gemeente Extra parkeerruimte voor bezoekers oude dorp Afsluitingen in verband met asfalteringswerk in Moordrecht Sociale kaart Zuidpias online VERVOLG BEKENDMAKINGEN WERK AAN DE WEG 0 Nieuwe brand beveiligingsverordening Bouwverordening HARTVAN HOLLAND I DE KRANT VOOR DE ZUIDPLA 13 OCTOBER 2010 9 Oostpolderweg gemeente zuidplas Mandaatregeling Zuidpias Het parkeerterrein bij het kerkgebouw van Gereformeerde kerk De Lichtkring in Nieuwerkerk aan den IJssel wordt op werkdagen ter beschikking gesteld aan bezoekers van het oude dorp. Het parkeerterrein biedt ruimte aan circa 50 auto's. Bezoekers van het oude dorp kunnen hiervan maandag tot en met zaterdag van 07.00 tot 19.00 uur hun auto parkeren. De parkeerplaats blijft ook beschikbaar voor de bezoekers van een kerkdienst. Op het ter rein wordt met een bord aangegeven wanneer er niet geparkeerd kan worden door bijvoorbeeld een huwelijk of begrafenis. Van maandag 18 tot en met woensdag Wandelpad Eerste Laantje 20 oktober 2010 vinden asfalteringswerk- Maandag 18 oktober afgesloten, zaamheden plaats in Moordrecht. Hierdoor zijn diverse wegvakken afgesloten of tijdelijk Oosteinde tussen Tulpstraat en minder bereikbaar. Oostpolderweg Hoek Landvoor Water-Reigerdreef Maandag 18 oktober afgesloten. Het verkeer wordt omgeleid via Reigerdreef, Wethouder Visweg, Ambachtweg en Zuidplaspolderweg. Ook de bus rijdt via deze omlei ding. De haltes aan de Veenweg komen tijdelijk te vervallen. i can A /A Gehele afsluiting op maandag 18 en dinsdag 19 oktober. Oosteinde tussen Oostpolderweg en camping Rijbaan gedeeltelijk afgezet op dins dag 19 en woensdag 20 oktober. Fietspad en ventweg camping Oosteinde Rijbaan gedeeltelijk afgezet op maandag 18 en dinsdag 19 oktober. Op de website van de gemeente Zuidpias vindt u voortaan de sociale kaart met praktische informatie over zorg, welzijn, wonen en inkomen. Verder staan hierop adressen en handige links naar websites in de gemeente Zuidpias, maar ook in heel Nederland. Vrijwel alle hulpverlenende diensten in de gemeente zijn te vinden op deze website. Zorgaanbieders, welzijnsinstellingen, belan genorganisaties, maar ook uitkeringsinstan ties, ouderverenigingen en gehandicapten- verenigingen. Alles is overzichtelijk in kaart gebracht. De kaart is ontwikkeld door MEE Midden-Holland. Wijzigingen doorgeven Het is mogelijk dat een organisatie niet voorkomt in deze sociale kaart of dat de gegevens niet kloppen. Via een formulier kunnen wijzigingen of opmerkingen worden doorgegeven. De gegevens worden door Mee Midden-Holland aangepast. u als belanghebbende een beroepschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit hunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel: 10180) 330 488. De gemeenteraad heeft op 28 september 2010 de brandbeveiligingsverordening gemeente Zuidpias 2010 vastgesteld. De tekst van de verordening vindt u op ww.zuidplas.nl/brandweer. Op verzoek is ^verordening ook in te zien in het raadhuis, raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Het college van burgemeester en wethouders maakt bekend dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 28 september 2010 de "verordening tot wijziging van de bouwverordening (13e serie wijzigingen MBV 1992]" heeft vastgesteld. Deze verordening is op 1 oktober 2010 in werking getreden. Vanaf 1 oktober 2010 is de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht (Wabo) van kracht. Gelet hierop is de gemeentelijke bouwverordening in overeenstemming gebracht met de Wabo en de daarop gebaseerde uitvoeringsregelingen. De verordening ligt vanaf 13 oktober 2010 gedurende 12 weken kosteloos voor een ieder ter inzage in het raadhuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Tevens kan de verordening worden geraadpleegd op de gemeentelijke website: www.zuidplas.nl. Op verzoek entegen betaling (leges) wordt een afschrift van de desbetreffende verordening beschikbaar gesteld. Tegen de vaststelling van de verordening staat geen bezwaar of beroep open. Het college van burgemeester en wethouders maakt bekend dat het in zijn vergadering van 5 oktober 2010 de "Aanvulling c.q. actualisatie van de mandaatregeling gemeente Zuidpias" heeft vastgesteld. Deze mandaatregeling treedt vanaf 21 oktober 2010 in werking. Vanaf 1 oktober 2010 is de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht (Wabo) van kracht. Gelet hierop is de huidige mandaatregeling aangevuld c.q. geactualiseerd. De aangevulde/geactualiseerde mandaatregeling ligt vanaf 13 oktober 2010 gedurende 12 weken kosteloos voor een ieder ter inzage in het raadhuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Tevens kan de aangevulde/ geactualiseerde mandaatregeling worden geraadpleegd op de gemeentelijke website: www.zuidptas.nl. Op verzoek en tegen betaling (leges) wordt een afschrift van de desbetreffende verordening beschikbaar gesteld. Tegen de vaststelling van de aangevulde/ geactualiseerde mandaatregeling staat geen bezwaar of beroep open.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 5