4jrutnM HATCH Match van Ingrid Visser IEDS opent in november haar deuren Beautysalon Diana houdt kwaliteit hoog - HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID 13 OKTOBER 2010 29 \i:\\ echte Kindermode en méér in de Dorpsstraat: Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. Nieuwerkerk aan den Ussel - Even totale ontspanning of je klaarmaken voor de zomer of winter of gewoon omdat je elke dag super goed verzorgd voor de dag wilt komen. Diana Bastijn is sinds kort met haar Beautysalon Diana gevestigd aan de Zilvermos 24. Verslaggever Marianne Vermaat nam de proef op de som en liet zich een gezichtsbehandeling aanmeten. Om een goed beeld te krijgen van een deel van de werkzaamheden van Diana Bastijn, probeer ik een gezichtsbehandeling uit. Een eerste oordeel is vaak doorslaggevend en ik ben aangenaam verrast door de vriendelijkheid waarmee ik ontvan gen word. Ik heb er drie werkdagen op zitten en bij de vraag of ik een verkwikkende of een ontspannende behandeling wil, besluit ik voor tot de laatste om even helemaal tot rust te komen. Ontspannen Na een korte intake ga ik liggen in de stoel en al snel vult de kamer zich met de geur van etherische oliën, waaronder onmiskenbaar de geur van lavendel. Bastijn masseert mijn gezicht, hals en schouders. De com binatie zorgt dat ik compleet ont- Diana Bastijn wilde kapster wor den, maar toen zij in aanraking kwam met het werk als schoon heidsspecialiste, ontdekte zij dat zij dat ook erg leuk vond. "Mij werd aangeraden om de studie daarvoor als eerste te volgen." Zo gezegd, zo gedaan' en inmiddels hangt de werkruimte van Bastijn vol met diploma's van de opleidingen en cursussen die de schoonheidsspe cialiste heeft gevolgd. Na een paar jaar werken in een beautysalon besloot zij haar eigen zaak op te zetten. "Dat was toch wel mijn droom", vertelt Bastijn. Ze begon in een appartement in Ca- pelle aan den Ussel en bij haar ver huizing naar Nieuwerkerk werd ge keken naar een huis met een aparte ruimte voor de beautysalon^ Ondertussen begeleidt Bastijn en kele dagen in de week stagiares. "Het houdt de kwaliteit hoog", meent zij. "Want jij moet continu op de hoogte blijven van alles en zorgen voor het goede voorbeeld. En aan de andere kant zorg je er voor dat diegenen die jij begeleidt leren." en mevrouw Van Marle. Zevenhuizen - De oud-Zevenhuizenaar en topvolleybalster Ingrid Visserr heeft een sportmagazine speciaal voor vrouwen in de markt gezet. Het eerste nummer van de glossy MATCH! ligt in de winkel. Het blad verschijnt een keer in de twee maanden en bestaat uit interviews met sporters, achtergrondver halen, tips over sport, gezondheid, mind en reizen. span. Tussendoor krijg ik een natte, heel warme handdoek op mijn huid 'om het schoon te maken. Na het schoonmaken van de huid, volgt de ene olie na de andere. Nooit gedacht dat je zo bewust je huid kunt voelen ontspannen. De geest doet volledig mee en na balsems en serums krijg ik de o zo bekende wat tenschijfjes op mijn ogen en word ik met vogeltjes als achtergrond muziek in stilte achtergelaten. Geen idee hoeveel tijd er verstrijkt, maar zodra de deur opengaat, schrik ik wakker. Er volgt een verkwikkende sinaasappelgeur en na ruim an- d.erhalf uur neem ik rozig afscheid. Mijn gehele lichaam is ontspannen en dat was precies de bedoeling. Behandelingen Het scala aan behandelingenbij Beautysalon Diana is divers: van ontspannende massages en ge zichtsbehandelingen tot harsen en body sugaring tot acnébehandelin gen en pedicure. Meer informatie: www.beautysalondiana.nl OP DE FIETS DOOR lOHk ynut-inr ïüort-fj/i 3* x» Slikken Smeren MODE: PETBAL UWEN Bram Bakker: BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO "Ik ben erg blij met mijn nieuwe beautysalon met eigen ingang." Ineke van der Vlugt en mevrouw Van Marle. Moerkapelle - Begin november opent de nieuwe kindermodezaak IEDS haar deuren. Dat gebeurt in het historische pand op nummer 32 in de Dorpsstraat. Naast kinderkleding gaat IEDS ook speelgoed, cadeaus, boeken, knuffels en accessoires voor de baby- en kinderkamer verkopen. Eigenaar Ineke van der Vlugt kan haast niet wachten tot het zover is. "Ik heb er ongelooflijk veel zin in. IEDS komt op een prachtige locatie in de Dorpsstraat, ledereen uit Moer kapelle kent dit pand, waar jarenlang de winkel van de familie van Marle was gevestigd. Er was altijd veel aanloop en wij verwachten dat IEDS ook veel klanten zal trekken. In de openingsweek organiseren wij een aantal ac ties. Het loont zeker de moeite om de advertenties van IEDS goed in de gaten te houden." Door Karin Jongkind (TekstUeel) Kleding, cadeaus en accessoires Ineke van der Vlugt is geen onbe kende voor het bedrijfsleven in Moerkapelle. Ze had jarenlang met haar man Jo een rozenkwekerij in het dorp. "Eén van onze vier doch ters opende in 2009 een bloemen- zaak in de Dorpsstraat. Dat vond ik ontzettend leuk en ik help regelma tig mee in de winkel. Kort daarna hoorden wij dat de familie van Marle hun winkelactiviteiten ging stoppen. Vanaf dat moment kreeg ik het idee om in dit pand een kle dingzaak te vestigen. Ik heb vroeger een modeopleiding gevolgd en heb inmiddels negen kleinkinderen. Kin dermode lag daarom voor de hand. Ik verwacht dat de combinatie van kleding, cadeaus en accessoires erg aantrekkelijk zal zijn. Natuurlijk met een persoonlijke 'verkooptouch'. Dat hoort echt bij Moerkapelle. Het ver zinnen van een naam voor de win kel was overigens nog best lastig. Uiteindelijk kozen wij voor 'IEDS'. Niet toevallig hoor: het zijn de be ginletters van de namen van onze dochters." Historie Het pand aan de Dorpsstraat is rond 1860 gebouwd. In de loop van de jaren zijn er veel winkels gevestigd geweest, maar heeft er ook een aantal gezinnen gewoond. Zoals de familie van Marle, die het pand al vanaf 1960 in eigendom heeft. Er werd onder meer tabak, kantoorar tikelen en tijdschriften verkocht en het was ook jarenlang een postkan toorvestiging. Mevrouw van Marle kijkt met plezier terug op de tijd, waarin op de gevel het bord met de naam 'firma van Marle' was beves tigd. "Het was een fijne tijd. Ik ben blij dat het pand een winkelbestem ming houdt."

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 29