke ontwikkeling van mensen, vertelt Sylvie Buring. "Ik begeleid mensen met bepaalde fy sieke of mentale klachten, om de rust in zichzelf te vinden en zo verder te komen in hun leven. Dat doe ik veelal door een combinatie van therapie en coaching toe te passen.- Door Karin Jongkind (TekstUeel) Buring is al langere tijd bezig met voetreflexologie, touch for health en coaching en is sinds dit jaar ook Reiki Master. "Dat betekent dat ik niet alleen Reiki toe kan passen in een behandelingsproces, maar ook Reiki cursussen mag geven. Het mooie aan Reiki is dat het voor ie dere leeftijd geschikt is en dat Reiki zowel bij fysieke als mentale klach ten ondersteuning biedt. Reiki heeft mijn praktijk zeker verrijkt." Vernieuwingen De praktijk van Buring maakte het afgelopen jaar nog meer verande ringen door: naast het behalen van de Reiki Graad is Adarsa sinds me dio dit jaar ook gecertificeerd door de beroepsvereniging F.A.G.T.. Dit betekent niet alleen dat cliënten ge waarborgd zijn van een goede kwa liteit van dienstverlening, maar ook dat verzekeraars de behandelingen van Adarsa veelal zullen vergoeden. Tenslotte is ook de naam gewijzigd. "Adarsa betekent spiegel of weer spiegeling. Veel behandelingen zijn gericht op het vinden van balans en rust in het lichaam. De beste balans vind je als je jezelf een spiegel durft voor te houden. Ik help mensen daarbij en daarom past de naam Adarsa zo goed." Betrokken Sylvie begeleidt haar cliënten met enthousiasme en persoonlijke be trokkenheid. Dit komt voort uit haar 'passie voor mensen' en werd ver sterkt door persoonlijke ervaringen. "Mijn doel is om de persoonlijke ef fectiviteit van mensen met uiteen lopende klachten te vergroten. Dat kan gaan om kinderen, die rusteloos zijn of faalangst hebben, maar ook om volwassenen met stress", ver moeidheidsklachten, hoofdpijnen, Zevenhuizen/Moerkapelle - Bijna zeven jaar geleden I januari) startte Bas Scheffers met zijn bedrijf BS Klussen. Dit is een onderhoudsbedrijf, dat is gespecialiseerd in het plaatsen van badkamers en keukens, maar ook renovatie- en timmerwerken uitvoert, installaties voor water, gas, elektra en CVaanlegtèn wand- en vloerafwerking verzorgt. Dit is slechts een greep uit de mogelijkheden, want BS Klussen kan alle onderhouds werkzaamheden uitvoeren, die in en rond het huis of het bedrijfspand voorkomen. Door Karin Jongkind (TekstUeel) Bas Scheffers staat bekend om zijn enthousiasme, zijn gedegen advies en zijn flexibele instelling. "BS Klussen levert kwaliteitswerk, zowel bij grote als kleine klussen. Ik zoek graag samen met de klant naar de beste oplossing voor een inrichtingsvraag of naar een pas sende keuze voor producten, ma terialen en kleuren. Werken waar BS Klussen inmiddels veel erva ring mee heeft, zijn het renoveren van badkamers en het vergroten en/of verbouwen van zolders tot kantoorruimte of slaapkamer(s). Steeds vaker wordt onze hulp ook ingeroepen bij het restylen van een woning die verkocht moet worden. Het eindresultaat telt en moet altijd goed zijn. Daarom investeer ik bij een nieuw project altijd veel tijd in een adviesge- sprek. Op basis van de wensen van de klant, de mogelijkheden van een woning of bedrijfspand en het beschikbare budget, maak ik vervolgens een passend voor stel en voer de werkzaamheden van a tot z uit: van het inmeten en ontwerpen tot het leveren van materialen en producten en het verwerken daarvan. Bij zeer speci alistische of complexe (installatie) werken maakt BS Klussen gebruik van gerenommeerde partnerbe- drijven met wie al een langere tijd samenwerking bestaat." meerwaarde ligt in het persoonlij ke contact: bij BS Klussen hebben klanten een vast aanspreekpunt en zijn ze zeker van een flexibele opstelling, ook als de wensen tij dens de uitvoering wijzigen. Wij ontzorgen de klant volledig en dit wordt zeer gewaardeerd. Dat we aangesloten zijn bij de geschillen commissie VLOK geeft daarnaast natuurlijk ook zekerheid aan onze opdrachtgevers." BS Klussen adviseert mensen, die een onderhouds- of renovatie werk gepland hebben, om tijdig contact op te nemen. "De tijdelij ke BTW verlaging op arbeidsloon binnen ons vakgebied kan leiden tot een aanzienlijk voordeel." Voor meer informatie: www.bsklussen.nl. Buring helpt bij het zoeken naar balans. slapeloosheid of spijsverteringspro blemen. Een groot deel van mijn cli ënten heeft veel baat bij een combi natie van de therapieën. Welke het meest geschikt zijn, wordt bepaald in een intakegesprek, waarna ik kan adviseren over het te volgen tra ject." Bij Adarsa zijn tevens workshops te volgen op het gebied van communi catie en persoonlijke effectiviteit. Voor meer informatie: www.adarsa.nl of 0182-634.517. BS Klussen heeft een goede naam opgebouwd als 'kwaliteitson derhoudsbedrijf'. Scheffers: "De "De meerwaarde ligt in het persoonlijk contact."

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 23