r makelaardij Elke zaterdag open UW WONING IN DE HOOFDROL? WIJ DOEN DE REGIE! na eel wat huizen in huis! P-van 't hof www.hof-makelaardij.nl WADDINXVEEN Werumeus Buninglaan 68 Vraagprijs 172.500,- k.k. WADDINXVEEN Thorbeckehoeve 22 Vraagprijs 265.000,- k.k. WADDINXVEEN HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS 20 OKTOBER 2010 Amalia van Solmsstraat 22 Vraagprijs 232.500,— k.k. Jan Dorrekenskade West 6A Vraagprijs 295.000,— k.k. WADDINXVEEN Peppelhorst 42 Vraagprijs 174.500,- k.k. Hollevoeterlaan 28 Vraagprijs 225.000,— k.k. BOSKOOP Vraagpri MOERKAPELLE IfflïüF* r makelaardij Ga voor ons complete woningaanbod naar Volg ons nu ook op twitter: www.twitter.com/HofWaddinxveen ■.van't hof 4-Kamer appartement Bijdrage VvÉ 195,- p.m. (inel. voorschot stookkosten) Oplevering in overleg Op de 2e etage gelegen luxe verbouwd en deels opnieuw ingedeeld 4-kamer appartement met ruim balkon (ZW) en berging in de onderbouw. De afgelopen jaren is dit apparte ment compleet onder handen genomen, waardoor u werkelijk zo zou kunnen verhuizen. Bwjr. 1969, gebruiksoppervlakte wonen 88 m2 en gebouwgebonden buitenruimte ±10 m2 (balkon). Ind.: Entree/tochtsluis met vaste kast en meterkast; Centrale hal; Woonkamer aan de balkonzijde; Open keuken (2003) v.v. verlaagd plafond met inbouwspots, boiler (80L), wasmachineaansluiting en luxe L-vormige keukenopstelling v.v. composiet aanrechtblad en inbouwapparatuur; Toilet met fonteintje; Vergrote, luxe badkamer v.v. een royale inloopdouche, wastafel met meubel en stucplafond met inbouwspots; 1 Slaapkamer aan de voorzijde; 1 (vergrote) kamer aan de achterzijde met toegang tot het balkon; Via deze kamer wordt een slaapkamer met laminaatvloer bereikt Verzorgd 3-kamer appartement (voorheen 4 kamers) Bijdrage VvE 165,— p.m. (incl. voorschot stookkosten Blokverwarming Op de 6e woonlaag van een verzorgd appartementen complex gelegen, in 2003 compleet verbouwd, appartement met berging en schitterend uitzicht over Waddinxveen en de polders. Afgesloten entree met intercom- en liftinstal- latie. Bwjr. 1969, gebruiksoppervlakte wonen 88 m2, gebouwgebonden buitenruimte 12 m2 (balkon) en inhoud 280 m3. Ind.: Entree met kast en meterkast; Hal met laminaatvloer; Woonkamer met spachtelputz wanden, lami naat en balkon (W); Open keuken met bar en luxe opstelling v.v. inbouwapparatuur, extra werkblad met aansluiting was- apparatuur en kastenwand met koelkast, vriezer en combi- magnetron;Toiletruimte met hangend closeten fonteintje; Vergrote badkamer met douchecabine, infrarood-sauna, wastafel en mechanische ventilatie; 1 Slaapkamer met laminaatvloer en vaste schuifwandkast met boiler; 1 Ruime slaapkamer v.v. airco. Bijz.: Geheel dubbelglas. De wanden van dit appartement zijn gestuukt of v.v. glasvliesbehang. makelaardij 4-kamer eengezinswoning Op steenworp afstand van het centrum "Oude Dorp" Volledig geïsoleerd en hardhouten kozijnen Goed onderhouden eengezinswoning met maar liefst 6 slaapkamers en een zeer grote dakkapel. Verzorgde en fraai aangelegde voor- en achtertuin met vijver en achterom. Vrijstaande stenen berging met extra groepenkast v.v. puntdak (met vliering) en veranda. Bwjr. 1975,125 m; eigen grond, inhoud 373 m3 en gebruiksoppervlakte wonen van 112 m2. Ind.: Entree/hal met meterkast en kast; Toiletruimte met hangcloset en fonteintje; Tuingerichte woonkamer met trapkast; U-vormige open keuken met granieten werkblad, close-in boiler en inbouwapparatuur. Beg. grond met plavuizenvloer. 