Zuidpias Herinrichting zellingen in Moordrecht en Gouderak gemeente WEEK VERVOLG BEKENDMAKINGEN Uitnodiging inloopavond Hollandsche IJssel 6 HART VAN HOLLAND DE KRANTVOOR DE ZUIDPLAS 20 OKTOBER 2010 Bekendmaking Wet milieubeheer Bekendmaking Wet milieubeheer Bekendmaking Bekendmaking Wet algemene bepalingen omgevingsrecht Bekendmaking Wet milieubeheer Bekendmaking - 1 els aan de Singel ter hoogte van nr. 8; - 1 els aan de Singel ter hoogte van nr. 6; - 1 es aan de Singel ter hoogte van nr. 2-4; - 3 essen aan de Singel ter hoogte van het bejaardentehuis; - 9 bomen aan de schoolzijde van Ir. Lelystraat in verband met realiseren parkeerplaatsen. Zuidptas - 1 lijsterbes aan het Robertskruid ter hoogte van nr. 7; - 3 elzen aan het Kroonkruid ter hoogte van nr. 20-28; - 1 els aan het Kroonkruid ter hoogte van nr. 80; - 1 lijsterbes het Schijfmos ter hoogte van nr. 63; - 2 populieren aan het Schijfmos achterzijde nr. 71; - 2 prunussen aan het Narcisveld ter hoogte van nr. 39-37; - 1 els aan het Vinkendaal ter hoogte van nr. 6; - 1 prunus en 2 lijsterbessen aan het Vinkendaal ter hoogte van de grote parkeerplaats. Overig - 1 es aan de Kleinpolderlaan ter hoogte van nr 79; - 1 es aan de Polderdreef ter hoogte van 112. Waar mogelijk wordt herplant. Tegen een melding op grond van artikel 8.40 van de Wet milieubeheer kunt u geen bezwaar indienen of beroep instellen. De stukken lig gen niet ter inzage. Burgemeester en wethouders hebben de volgende meldingen ontvangen; Meldingen op grond van artikel 8.40 van de Wet milieubeheer Voor grote groepen gelijksoortige bedrijven gelden algemene regels die zijn vastgelegd in de Algemene Maatregelen van Bestuur. Een milieuvergunning is dan niet nodig. Het bedrijf kan volstaan met een melding van de activiteiten. Besluit algemene regels voor inrichtingen milieubeheer - De heer J.A. Groenendijk, Groenendijk 285, 2911 BB Nieuwerkerk aan den IJssel, voor het oprichten van een propaantank. - KPN B.V. [Telefooncentrale 037611, Koningin Emmahof 17 a, 2911 AE Nieuwerkerk aan den IJssel, voor het veranderen van de inrichting, namelijk het vervangen van twee bovengrondse brandstoftanks door één nieuwe bovengrondse brandstoftank. - Stebu Bouw, Groenendijk 192, 2911 BB Nieuwerkerk aan den IJssel, voor het opslaan van propaan in een daarvoor bestemde bovengrondse tank. - Van den Kamp, Eerste Tochtweg 25, 2913 LN Nieuwerkerk aan den IJssel, voor het onttrekken van propaangas vanuit een pro paantank voor verwarmingsdoeleinden. Burgemeester en wethouders zijn van plan de volgende vergunning te wijzigen op grond van artikel 8.23 (Wm): - Hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard, Awzi Kortenoord: oprichtingsvergunning d.d. 5 juni 2007 voor een afvalwaterzuiveringsinstallatie op het perceel van Van Gennepweg 1, 2911 BS Nieuwerkerk aan den IJssel. Dit ontwerpbesluit kunt u van 21 oktober tot en met 1 december 2010 inzien bij de gemeente Zuidpias. U kunt uw schriftelijke zienswijzen over een ontwerpbesluit gedurende deze periode bij het college van burgemeesteren wethouders van Zuidpias indienen, per adres Milieudienst Midden-Holland, Postbus 45, 2800 AA Gouda. Voor mondelinge zienswijzen kunt u contact opnemen met de Milieudienst Midden-Holland [telefoon 0182-545700). Belanghebbenden die tijdig hun zienswijzen naar voren brengen over een ontwerpbesluit, kunnen later beroep instellen tegen een defi nitief besluit. Inzage Voor inzage en informatie kunt u tijdens kantooruren terecht in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel (telefoon 0180-330 300). Voor inzage buiten kantooruren kunt u een afspraak maken. Deze bekendmaking staat ook op de website van de Milieudienst Midden-Holland, www.milieudienstmiddenholland.nl. ZEVENHUIZEN Wijzigingsplan Intratuin Bredeweg Burgemeester en wethouders van de gemeente Zuidpias maken ingevolge artikel 3.8, lid 3 van de Wet ruimtelijke ordening [Wro] bekend dat zij op 12 oktober 2010 het "Wijzigingsplan Intratuin Bredeweg" hebben vastgesteld. Met ingang van 21 oktober 2010 liggen het vaststellingsbesluit en het "Wijzigingsplan Intratuin Bredeweg" gedurende 6 weken ter inzage in het raadhuis van de gemeente Zuidpias. In het vigerende bestemmingsplan Zuidpias Noord [vastgesteld door de gemeenteraad van de voormalige gemeente Zevenhuizen - Moerkapelle d.d. 16 juni 2009) is bepaald dat aan het perceel aan het Zaaipad - Bredeweg een wijzigingsbevoegdheid is opgenomen om ter plaatse een tuincentrum te realiseren. De glastuinbouwbestemming op het perceel kan worden gewijzigd ten behoeve van een tuincentrum. Burgemeester en wethouders hebben besloten van deze wijzigingsbevoegd heid gebruik te maken. Het plangebied ligt aan de Bredeweg ten noord-oosten van het dorp Zevenhuizen in de gemeente Zuidpias. Ter inzage legging Het vaststellingsbesluit, het