Zuidpias X X X X X gemeente WEEK VERVOLG BEKENDMAKINGEN HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DE ZUIDPLAS 6 OKTOBER 2010 Aangevraagde bouw-/sloopvergunning(en) Verleende ontheffing en bouwvergunning Voorgenomen ontheffing/bouwvergunning Burgemeester en wethouders zijn voornemens om: Burgemeester en wethouders zijn voornemens om: Zienswijzeln) Burgemeester en wethouders zijn voornemens om: Zienswijze(n) Vaststelling bestemmingsplan Voornemen voorbereiden ontwerpbestemmingsplan Aangevraagde bouw-/sloopvergunning(en) NIEUWERKERK AAN DEN IJSSEL Bouwvergunningen Anjerveld 45 (2914 PA) Plaatsen dakkapel Parallelweg Zuid 81 (2914 LD) Doortrekken fundering garage Rijskade (ong.) Plaatsen twee-onder-één-kap woning Westringdijk 48 (2913 LL) Oprichten woonhuis Sloopvergunning Westringdijk 23 (2913 LK) Slopen 2 kassen Artikel 3.6 van de Wet ruimtelijke ordening Seine 57 12911 HG) Gedeeltelijk veranderen achteraanbouw Tegen het hierboven genoemde besluit kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel: [0180)330 488. Burgemeester en wethouders zijn voornemens om: met toepassing van artikel 3.23 van de Wet ruimtelijke ordening ontheffing van het bestemmingsplan "Gansdorperdijk e.o.", nader uitgewerkt in wijzigingsplan "Gansdorperdijk e.o." en een reguliere bouwvergunning te verlenen voor het vergroten van 4 woningen op de adres^ sen 's-Gravenweg 39, 39a, 39b en 39c, 2911 CD te Nieuwerkerk aan den IJssel, (BR/2010/092). Het ontwerpbesluit en de relevante stukken liggen vanaf 6 oktober 2010 gedurende 6 weken ter inzage in het raadhuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Zienswijze(n) Gedurende de bovenvermelde termijn van terinzagelegging kunnen belanghebbenden schriftelijk of mondeling zienswijze(n) tegen het voornemen om ontheffing/bouwver gunning te verlenen kenbaar maken. Deze zienswijze(n) dienen bij voorkeur schriftelijk te worden ingediend. Uw schriftelijke zienswijzeln) kunt u richten aan: Het college van burgemeester en wet houders van Zuidpias, Postbus 100, 2910 AC NIEUWERKERKAAN DEN IJSSEL. Voor het indienen van mondelinge zienswijzeln) dient tijdig, bij voorkeur uiterlijk een week voor het einde van de termijn van terinzagelegging, een telefonische afspraak te worden gemaakt. Informatie Voor meer informatie of voor het indienen van een mondelinge zienswijze, kunt u contact opnemen met de heerW.P. Essers, afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180)330 498. met toepassing van artikel 3.23 van de Wet ruimtelijke ordening onthef fing van het bestemmingsplan "Hitland" en een reguliere bouwvergunning te verlenen voor het vernieuwen van een bijgebouw op het adres Groenendijk 245, 2911 BB te Nieuwerkerk aan den IJssel, (BR/2010/110). Het ontwerpbesluit en de relevante stuk ken liggen vanaf 7 oktober 2010 gedu rende 6 weken ter inzage in het raadhuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Zienswijzeln) Gedurende de bovenvermelde termijn van terinzagelegging kunnen belanghebbenden schriftelijk of mondeling zienswijzeln) tegen het voornemen om ontheffing/bouwver gunning te verlenen kenbaar maken. Deze zienswijzeln) dienen bij voorkeur schriftelijk te worden ingediend. Uw schriftelijke zienswijzeln) kunt u richten aan: Het college van burgemeester en wet houders van Zuidpias, Postbus 100, 2910 AC NIEUWERKERKAAN DEN IJSSEL. Voor het indienen van mondelinge ziens wijzeln) dient tijdig, bij voorkeur uiterlijk een week voor het einde van de termijn van terinzagelegging, een telefonische afspraak