1e Verd.: Overloop met kast; 3 Slaapkamers; Badkamer met douchehoek, hang closet, wastafelmeubel, designradiator, wasmachineaan sluiting en mechanische ventilatie. 2e Verd.: Overloop met c.v.-cofnbiketel, dakvenster, bergruimte en bergvliering; 3 Slaapkamers, waarvan 2 met dakkapel, 1 met dakvenster en 1 met airco. Gehele yerdieping met laminaatvloer. Bijz Muur-, vloer- en dakisolatie. Voormalige drive-in woning met inpandige garage, welke is verbouwd tot berging, waarbij het voorste deel bij de keuken is getrokken. De stalen kanteldeur met loopdeur is nog aan wezig. Parkeerplaats op eigen terrein. Achtertuin met terras en veranda. Bwjr. 2001,118 m2 eigen grond, gebruiksopper vlakte wonen 109 m2, overige inpandige ruimte 6 m2 en inhoud 397 m3 (gemeten conform NEN 2580). Ind.: Entree/ hal met meterkast, trapopgang en berging; Toilet met fontein tje; L-vormige, open woonkeuken (2008) met inbouwappara tuur; Woonkamer met vide, c.v.-combiketelkast en open slaande deuren; Beg. grond v.v. leistenen vloer met vloerver warming. 1e Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer (voormalige woon kamer) met laminaatvloer en vaste kasten; Veel lichtinval, vrij uitzicht en bijz. indeling door glazen achterpui en vide; Balkon 2e Verd.: Overloop; 2 Slaapkamers; Badkamer met ligbad, closet, wastafel en wasmachineaansluiting; Gehele verdieping v.v. laminaatvloer. 7-Kamer eengezinswoning Kunststof kozijnen met dubbel glas en rolluiken In een rustige en kindvriendelijke woonomgeving gelegen Met 3 meter uitgebouwde hoekwoning Nabij scholen, winkels en openbaar vervoer gelegen Buitenschilderwerk in fasen uitgevoerd tussen 2007 en 2009 In de wijk Zuidpias op een fraaie locatie, tegenover een speel plein, gelegen goed onderhouden 3 meter uitgebouwde (1998) hoekwoning met voortuin en achtertuin met vrijstaande stenen berging, aangebouwde ruime houten berging en achterom. Bwjr. 1991,192 m2 eigen grond, inhoud 383 m1 en woon- oppervlakte 114 m2. Ind.: Entree/hal met trapkast; Meterkast; Woonkamer met laminaatvloer, allesbrander en brede toog naar eetkeuken; Tuingerichte eetkeuken met toegang tot de tuin en rechte keukenopstelling v.v. inbouwapparatuur; Bijkeuken met aansluiting wasapparatuur; Portaal met trapopgang; Toilet met fonteintje. Ie Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan de achterzijde; 2 Slaapkamers aan de voorzijde; Badkamer v.v. douchecabine met thermostaatkraan, wastafel met meubel, hangend toilet en designradiator. 2e Verd.: Stookruimte met Vaillant HR c.v.- combiopstelling; Berg-/wasruimte met wasmachineaansluiting; 1 Zolderslaapkamer met Velux dakvenster. In het centrum van Boskoop gelegen woon/winkelpand Winkel en 3-kamer appartement met eigen ingang Wonen en werken onder 1 dak Algemeen: De winkel beschikt over een achtertuin en het appartement heeft een balkon. Achter de tuin is de garage gelegen. Bwjr. 1910,123m2 eigen grond. Woonoppervlakte maisonnette 98 m2. Ind.: Beg. grond: Bedrijfsruimte (de tailhandel) met verkoop,- en opslagruimte, bijkeuken. Aparte toegang tot maisonnette: Entree/hal met meterkast, trapop gang en toilet. 