wijzigingsplan met bijbehorende stukken en de verbeelding liggen met ingang van 21oktober 2010 tijdens openingsuren ter inzage in het raadhuis van de gemeente Zuidpias, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. De op het wijzigingsplan van toepassing zijnde stukken zijn in deze periode digitaal te raadplegen op www.ruimtelijkeplannen.nl ?planidn=NL.IMRO.1892.Wplntratuin.Va01 Het plan is ook te downloaden vanaf de .FTP server van de gemeente (http://zuidplas. gemeentedocumenten.nl). Op de website van de gemeente Zuidpias is het plan tevens als pdf-bestand in te zien [www.zuidplas.nl). Beroep Gedurende de periode van terinzagelegging kunnen belanghebbenden tegen de vaststelling van het wijzigingsplan beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Indien u meent dat onverwijlde spoed dat vereist kunt u daarnaast verzoeken om een voorlopige voor ziening. Dit verzoek richt u aan de voorzienin- genrechter van voornoemde afdeling. Het besluit tot vaststelling van het wijzigings plan treedt in werking met ingang van de dag na die waarop de beroepstermijn afloopt tenzij om een voorlopige voorziening wordt verzocht. Aanvraag omgevingsvergunning Burgemeester en wethouders hebben de volgende aanvragen ontvangen: Aanvraag omgevingsvergunning milieuneu- trale verandering Voor bepaalde veranderingen binnen een inrichting kan worden volstaan met het volgen van een kortere procedure voor het verlenen van een omgevingsvergunning. Een aanvraag hiertoe is ingediend door: - Exportslachterij Clazing B.V.uitbreiding van een bestaande aanvoerhal met onge veer 600 m2 bij een pluimveeslachterij op het perceel Bierhoogtweg 17, 2761 JH Zevenhuizen. De aanvraag is ingediend op 7 oktober 2010. Burgemeester en wethouders hebben de volgende meldingen ontvangen: Meldingen op grond van artikel 8.40 van de Wet milieubeheer Voor grote groepen gelijksoortige bedrijven gelden algemene regels die zijn vastgelegd in de Algemene Maatregelen van Bestuur. Een milieuvergunning is dan niet nodig. Het bedrijf kan volstaan met een melding van de activiteiten. Besluit algemene regels voor inrichtingen milieubeheer - Autobedrijf J. Eindhoven, Noordeinde 25 a, 2761 BN Zevenhuizen, voor wijzigingen bin nen de inrichting. - R.B.S. Koudetechniek, Eendrachtsweg 1, 2761 VS Zevenhuizen, voor opslag van kou- demiddelen voor onderhoud en reparatie aan koel- en vriesinstallaties. Tegen een melding op grond van artikel 8.40 van de Wet milieubeheer kunt u geen bezwaar indienen of beroep instellen. De stukken lig gen niet ter inzage. ZUIDPLAS Agenda Welstandscommissie ter inzage De zitting van de afgevaardigden van de Welstandscommissie vindt plaats op dins dag 26 oktober 2010 van 10.00 tot 14.00 uur. Deze afgevaardigden behandelen de bouw- aanvragen van de gemeente Zuidpias op het raadhuis, Raadhuisplein 1 in Nieuwerkerk aan den IJssel. De agenda voor de zitting ligt vanaf maandag 25 oktober2010 10.00 uurvooreen ieder ter inzage in het raadhuis. Wilt u de zitting bijwonen? Meldt u zich dan vóór 9.45 uur aan bij de receptie. Om de zitting niet te verstoren, worden na 10.00 uur géén belangstellenden meer toegelaten. Tot begin november wordt gewerkt aan het herinrichten van diverse zellingen in Moordrecht en Gouderak. Rijkswaterstaat organiseert op woensdag 20 oktober tussen 19.00 uur en 21.00 uur een inloopavond over deze werkzaamheden in het Dorpshuis in Gouderak, Johan Brouckplein 11. Tijdens de inloop avond toont Rijkswaterstaat hoe deze herinrichting er uit komt te zien. U bent op elk moment tussen 19.00 en 21.00 uur welkom. Er zijn deskundigen aanwezig die uw vra gen kunnen beantwoorden. Schoner, mooier, Hollandscher IJssel De werkzaamheden aan de Hollandsche IJssel maken onder deel uit van het project Hollandsche IJssel. In het project Hollandsche IJssel werken 11 overheden, waaronder Rijkswaterstaat, samen onder het mom 'schoner, mooier, Hollandscher IJssel'. Het doel van het project is het realiseren van een schone rivier in een groene omge ving, waar het goed wonen, werken en recreëren is. Na de herinrichting van de zellingen in Moordrecht en Gouderak start Rijkswaterstaat met het herinrichten van de zel lingen in de gemeenten Gouda en Stolwijkersluis. Informatiecentrum Tijdens de werkzaamheden, die naar verwachting tot het einde van 2010 duren, is er een informatie centrum ingericht nabij de locatie Groot Hitland aan de Groenendijk in Nieuwerkerk aan den IJssel. Hier kunnen omwonenden en gei'nteres- seerden op vrijdagmiddagen van 13.00 uur tot 16.00 uur terecht voor informatie over werkzaamheden nabij hun huis of bedrijf. Daarnaast kunnen gei'nteresseerden voor vragen en aanvullende informatie terecht op de websites www.rijks- waterstaat.nl/hollandscheijssel en www.schonermooier.nl.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 6