Zomaar een Hummer gewonnen Sportcentrum Brothers: 'Een gat in de markt' Speeddaten met je nieuwe huis? Finaletrekking winkelcentrum Reigerhof overweldigend succes HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID 6 OKTOBER 2010 23 Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Nieuwerkerk a/d IJssel - Amper twee weken na de officiële opening, heeft het kersverse Sportcentrum Brothers (Maalderij 16, achter Formido) al bijna honderd leden. Door Karin Jongkind (TekstUeel) Eigenaren Bappie Tetteroo en Aad Aldus kennen elkaar al jaren vanuit de sportwereld. Tetteroo isThaiboks- prof en Aldus een ex-boks prof. Ze begrijpen wel waar het succes van daan komt. Tetteroo: "Op het gebied van Thaiboksen, Boksen, Zumba en Boxingbag - de disciplines waar wij ons op richten - is er nog maar weinig aanbod in Nieuwerkerk. En aan het aantal leden te zien, is de behoefte er zeker. Je kunt dus wel zeggen dat wij een gat in de markt hebben gevonden. Wij verwachten dat er nog een grotere toeloop zal komen." Sportcentrum Brothers heeft ge kwalificeerde docenten, kent sfeer en biedt voor iedereen een privé- les of cursus op maat. "Bij ons zijn zowel kinderen (vanaf vijf jaar) en dames met weinig sportervaring als beginnende en vergevorderde (thai) boksers welkom. Die goede sfeer houden we zeker vast, want ieder een is er erg enthousiast over. Een belangrijke doelgroep is de jeugd; vooral jongeren in de Zuidplasge- meente, die niet meer naar school gaan. We willen hen graag helpen door ze met behulp van sporten weer een toekomst te geven. Sport is gezond en werkt motiverend om dat je goed in je vel zit." Aanbod Sportcentrum Brothers heeft in de avonduren diverse groepslessen op het programma staan. Op maandag/ woensdag/vrijdagavond is er onder meer van 18.00 uur tot 19.00 uur Thaiboksen voor de jeugd tot vijf- ledereen kan sporten op maat. tien jaar. Van 19.00 uur tot 20.00 zijn de gevorderde Thaiboksers aan de beurt. Op dinsdag en donderdag staat er onder andere ook Zumba op het programma van 19.00 uur tot 20.00 uur. Roxana Gaal zal in de toekomst ook lessen speciaal voor dames geven. Het volledige aanbod staat op www. sportcentrumbrothers.com, maar Bappie Tetteroo nodigt iedereen uit om vooral eens langs te komen en de sfeer te proeven. "Wij hebben rui me openingstijden (maandag tot en met vrijdag van 9.30 uur tot 22.00 uur) om vrij te trainen en organise ren ook steeds meer groepslessen op vaste tijden. In het sportcentrum is een bar, die onder de openings tijden ook altijd geopend is èn er is een sportshop. Brothers is namelijk ook een groothandel in sportartike len, zoals kleding, sportprijzen en textielborduring." Nieuwerkerk aan den IJssel - Tij dens het evenement 'Summer-Ci- ty', dat op vrijdag 10 september in de-Dorpsstraat plaatsvond, maak ten klanten van kwaliteitsschoe nenwinkel en podocentrum Ever- Fit tot en met 30 september kans om één van de drie radiografisch bestuurbare Hummers te winnen. De trekking werd op vrijdag 1 ok tober verricht door Linda Zegers. De gelukkigen zijn Thijs, Ton (niet op de foto) en Eline. Ever-Fit is gevestigd aan de Dorpsstraat 41. Voor meer informatie: 0180-399727 of www.everfit.nl. Nieuwerkerk aan den IJssel - Dui zenden mensen kwamen vrijdag 1 oktober af op de finaletrekking van de actie 'Waanzinnige Winkel weken' van winkelcentrum Reiger hof. De te winnen hoofdprijs was een Suzuki Alto. Om hier kans op te maken moest de winnaar in per soon aanwezig zijn tijdens de trek king. Het waren uiteindelijk de heer en mevrouw Van Veen uit Nieuwer kerk die de autosleutels van Theo van Dongen mochten ontvangen. Zevenhuizen - "Even sfeer proeven en rondkijken." Dat kun je niet van een foto halen en daarom is de Open Huizenroute in het leven geroepen. Op za terdag 9 oktober worden huizen die te koop staan tussen 11.00 en 15.00 uur opengesteld voor het woningzoekend publiek. Een afspraak maken is niet nodig. ERA-makelaar Nico Perdijk vindt het nog steeds een vondst: "We doen dit nu al landelijk sinds 2000 en nog steeds blijft het een enorme hit. Tijdens de Open Huizen Route ga je vooral kort binnenkijken. Spreekt het huisje meer dan gemiddeld aan, dan maak je alsnog een bezichti gingafspraak. Veel mensen weten binnen een paar minuten al of het huis ze aanspreekt of niet. Bij de Open Huizen Route hoefje niet voor de beleefdheid de hele bezichtiging af te maken. Is het niets, dan draai je je om en ga je naar het volgende huis op je lijstje." Er is een flink aantal huizen dat met ERA Garantie wordt aangeboden. "Dat klopt!", meldt Perdijk. "Deze verzekering dekt een aantal gebre ken aan inpandige installaties en loopt twaalf maanden vanaf de da tum van overdracht. Dat geeft een koper een veilig idee. Een verhuizing kost altijd meer dan je denkt. Je zit dan niet op storingen of manke menten van je inbouwapparatuur of lekkages te wachten. Bovendien kan een verkoper een rechtsbijstands- verzekering afsluiten. Zo krijgen beide partijen extra zekerheid en veiligheid, die nu juist extra zwaar wegen." Perdijk ERA Makelaardij is gevestigd aan de Dorpsstraat 146. Voor meer informatie: 0180-631655 of www.era.nl. De gelukkige winnaars van de auto. Wie gaat de auto winnen?

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 23