1e Verd.: Overloop met trapopgang en kast met c.v.-eombiketel; Toilet v.v. fonteintje; Betegelde badka mer met douchecabine, wastafel met meubel en aansluiting wasapparatuur; Woonkamer v.v. houten vloer en toegang tot balkon; Keuken v.v. L-vormige opstelling en inbouwap paratuur. 2e Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer (voorheen 2) aan de voorzijde met dakkapel; 1 Slaapkamer aan de achterzijde met dakkapel, wastafel en bergruimte. Bijz.: Bedrijfsruimte wordt op dit moment verhuurd. Oplevering in overleg. Aan onvolkomenheden in deze advertentie kunnen geen aanspraken worden ontleend. 4-Kamer eengezinswoning Nabij winkels, scholen, openbaar vervoer en NS station gelegen Geheel dubbel glas .Goed onderhouden hoekwoning met fraai aangelegde voor- en achtertuin (W) v.v. sierbestrating, gazon, vrij staande berging en achterom. Bwjr. 1962, 216 m2 eigen grond, gebruiksoppervlakte wonen 99 m2en 333 m3 inhoud. Ind.: Entree/hal met trap- en meterkast; Toilet met fonteintje; Ruime woonkamer; Semi open keuken met pla vuizenvloer en U-vormige lichte keukenopstelling v.v. di verse apparatuur; Gehele begane grond v.v. laminaatvloer, gestukadoorde wanden en elektrisch zonnescherm aan de achterzijde. 1e Verd.: Overloop; Wasruimte (voorma lige doucheruimte) v.v. wastafelmeubel, wasmachine- en drogeraansluiting; Badkamer met ligbad met douche plateau, thermostaatkraan, spatscherm, wastafelmeubel, mechanische ventilatie, designradiatör en toegang tot het balkon; Toiletruimte met hangend toilet; 2 Slaapkamers (1 met balkon) met sereens en gestukadoorde wanden. 2e Verd.: Overloop/werkruimte met dakkapel; 1 Zolderslaap kamer met dakkapel, bergruimte en c.v.-combiketel. 4-kamer 2-onder-1 kap woning Winkels, scholen en openbaar vervoer zijn nabij gelegen Hardhouten kozijnen met dubbel glas In kleinschalige, kindvriendelijke wijk gelegen ruime en goed onderhouden 2-onder-1 kap woning met garage, voortuin met mogelijkheid tot parkeren en verzorgde achtertuin met achterom. Bwjr. 1993, 252 m2 eigen grond, gebruiksop pervlakte wonen van 139 m2, overige inpandige ruimte (garage) 15 m2 en 534 m3 inhoud. Ind.: Zijentree/ruime hal met garderobenis, vide en trapopgang; Meterkast; Toilet met fonteintje; Royale woonkamer met schuifpui; L-vormige semi open keuken met diverse apparatuur; Gehele begane grond v.v. spuitwerk wandafwerking en beuken parketvloer. 1e Verd.: Overloop met vide; 2 Slaapkamers; Badkamer v.v. ligbad met thermostaatkraan, douchecabine met thermos taatkraan, toilet en wastafelmeubel; Gehele 1e verd. is v.v. spuitwerk wandafwerking en beuken parketvloer. 2e Verd.: Open zolderkamer, in te delen in meerdere slaapkamers, v.v. 4 Velux dakvensters, bergruimte, HR-combiketel, mechani sche ventilatie unit en beuken parketvloer. NVM Kantoren in Alphen aan den Rijn, Gouda, Waddinxveen en Zoetermeer Zuidplasiaan 432 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 40