Nieuwerkerk mist beleving en geluk Doelpuntenfestival bij Moordrecht Moerkapelle deelt punten Groeneweg zakt verder weg Off-Day voor Groeneweg IJsselvogels neemt revanche op zichzelf IJssel verliest net IJssel komt weer wat op niveau HART VAN HOLLAND SPORT 6 OKTOBER 2010 55 Voetbal Voetbal Korfbal Hockey Taekwondo Moordrechter wint zilver bij rentree Volleybal VCN neemt 2 punten mee uit Utrecht Nieuwerkerk aan den IJssel - Nieu werkerk verloor met 3-1 van PFC. In de zeventiende minuut scoorde PFC, Nieuwerkerk kon in de negenen dertigste minuut op gelijke hoogte komen door een strafschop, helaas werd deze veel te slap ingeschoten door Godwin Falix. Op slag van rust kwam PFC op 2-0, wat op dat mo ment terecht was. Dat Robert Boevé binnen de lijnen kwam, maakte voor Nieuwerkerk het verschil. De nog niet helemaal fitte speler nam zijn ploeg op sleeptouw en er kwam weer wat beleving in het spel. In de zeve nenzeventigste minuut viel dan ook de aansluitingstreffer. Marijn Ver hoef gaf een prima voorzet op Bas Akkerman die raak kopte: 2-1. Plet geloof verdween echter toen Roy Vis geblesseerd het veld moest verlaten en Nieuwerkerk met tien man ver der moest, er was al drie maal ge wisseld. PFC maakte gebruik van de extra ruimte, scoorde nogmaals en zette de eindstand op 3-1. Moordrecht - Moordrecht won met 4-8 van SVDPW. In de zevende mi nuut schoot Dennis Fleuvelman op doel, waarop Jan de Joode in de rebound scoorde. Moordrecht zette de tegenstander voortdurend on der druk. In de negentiende minuut slalomde De Joode vanaf rechts om drie man heen en hij scoorde: 0-2. SVDPW speelde in de eenendertigste minuut verkeerd terug waar Marco Bouwmeester van profiteerde: 0-3. Drie minuten later was het Jordy Matitahatiwinen die vanaf links slalomde en de 0-4 maakte. Den nis Fleuvelman kreeg drie kansen op de 0-5, maar pas in de veeren- veertigste minuut was het raak. In de drieënvijftïgste minuut gaf kee per Mitch Binke een lange bal, die Bouwmeester meenam en voorzette naar Marnix Kasbergen die scoorde: 0-6. in de zeventigste minuut kreeg Moordrecht een penalty tegen na ongelukkig hands: 1-6. Vier minu- ten later passte Carli Lens op Bart Overeijnder die alleen op de keeper afging en de bal opzij legde voor Bouwmeester die scoorde. Zes mi nuten later werd het 2-7 door la coniek verdedigen van Moordrecht. De aftrap daarna was een bal op Matihatiwinen, die hem meenam en vanaf de achterlijn op het hoofd van Bouwmeester legde; 2-8. In de negenentachtigste minuut werd het 3-8, in de eenennegentigste minuut nog 4-8, puur door de laconieke ver dediging van Moordrecht. Moerkapelle - Moerkapelle speelde 1-1 gelijk tegen RCSV Zestienho ven, een oude bekende. Plet ging lang gelijk op in Moerkapelle, beide ploegen kregen kansen. Het was Zestienhoven dat in de vieren dertigste minuut de score wist te openen. Een ogenschijnlijk bijna afgeslagen corner kon doorZestien- hoven opnieuw worden voorgezet, de bal werd in de verdediging half gemist en belande voor de voeten van de linker spits van Zestienho ven, deze aarzelde niet en schoot de bal snoeihard langs keeper Dub- Zevenhuizen - In de verloren wed strijd van Groeneweg in en tegen Moodrecht van verleden week liet Groeneweg nog mooie staal tjes voetbal zien. Tegen hekkenslui ter VEP uit Woerden was dit nau welijks het geval. Op basis van inzet wonnen de Woerdenaren dan ook verdiend. Net voor de rust bleef de meest getalenteerde Vepper Martijn Jansen rustig door in 2e instantie de bal achter doelman Johan Hoo- geveen te schieten. Groeneweg was voor de rust nauwelijks bij machte om het de bezoekers, tot aan gis teren slechts in het bezit van één punt, moeilijk te maken. Over het hele veld wonnen de bezoekers de één tegen één duels en Groene weg had geluk dat gelegenheids- spits Luuk Janmaat verzuimde om VEP naar een ruimere voorsprong te schieten en te koppen. Na de rust was Groeneweg een kwartier lang de bovenliggende partij maar een kopbal van Mau rice Eckhardt, een veel te zacht in geschoten bal van Martijn van der Meer en een gemiste kans op een meter voor Eckhardt, na een kopbal van Luuk Gritter, brachten de rood zwarten niet naast en voorbij VEP. Na deze kansen had wellicht de Zevenhuizen - Groeneweg Dames verloor met 2-1 van UNIO. Vooral het eigen spel was hier debet aan, Groeneweg speelde ongeïnspireerd en