Elke zaterdag open r makelaardij WIJ DOEN DE REGIE! UW WONING IN DE HOOFDROL? 3^eel wat huizen in huis! P-van 't hof WADDINXVEEN WADDINXVEEN De Genestetlaan 14 Vraagprijs 325.000,- k.k. ZEVENHUIZEN ZEVENHUIZEN WADDINXVEEN ZEVENHUIZEN Ga voor ons complete woningaanbod naar WWW. hof-makelaardij.nl r makelaardij Raadhuisstraat 17 Vraagprijs 259.000,- k.k. HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DE ZUIDPIAS I 13 OKTOBER 2010 makelaardij ■.van 't hof Zuidplaslaan 432 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij.nl Volg ons nu ook op twitter: www.twitter.com/HofWaddinxveen Aan onvolkomenheden in deze advertentie kunnen geen aanspraken worden ontleend. NVM Kantoren in Alphen aan den Rijn, Gouda, Waddinxveen en Zoetermeer 5-Kamer eengezinswoning Op centrale locatie, in en rustige straat gelegen Grotendeels voorzien van dubbel glas Goed onderhouden eengezinswoning met fraai betegelde achtertuin (NO) met' berging en achterom. Bwjr. 1967, 400 m3 inhoud, 120 m2 gebruiksoppervlakte wonen en 119 m2 eigen grond. Ind.: Entree/hal met meterkast en trap kast; Toilet; Doorz.onwoonkamer met erker en openslaande deuren; L-vormige open keuken met diverse inbouwap- paratuur: koel/vriescombinatie, oven, 5 pits gaskookplaat met wokbrander, schouw met afzuigkap, vaatwasmachine, close-in boiler en magnetron; Bijkeuken in de uitbouw met wasmachineaansluiting; Laminaatvloer op de gehele begane grond. 1e Verd.: Overloop met vaste kast; Badkamer met ligbad met douehehoek en spatscherm, wastafel, design radiator, hangcloset en mechanische ventilatie; 3 Slaap kamers. 2e Verd.: Overloop met c.v.-combiketel (lease), gedeelde dakkapei en bergruimte; 1 Zolderslaapkamer met gedeelde dakkapel, laminaatvloer en 2 vaste kasten. Halfvrijstaande woning Aparte garage met daarboven een grote slaapkamer c.q. kantoor Oplevering in overleg Op een prachtige locatie gelegen halfvrijstaande woning. Bwjr. woning 2002, bwjr. garage 2005. De totale gebruiks oppervlakte wonen is verdeeld over 77 m2 in de woning en 25 m2 voor de etage boven de garage. Het perceel is 180 m2 groot. Woning: Entree; Trapopgang; Stookruimte met c.v.combiketel; Badkamer met douchecabine, wastafel en hang closet; 1 Slaapkamer aan de voorzijde; 1 Slaapkamer aan de achterzijde; Deur naar de serre v.v. wasmachineaan sluiting en deur naar de achtertuin. 1e Verd.: Woonkamer met openslaande deuren naar het balkon aan de voorzijde en dakkapel aan de zijzijde; Open keuken met L-vormige opstelling v.v. van inbouwapparatuur; Openslaande deuren naar groot terras (Z/W) aan de achterzijde met trap naar de tuin. Garage: Vrijstaande stenen garage v.v. c.v.combi ketel. 1e Verd.: Overloop met toilet en wastafelmeubel; 1 Grote slaapkamer of kantoorruimte met 2 Velux dakvensters. 5-Kamer eengezinswoning Nabij winkels, scholen en openbaar vervoer gelegen flardhouten kozijnen met dubbel glas, muur-, vloer en dakisolatie Moderne en verzorgde eengezinswoning met voor- en fraaie achtertuin met berging en achterom. Deze woning is gelegen in een kindvriendelijke woonomgeving met diverse speelpleinen. Bwjr. 1995, 119 m2 eigen grond, gebruiksop pervlakte wonen 110 m2 en 360 m3 inhoud. De uitvals wegen naar diverse steden bevinden zich op enkele minuten rijden. Ind.: Entree/hal v.v. toilet met fonteintje en meterkast; Tuingerichte ruime woonkamer met erker; L-vormige open keuken met.diverse apparatuur; De gehele begane grond is v.v. laminaatvloer en spaehtelputz wandafwerking. 1e Verd.: Overloop; Badkamer v.v. ligbad, douchecabine, wastafel meubel, toilet en wasmachineaansluiting; 3 Slaapkamers met 2 vaste kasten, waarvan 1 met screen; Nagenoeg is de gehele verdieping v.v. laminaatvloer. 2e Verd.: Ruime overloop met dakkapel, bergruimte, cv-combiketel, unit m.v. en mogelijkheid tot werk-/speelruimte; 1 Ruime slaapkamer met dakkapel en bergruimte: De gehele 2e verdieping is v.v. laminaatvloer. 7-kamer hoekeengezinswoning Uitgebouwd aan de achter- en zijzijde Dakisolatie en dubbel glas Goed onderhouden hoekeengezinswoning, welke zowel aan de achterzijde als aan de zijzijde (2001) is uitgebouwd, v.v. royale achtertuin (W) met diverse terrassen, berging en achterom. Bwjr. 1968, 344 m2 eigen grond, gebruiks oppervlakte wonen 169 m2, externe bergruimte 7 m2 en 549 m3 inhoud. Ind.: Entree/hal met trapopgang, meter kast toiletruimte met hangcloset en fonteintje; 2e Hal met schuifwandkast en garderobehoek; Aan de achterzijde uitgebouwde doorzonwoonkamer met open haard, lami naatvloer en schuurplafond; Werkkamer gelegen in de zijaanbouw v.v. plavuizen met vloerverwarming; Keuken met lichte L-opstelling met ceasarstone werkblad en inbouwapparatuur. 