te worden gemaakt. Informatie Voor meer informatie of voor het indienen van een mondelinge zienswijze, kunt u contact opnemen met de heer W.P. Essers, afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180) 330 498. met toepassing van artikel 3.6, lid 1, onderdeel c van de Wet ruimtelijke orde ning ontheffing van het bestemmingsplan "Hitland" en een reguliere bouwvergun ning te verlenen voor het veranderen van de constructie van de woning op het adres Groenendijk 245, 2911 BB te Nieuwerkerk aan den IJssel, (BR/2010/136). Het ontwerpbesluit en de relevante stukken liggen vanaf 7 oktober 2010 gedurende 2 weken ter inzage in het raadhuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Gedurende de bovenvermelde termijn van terinzagelegging kunnen belanghebbenden schriftelijk of mondeling zienswijzeln) tegen het voornemen om ontheffing/bouwver gunning te verlenen kenbaar maken. Deze zlenswijze(n) dienen bij voorkeur schriftelijk te worden ingediend. Uw schriftelijke zienswijze(n) kunt u richten aan: Het college van burgemeester en wet houders van Zuidpias, Postbus 100, 2910 AC NIEUWERKERKAAN DEN IJSSEL. Voor het indienen van mondelinge zienswijzeln) dient tijdig, bij voorkeur uiterlijk een week voor het einde van de termijn van terinzagelegging, een telefoni sche afspraak te worden gemaakt. Informatie Voor meer informatie of voor het indienen van een mondelinge zienswijze, kunt u contact opnemen met de heerW.P. Essers, afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180)330 498. met toepassing van artikel 3.6, lid 1c van de Wet ruimtelijke ordening ontheffing van het bestemmingsplan "Kinderdagverblijf Schoolstraat 24" en een reguliere bouw vergunning te verlenen voor het gedeel telijk veranderen van een opslagruimte tot een kinderdagverblijf op het adres Schoolstraat 24, 2912 CR Nieuwerkerk aan den IJssel, (RL/2009/210). Het ontwerpbesluit en de relevante stukken liggen met ingang van 7 oktober 2010 gedu rende 6 weken ter inzage in het raadhuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Gedurende de bovenvermelde termijn van terinzagelegging kunnen belanghebbenden schriftelijk of mondeling zienswijzeln) tegen het voornemen om ontheffing/bouwver gunning te verlenen kenbaar maken. Deze zienswijzeln) dienen bij voorkeur schriftelijk te worden ingediend. Uw schriftelijke zienswijzeln) kunt u richten aan: Het college van burgemeester en wet houders van Zuidpias, Postbus 100, 2910 AC NIEUWERKERKAAN DEN IJSSEL. Voor het indienen van mondelinge zienswijzeln) dient tijdig, bij voorkeur uiterlijk een week voor het einde van de termijn van terinzagelegging, een telefonische afspraak te worden gemaakt. Informatie Voor meer informatie of voor het indienen van een mondelinge zienswijze, kunt u contact opnemen met de heer C.C. Rodenburg, afde ling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180) 330 489. gemeentedocumenten.nl/. Op de website van de gemeente Zuidpias is het plan tevens als .pdf-bestand in te zien (www.zuidplas.nl). Gedurende de periode van terinzagelegging kan tegen het besluit van de gemeenteraad tot vaststelling van het bestemmingsplan "Kinderdagverblijf, Schoolstraat 24, Nieuwerkerk aan den IJssel" beroep'worden ingesteld bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019 te 2500 EA 's-Gravenhage. Beroep kan worden ingesteld door een belang hebbende die bij de gemeenteraad een ziens wijze heeft ingediend tegen het ontwerp van het bestemmingsplan "Kinderdagverblijf, Schoolstraat 24, Nieuwerkerk aan den