futloos. Het begin was moei zaam voor Groeneweg, toch scoorde Cansu Yigit na achttien minuten de openingstreffer: 0-1. In de vijf endertigste minuut kwam UNIO op gelijke hoogte. Na de thee speelde Groeneweg nog net zo slecht, met veel balverlies en de kansen die de bezoekers kregen, waren niet aan hen besteed. UNIO scoorde in de vijfentachtigste minuut het win nende doelpunt. bis. Hoewel Moerkapelle nog kan sen kreeg om op gelijke hoogte te komen, ging de thuisploeg met achterstand naar de thee. Moerka pelle deed er in de tweede hefft een schepje bovenop en na een kwar tier kwam Moerkapelle op gelijke hoogte door een doelpunt van Pie- ter Lips, na een strak voorgegeven vrije trap van Menno Verschoor. Beide ploegen kregen nog diverse kansen, maar het bleef 1-1. Kijk voor meer foto's op hartvan- holland-online.nl Moordrecht - IJsselvogels won met 12-20 van HKC(U). Bij de rust stond het 6-11. IJsselvogels speelde een prima wedstrijd. Berry Glistenaar deed mee voor Remy Bos die nog steeds geblesseerd is. Mariska Ver meulen scoorde vier maal en Dirk Rijneveld was topscoorder met zes doelpunten. IJsselvogels was erop gebrand een goede wedstrijd te spe len na het debacle van vorige week. Volgende week wordt het spannend tegen de koploper. Nieuwerkerk aan den IJssel - IJssel dames verloor met 3-4 van Hudito. Na tien minuten stond IJssel al 0-2 achter. Vlak voor rust scoorde Anne Koestering de 1-2. IJssel had het gevoel dat er punten te halen vie len. Vlak na rust viel echter de 1-3 voor Hudito. Met nog een straf- bal tegen werd het zelfs 1-4. IJs sel haalde daarna alles uit de kast en Julia Wetsteijn (een A-juniore) maakte de 2-4. Een paar minuten voor tijd maakte Melanie Pothof er 3-4 van. Daarna had IJssel nog genoeg kansen op de gelijkma ker, onder andere een strafcorner, maar het lukte niet. "We waren gelijkwaardig aan de tegenstander en dat geeft ons een goed gevoel, jammer van het verlies, want dat was niet nodig", was de reactie van coach Jean Renes. Nieuwerkerk aan den IJssel - IJssel heren won met 2-1 van koploper Etten-Leur. Eindelijk was IJssel weer een beetje op niveau en werd er keihard geknokt en ook gewonnen. Door veel blessures was de ploeg flink uitgedund. De doelpunten wer den gemaakt door Daan van der Vlist en na rust de 2-1 door Edwin van der Hoeven uit de rebound van een strafcorner. Bob Koestering speelde voor de eerste keer mee en deed dat prima. Kijk voor meer uitslagen en standen op www.hartvanholland-online.nl. scheidsrechter, na een overtreding op Eckhardt, de bal nog op de stip kunnen leggen maar dat was dan ook het laatste wapenfeit van de thuisclub. Voor meer foto's: www.hartvanholland-online.nl. Moordrecht - Taekwon-doin Martijn van de Velde heeft zondag in Utrecht een zilveren medaille gewonnen op de "Battle of Utrecht". Totaal deden er zo'n 350 deelnemers uit binnen- en buitenland mee aan dit interna tionaal georiënteerde toernooi. Na vier maanden blessureleed was de Moordrechtse Taekwon-Do beoefe naar weer fit genoeg om de mat op te gaan. Bij het onderdeel Tul wist hij in een zwaar deelnemersveld door te dringen tot eindronde. Na in de kwartfinale met 4-1 te hebben gewonnen van zijn Belgische tegen stander, moest tiij het in de halve finale opnemen tegen een Spaanse deelnemer. Deze was echter niet in vorm en kon terug naar huis met een 5-0 nederlaag. In de finale wachtet i de regerend Europees kampioen. De gelijkopgaande strijd werd met een 3-2 eindstand beslist in het nadeel van Van de Velde. Nieuwerkerk aan den IJssel - Na vorige week in de openingswed strijd met 2-3 van Sliedrecht Sport 2 te verliezen, trof VCN King Soft- ware Heren 1 zaterdag in Utrecht de mannen van USV Protos. VCN kwam slecht uit de startblokken en verloor zowel de eerste als de tweede set. In de derde set wist VCN wel de juiste draai te vinden en werd met een mi nimale foutenlast winst afgedwon gen. Zo ook in de vierde set; met een snel en effectief spel wist VCN de mannen van USV Protos op afstand te houden. De vijfde set was van onvoldoende niveau, VCN wist geen eigen spel te spelen en keek snel tegen een 8-2 achterstand aan en verloor de set. Zaterdag de wedstrijd tegen de huidige koploper Flamin gos, aanvang 16.30 uur in Sporthal Oostgaarde. Groeneweg werd fel op de huid gezeten.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 55