1e Verd.: Overloop; Was/stookruimte met aansluiting wasapparatuur en HR combiketel; 3 Slaapkamers; Badkamer met hoekbad, hangcloset, was tafel en vloerverwarming. 2e Verd.: Overloop; 2 Slaapkamers met dakkapel. Aan de Gouwe gelegen 1 Voordeur, 2 woningen, Oplevering in overleg Royale woning, Welke u met eigen ogen moet bekijken! Er is 1 voordeur met hierachter 2 woningen, welke met elkaar in verbinding staan, maar welke uiteraard ook tot 1 zeer groot huis verbouwd kan worden. Bwjr. 1851, 300 m2 woon- oppervlakte, 1.150 m3 inhoud en 402 m2 eigen grond. Achtertuin (W) met grote schuur. Ind.: Entree/vestibule met meterkast; Gang. Huis 1Woonkamer met houtkachel en laminaatvloer; Keuken met inbouwapparatuur; Toilet met wastafel, aansluiting wasapparatuur en (huur) boiler, 1e Verd.: Overloop; Werkkamer; 2 Slaapkamers; Badkamer met whirlpool en wastafel. Huis 2: Hal; Toilet; Woonkamer met haard en laminaatvloer; Kelder; Keuken met inbouwappara tuur; Werkkamer. 1e Verd.: Overloop; Hal met plankenvloer; 2 Slaapkamers; Wasruimte met dakkapel en (huur) boiler; Badkamer met ligbad, douehehoek, closest en wastafel. Goed onderhouden eengezinswoning met voortuin met houten berging en achtertuin (ZO), welke grenst aan een speel-/grasveld. Bwjr. 1981,128 m2 eigen grond 400 m3 inhoud en 120 m2 gebruiksoppervlakte wonen. Ind.: Entree/ hal met meterkast en trapopgang; Toilet met fonteintje; Woonkamer met trapkast; L-vormige open keuken v.v. diverse inbouwapparatuur. De gehele begane grond is v.v. een nieuwe pvc-klikvloer (2010), welke de uitstraling heeft van een houten vloer maar weinig onderhoud behoeft. Ie Verd.: Overloop; 3 Slaapkamers; Badkamer met douche cabine, wastafel met meubel, hangend toilet en design radiator. Deze verdieping is v.v. parketvloer. 2e Verd.: Over loop met dakvenster, wasmachineaansluiting, mechanische ventilatie unit, c.v.-combi opstelling en toegang tot vliering; 1 Royale slaapkamer met bergruimte achter knieschotten en dakvenster; Deze verdieping is v.v. laminaatvloer. Bijz.: Hardhouten kozijnen met gedeeltelijk dubbel glas, muur-, vloer- en dakisolatie. Op een ruim perceel gelegen vrijstaande woning met voortuin en 45 meter diepe, fraai aangelegde achtertuin met vrijstaande ruime houten garage, hobbykas en houten chalet. Bwjr. 1961, 608 m2 eigen grond, inhoud 387 m3 en gebruiksoppervlakte wonen 125 m2. Ind.: Entree/hal met kelderkast en trapopgang; Toilet met fonteintje; Open keuken met toegang tot de achtertuin en U-vormige lichte keukenopstelling v.v. gaskookplaat, afzuigkap en oven; Woonkamer met lichte plavuizenvloer met vloerverwarming (elektrisch). 1e Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met vaste kast; 1 Slaapkamer aan de achterzijde met vaste kast en toegang tot het balkon; Ruime badkamer v.v. ligbad, douche, wastafel met meubel en vaste kast met badgeiser; Wasruimte. 2e Verd.: Overloop; Berg-/verwarmingsruimte met hete lucht verwarmingsketel; 2 Slaapkamers aan de achterzijde met dakkapel. 4-Kamer (voorheen 5) hoekeengezinswoning Op loopafstand van winkels, scholen en NS-station gelegen Buitenschilderwerk uitgevoerd in 2007 In het Brugcentrum van Waddinxveen gelegen zeer goed onderhouden hoekeengezinswoning met verzorgde voor- en achtertuin met vrijstaande stenen berging en achterom. Bwjr. 1997,122 m2 eigen grond, woonoppervlakte 121 m2 en inhoud 399 m3. Ind.: Entree/hal met meterkast; Toilet met fonteintje; Ruime tuingerichte woonkamer'met plankenvloer en 2 kopgevel ramen waardoor de woonkamer zeer licht is te noemen; Open keuken met rechte keukenopstelling v.v. inbouwapparatuur; Vanuit de keuken is er tevens een deur naar de voortuin (W). 1e Verd.: Overloop; 1 Grote ouder slaapkamer (voorheen 2 kamers) met dakkapel; 1 Slaapkamer met frans balkon; Badkamer met douchecabine, ligbad, wastafel en closet. 2e Verd.: Overloop; Was-/c.v. ruimte met aansluiting wasapparatuur en c.v. ketel; 1 Grote slaapkamer met kopgevelraam. 5-Kamer eengezinswoning Het dorpscentrum en scholen zijn op loopafstand gelegen In een kindvriendelijke wijk gelegen Vrijstaande woning Parkeermogelijkheid voor 2 a 3 auto's Nabij winkels, scholen en openbaar vervoer gelegen V

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 40