klikken Rotterdam Volleybal verliest eerste wedstrijd Winst voor BC Nieuwerkerk Er werd gebridged... IJsselvogels verliest in vijfsetters Regelmatige nederlaag Groeneweg Goud JITAE in Oss HART VAN HOLLAND SPORT13 OKTOBER 2010 39 Volleybal Tafeltennis Voetbal Taekwondo mag dus klik snel naar: www.hartvanholland-online.nl De scheidsrechter floot voor de vliegende tackel; het voordeel leverde Groeneweg echter geen doelpunt op. Zevenhuizen - Voor de vierde achtereenvolgende keer stond Groeneweg na een wedstrijd met lege handen. H/os het tegen VEP 'eigen schuld, dikke bult', in koploper Unio trof men dit weekend een uitermate sterke tegenstander en kanshebber voor het kampioenschap. Met Sylvestre Hoogeveen achterin en George Suers op het middenveld was de ploeg van trainer Rob van den Wijngaard gewoon beter dan de bezoekers. Groeneweg werkte hard maar bracht voetballend toch te wei nig om het de koploper moeilijk te maken. Toen het leek of Groeneweg, na het beginoffensief van de thuis club, de wedstrijd onder controle had sloeg het noodlot toe. Zowel keeper Johan Hoogeveen als Kevin Zijder hand en Robby Kuilenburg verzuim den de bal op te ruimen en door goed doorzetten van spits Kautz kwam de bal terecht bij middenvelder Suers die de bal loeihard binnen schoot. Na de rust kwam Groeneweg tot een paar Rotterdam - Het team van Rotterdam Volleybal, door het aantrekken van een nieuwe sponsor in het vervolg Rivium Rotterdam Volleybal genoemd, heeft een aantal wijzigingen ondergaan. gevaarlijke aanvallen waarbij spits Angelo Lenters de gelijkmaker had moeten scoren. Groeneweg leek, net als voor de rust, de wedstrijd onder controle te hebben. Twintig minuten voor tijd was er echter weer eens sprake van een Kautz-show en uit de terecht gegeven vrije trap werd de 2-0 door Jongeling binnen gekopt. Het verzet van Groeneweg was ge broken en dat het vijf minuten voor tijd nog 3-0 werd na een prachtige Unio-aanval was sneu maar alleen voor de statistiek belangrijk. Trainer/coach Albert Cristina heeft de beschikking over een fit en ge motiveerd team dat komend jaar hoge ogen wil gaan gooien in de A-League van de Nederlandse vol leybalcompetitie. De teamsamen stelling is ten opzichte van vorige seizoen danig gewijzigd. Eerder zag de club zich nog genoodzaakt de A- licentie terug te geven omdat het hoofd niet boven water kon hou den. Met de komst van een nieuwe sponser, zijn de grootste problemen opgelost. Libero Richard Rademaker en pas ser/loper Jorn Huiskamp zijn de enige twee spelers die ook vorig jaar in Rotterdam te bewonderen waren. Zij worden bijgestaan door spelers die vorig jaar nog streden voor het landskampioenschap bij HVA, te weten spelverdeler Frank Lubberts, diagonaal Robin Overbeeke en de passer/lopers Freek Michel en Tij- men Laanen. Vanuit Apeldoorn komt middenman Fabian Dossett over en vanuit Rijswijk maakt Michael Par kinson de overstap naar Rotterdam. Om de selectie compleet te maken, komen twee oude bekende terug naar de Maasstad: middenman Ren- zo Verschuren en spelverdeler Rol and Rademaker. De mannen speelden donderdag 7 oktober hun eerste wedstrijd in de A-League, thuis in het Topsportcen trum. Zij namen het op tegen Ly- curgus uit Groningen. De wedstrijd werd met 0-3 (21-25, 22-25 en 17- 25) verloren. De heren spelen vrijdag 15 oktober om 20.30 uur in Topsportcentrum Rotterdam tegen Webton Twente. Moordrecht - IJsselvogels speelde vorige week in eigen huis tegen Trefpunt uit