IJssel", alsmede een belanghebbende die aantoont rede lijkerwijs niet in staat zijn geweest zich tijdig tot de gemeenteraad te wenden. Het besluit tot vaststelling treedt in werking met ingang van de dag na die waarop de beroeps termijn afloopt, tenzij degene die beroep instelt tevens een verzoek om voorlopige voorziening indient bij de voorzitter van de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State. Indien binnen de beroepstermijn een verzoek om voorlopige voorziening is ingediend, treedt het besluit tot vaststelling van het bestemmingsplan niet in werking voordat op dat verzoek is beslist. Vaststelling bestemmingsplan "Kinderdagverblijf, Schoolstraat 24, Nieuwerkerk aan den IJssel" Burgemeester en wethouders maken op grond van artikel 3.8 Wet ruimtelijke ordening bekend dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 28 september 2010 het bestemmingsplan "Kinderdagverblijf, Schoolstraat 24, Nieuwerkerk aan den IJssel" ongewijzigd heeft vastgesteld. Daarbij heeft de gemeenteraad tevens besloten om op grond van artikel 6.12 Wet ruimtelijke ordening geen exploitatieplan vast te stellen. Inhoud van het plan Het gebied van dit bestemmingsplan ligt in de woonwijk Dorrestein te Nieuwerkerk aan den IJssel. Het perceel betreft een voormalige bedrijfsperceel aan de Schoolstraat. De voormalige bedrijfshal gaat dienstdoen als kinderdagverblijf, buitenschoolse opvang en kan toor. Het gebouw zal hiervoor worden verbouwd. Voorts wordt het terrein rond ingericht ten dien ste van het kinderdagverblijf en parkeerplaatsen. Het besluit tot vaststelling en de daarbij beho rende stukken, waaronder het raadsvoorstel en het bestemmingsplan, liggen met ingang van 7 oktober gedurende 6 weken voor een ieder ter inzage in het raadhuis van de gemeente Zuidpias, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. De stukken zijn in deze periode digitaal te raadplegen op www.ruimtelijkeplannen.nl (vul bij ID in: NL.IMR0.1892.BpSchoolstraat24- Va01). Het plan is ook te downloaden vanaf de .FTP server van de gemeente |http://zuidplas. Voornemen voorbereiden ontwerpbestem mingsplan Hornbach te Nieuwerkerk aan den IJssel Overeenkomstig artikel 1.3.1. van het Besluit ruimtelijke ordening (Bro) delen burgemees ter en wethouders mede dat zij het voor nemen hebben om een bestemmingsplan voor te bereiden voor tuincentrum/bouw markt Hornbach, Hoofdweg-Noord 25a te Nieuwerkerk aan den IJssel. Directe aanleiding voor het nieuwe bestem mingsplan vormt de aanvraag voor een overkapping van een deel van de drive-in, welke niet uitvoerbaar is op basis van het vigerende bestemmingsplan. Daarnaast wordt het bestemmingsplan in overeenstemming gebracht met de feitelijke situatie. Het ontwerpbestemmingsplan zal in het laat ste kwartaal van 2010 gedurende zes weken ter inzage worden gelegd. Gedurende de ter mijn van ter inzage ligging kunnen zienswijzen worden ingediend. Voor meer informatie over deze vooraan kondiging kunt u contact opnemen met de afdeling VROM, mevrouw van Elsacker, tel: 0180-639958. Op grond van artikel 1.3.1, lid 2 Bro wordt gemeld dat geen gelegenheid wordt geboden zienswijzen omtrent dit voornemen naar voren te brengen en dat er geen onafhankelijke instantie in de gelegenheid wordt gesteld advies uit te brengen over dit voornemen. Deze publicatie is ook te raadplegen op de website van de gemeente Zuidpias. ZEVENHUIZEN Bouwvergunning Dorpsstraat 194 (2761 AJ) Veranderen bankwinkel met woning en berging

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 6