Inzameling snoeiafval in Nieuwerkerk aan den IJssel gewijzigd M m. WERKZAAMHEDEN die wij verrichten zijn onder andere: Installeren van complete badkamers en toiletten Installeren van keukens 8 HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS 29 SEPTEMBER 2010 BS Klussen is een bedrijf dat de nodige opdrachten met succes heeft afgerond en dat zich aanbiedt om alle klussen in en om het huis voor u te realiseren U kunt het zo gek niet bedenken of wij kunnen het voor u regelen. Van het verbouwen van keuken of badkamer tot aftimmerwerkzaamheden. Installatiewerkzaamheden van water, gas, electra en CV Aftimmeren van uitbouw, dakkapel en/of zolder inclusief isolatie Het fabriceren en installeren van meubilair, schuif- en maatkasten Wand- en plafondafwerking Leggen van vloeren en vloerafwerking Ook kunnen wij u behulpzaam zijn bij het uitmeten en indelen van badkamer of keuken en wij adviseren u graag bij de keuze van materialen. U kunt er voor kiezen om alle materialen door ons te laten bestellen. Bas Scheffers, Kratonlaan 70, 2761 SH Zevenhuizen Tel: 06-24524429 E-mail: info@bsklussen.nl De groendepots, die in het voor- en najaar in Nieuwerkerk aan den IJssel werden inge richt, worden vanaf dit najaar vervangen door kraakperswagens op diverse locaties. Deze nieuwe aanpak is het directe gevolg van de grote vervuiling door andere soorten afval en het (verboden) gebruik van de depots door bedrijven. Om de inwoners van Nieuwerkerk aan den IJssel de mogelijkheid te geven hun snoeiaf val toch dicht bij huis aan te bieden is ervoor gekozen om op vier zaterdagen in oktober 2010 de kraakperswagens in te zetten om het snoeiafval in te nemen. Het is verboden om nog snoeiafval te storten op de oude groendepotlocaties. Doet u dit wel dan riskeert u een boete van O 160,00. Hoe en wat Al uw tuinafval, zoals snoeiafval en bladeren, kunt u in de kraakperswagen kwijt. Materialen zoals hout, ijzer en kunststof uit de tuinen behoren hier niet toe! U dient het groen dan ook zonder plastic zak af te leveren. Snoeiafval dat aangeboden wordt in kruiwa gens, zakken en dergelijke kan op aanwijzing van onze medewerker in de kraakperswagen worden gegooid. Wilt u uw snoeiafval aanbieden per auto met aanhangwagen? Dan verwijzen wij u door naar de gemeentewerf in Nieuwerkerk aan den IJssel, naast het afvalbrengstation. Op de gemeentewerf is een plaats inge richt waar aanhangwagens kunnen worden geleegd. U kunt daar alleen snoeiafval aanbieden. Voor al uw andere afval kunt u uiteraard op het afvalbrengstation terecht. Data en locaties De kraakperswagen staat zaterdag 2, 9, 16 en 23 oktober op de volgende plaatsen: 2 oktober: van 9.30 uur tot 12.00 uur Goudmos (nabij gymzaal); van 13.30 uur tot 16.00 uur lersestraat (parkeerplaats zwembad). 9 oktober: van 9.30 uur tot 12.00 uur kruising van Heugtenlaan/Bermweg (nabij kinderdagverblijf); van 13.30 uur tot 16.00 uur Schoolstraat (nabij Vijverzicht). 16 oktober: van 9.30 uur tot 12.00 uur Goudmos (nabij gymzaal); van 13.30 uur tot 16.00 uur lersestraat (parkeerplaats zwembad). 23 oktober: van 9.30 uur tot 12.00 uur kruising van Heugtenlaan/Bermweg (nabij kinderdagverblijf); van 13.30 uur tot 16.00 uur Schoolstraat (nabij Vijverzicht). Op deze dagen kunt u op bovenstaande tijden met aanhangwagens terecht op de gemeen- tewerf aan de Eerste Tochtweg 9b (naast afvalbrengstation). Uiteraard kunt u ook uw snoeiafval aan bieden op het afvalbrengstation. Deze is op werkdagen geopend van 12:00 uur tot 16:00 uur en op zaterdag van 10:00 uur tot 16:00 Legitimatie blijft verplicht op de locaties en bij het afvalbrengstation! Hier kan naar gevraagd worden. www.hartvanholland-online.nl Vereniging van Kltissenbedriireiwi r 6% BTW geldt voor woningen die ouder zijn dan 2 jaar, particulier en arbeidsuren, geldig tot 1-7-2011 Voor meer informatie of een vrijblijvende offerte kunt u contact opnemen met:

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 8