Veel voordelen voor leden van Rabobank Gouwestreek Het idee is dat we samen de bank zijn. Onze leden zijn de bank. 2 HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS 13 OKTOBER 2010 Rabobank. Een bank met ideeën. www.rabobank.nl/gouwestreek Rabobank De Rabobank is een coöperatieve bank en wij geloven dan ook sterk in samenwerking. Daarom hebben wij geen aandeelhouders, maar leden. Als lid kunt u invloed uitoefenen op ons beleid. Samen met ons de bank vormen. Dat is het idee. Door Marlonneke Willemsen Een ledendag in de Efteling, speciale aanbiedingen, maar ook iedeninvloed en de mogelijkheid tot aanschaf van ledencertificaten. Dit zijn een paar voorbeelden van de voordelen van het lidmaatschap van Rabobank Gou westreek. De Rabobank heeft geen aandeelhouders, maar leden. Dit zijn klanten die niet alleen bij de Rabobank bankieren maar ook het lidmaatschap hebben aangevraagd. Daardoor kun nen zij profiteren van verschillende voordelen. Er zijn op dit moment al 19.500 klanten van Rabobank Gouwestreek die gebruik ma ken van het gratis lidmaatschap. De leden worden jaarlijks uitgenodigd voor de afde lingsvergadering. Deze bijeenkomst is dé gelegenheid om mee te praten over ont wikkelingen binnen de bank en om sugges ties te doen over wat er nog verbeterd kan worden. Daarnaast krijgen leden vier keer per jaar het magazine Dichterbij gratis toe gestuurd. Hierin staat onder andere infor matie over ontwikkelingen bij de bank, wat de bank op maatschappelijk gebied in de omgeving doet en-exclusieve ledenaanbie dingen. Er zijn lokale ledenaanbiedingen, zoals een avond verzorgd door Rolling '90 of Shantykoor Sootje Visch en de deelname aan een computercursus voor beginners met flinke korting. Ook zijn er regelmatig aanbiedingen van lokale bedrijven, leder kwartaal is er weer een keur aan landelijke aanbiedingen op velerlei gebied. Zo wa ren er eind 2009 twee ledendagen in de Efteling. Begin 2011 komen er weer twee speciale ledendagen in de Efteling. Corwine Voordendag, adviseur Coöperatie van Rabobank Gouwestreek, is van mening dat het lidmaatschap veel voordelen biedt. "Een belangrijk aspect van het lidmaatschap is datje een stukje invloed hebt op de gang van zaken binnen de bank. Op dit moment zijn we volop met dit aspect bezig, door middel van de afdelingsvergaderingen, die door het hele werkgebied worden georga niseerd. Onze 19.500 leden hebben veertig leden gekozen die samen de ledenraad vor men. De ledenraad zit een aantal keer per jaar met de directie om tafel om over het beleid van Rabobank Gouwestreek te pra ten. Ook bepalen zij welke lokale projecten er gesteund worden vanuit het Coöperatief Dividend Fonds van onze bank. Tijdens de afdelingsvergadering doet de ledenraad verslag aan de ledenvan de onderwerpen die in het afgelopen jaar besproken zijn, de afspraken die zijn gemaakt en de projecten die een financieel steuntje in de rug heb ben ontvangen. De leden kunnen vervol gens weer bespreekpunten meegeven aan de ledenraad. Maar ook voor mensen die niet de ambitie hebben om hun invloed als lid aan te wenden, zijn er nog genoeg leuke acties en aanbiedingen, die het lidmaat schap meer dan de moeite waard maken." Wilt u meer weten over het lidmaatschap van Rabobank Gouwestreek of het lidmaat schap aanvragen? Kijk dan op www.rabobank.nl/gouwestreek

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 2