Krimpen aan den IJssel en kwam meteen op een 1-0 voor sprong door Marcel de Vogel. Hier na verloren Rins Beelen en Marcel Streefland. Ook het dubbel Marcel de Vogel/Marcel Streefland moest de overwinning aan de gasten la ten: 1-3. Vervolgens verloor Rins Beelen zijn tweede partij van de avond: 1-4. Marcel de Vogel wist wel zijn tweede partij van de avond te winnen: 2-4. Vervolgens verloren Marcel Streefland (2x) en Rins Bee len, zodat de stand op 2-7 kwam. In de laatste partij van de avond wist Marcel de Vogel de eindstand op 3-7 te brengen. Van de zeven punten die Trefpunt behaalde wer den vijf partijen in vijf sets beslist in het voordeel van de tegenstan der. Het balletje had ook de andere kant op kunnen rollen met een 8-2 eindstand in het voordeel van IJs selvogels. Regio/Zevenhuizen - Het Flamco wedstrijdteam van Jitae Taekwondo is zondag 10 oktober in Oss het wedstrijdseizoen uitstekend begonnen. Op de Open Tapia met 425 deelnemers werd twee maal goud en drie maal brons behaald. Bradley van Staaijeren won bij de pupillen (8 t/m 10 jr.) B-klasse (groen t/m blauw-rode band) in de gewichtsklasse tot 30 kg. Bij de aspiran ten (11 t/m 13 jaar) trok Eline Rekveld in de B-klasse tot 36 kg verdiend de winst naar zich toe. In groep B eindigden Ria Husmeier en Hans Wessel op de eerste plaats met 62.85%. Tweede werden Adrie en Frans Bijl m et 60.76% en als derde eindigden Anneke Jansen en Marianne Verhoef. Nieuwerkerk aan den IJssel - De le den van de Nieuwerkerkse Bridge club speelden maandag 11 oktober de zesde en laatste ronde van de eer steecompetitie. Auke Veenstra en Esther Bakker tijdens hun gemengd dubbel. Nieuwerkerk aan den IJssel - Het eerste team van Badminton Club Nieuwerkerk kwam zondag 10 okto ber uit tegen Noordwijkerhout 1. Na een goed gespeelde partij wordt het eerste punt binnengehaald door de herendubbel Auke Veenstra en Chris van Die. De dames Esther Bakker en Wendy de Ridder boeken minder succes in hun dubbel: 1-1. Na een 20-22 in de tweede set moet Auke Veenstra zijn meerdere erkennen in BC Noordwijkerkhout. Bij Esther Bakker valt de shuttle wel aan de goede kant van het net en zij pakt na een zenuwslopende driesetter de partij. De tweede driesetter van de dag staat op naam van Chris van Die. De eerste set wordt weggege ven, maar eenmaal in zijn element gekomen pakt hij de tweede en de derde set en daarmee ook het derde punt. De tweede dames-singel was te sterk voor Wendy de Ridder: 3-3. In de gemengd dubbels pakken Auke en Esther de eerste set met 21-19, maar laten de tweede lopen met 19- 21. Opnieuw een gevecht in de der de en beslissende set met een goede afloop. Het laatste en winnende punt wordt gemaakt door Chris en Wendy. Eindstand 5-3. Het koppel Ranate Tournier-Betty Geurts eindigden bovenaan in groep A met 62.92%. Tweede werden Cor Lageman en Gerda Vissers met 54.17% en derd Michiel de Korver en Rita Krouwel met 53.33% Brons was er voor Thijs Olieman (Zevenhuizen) bij de pupillen C- klasse (tot geel/groen band) -34 kg. Broer Kevin Olieman won in het gewicht tot 27 kg overtuigend de kwartfinale met 5-1. In de halve moest Kevin bij een 2-0 achter stand geblesseerd opgeven. Goudse Lindi Korpelshoek kwam ditmaal uit in de gewichtsklasse tot 45 bij de t aspiranten en moest genoegen ne men met brons. Meer informatie 0182-636462 of jitae@tiscali.nl. l| Van links naar rechts Thijs, Kevin, Bradley, Lindi en Eline

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 39