Jë Gevelrenovatie yii pzondag 31 oktober K NEFIT-DEALER 2 Uurtje extra slapen 'Je zit daarna in een soort roes' bij Intratuin Zoetermeer CV-KETEL NODIG? P. VISSER EN ZN. O RIOOL VERSTOPT? UW SERVICE Gewoon even bellen!!! UW DROOMHUIS! ibel: 0180-631206 Zevenhuizen! reiniging, ontstopping, reparatie van alle soorten rioleringen s «u Voeg- en Metselwerken Gevelrenovatie De Mond Vol weer van start Sinterklaas voor schoolproject Suriname Joke Vroegop kandidaat Plannen schaatsclub Provinciale Staten Hitland oktober 2010 De liefde voor postduiven Lezing over Dmitri Sjostakowitsj Helikopterplatform mag niet Infomiddag discriminatie Zevenhuizenaren in CampingLife ffliiin-g-iTrniifliirmmri van 11.00 tot 17.00 uur. Intratuin Pijnacker is zondag 31 oktober gesloten. Onze kerstshow is geopend! Klutendreef 15 te Moordrecht Opnamen op een camping in het Zwarte Woud. volleyballen overal; op de camping of op het strand. En omdat Ferry professioneel volleyballer is geweest, heeft hij best vaak op de voorgrond gestaan, terwijl hij daar niet van houdt. Hij zei ook: 'Jij regelt dit en ik kom in beeld'." Lees verder op pagina 21 Riools*?rvlc*i P VAN AD Hl <2 MEM MOORDRECHT 0182 375823 06-53373931 Wij zijn een gespecialiseerd, vakkundig en klantvriendelijk bedrijf die met U meedenkt voor de beste afwerking van Uw gevel.Wij implementeren ook Thor Helical scheurherstel en spouwmuurverankering. Voor meer informatie zie onze website. www.pmgevelrenovatie.nl Vraag nu een vrijblijvende offerte aan en profiteer van 13% voordeel door de tijdelijke verlaging van het BTW tarief. Peter AAerbis Wethouder Kreftlaan 17 2761 TZ Zevenhuizen T 0180 - 633 I 14 AA 06 - 40991344 E info@pmgevelrenovatie.nl I www.pmgevelrenovatie.nl a HART VAN HOLLAND In de nacht van zaterdag 30 op zon dag 31 oktober gaat de wintertijd in. Om 3.00 uur gaan de wijzers van de klok een uur achteruit naar 2.00 uur. Een uurtje extra slapen dus. Nieuwerkerk aan den IJssel - Malcolm McEwan geeft woens dag 10 november een lezing in de bibliotheek over 'De Russi sche componist Dmitri Sjosta kowitsj: zijn muziek en hoe hij Stalin overleefde'. Een leerling van de Nieuwerkerkse Muziek school speelt als muzikale bij drage een stuk van Sjostako witsj. Aanvang: 20.00 uur. De toegang vrij. Nieuwerkerk aan den IJssel - Het helikopterplatform op recreatie park De IJsselhoeve in natuur gebied Hitland is in strijd met de geldende planvoorschriften van het bestemmingsplan Hitland. Dit heeft de legalisatietoets uit gewezen, die de gemeente direct na ontdekking van het platform heeft uitgevoerd. De gemeente heeft een handhavingsproee- dure in gang gezet en is over de ontstane situatie in contact met de eigenaar van het platform. Nieuwerkerk aan den IJssel - Bij discriminatie wordt vaak gedacht aan huidskleur, gods dienst en seksuele geaardheid, maar ook leeftijd en handicap zijn zaken waar veel mensen in de praktijk mee te maken kun nen hebben of krijgen. Platform Gehandicapten Zuidpias houdt dinsdag 2 november een infor matiemiddag in 'De Meander' aan de Bospolderstraat in Nieu werkerk. Delilah Sarmo, consu lent Voorlichting en Projecten van Bureau Discriminatiezaken in Gouda, komt vertellen en er is gelegenheid tot het stellen van vragen. Aanvang 14.00 uur, zaal open 13.30 uur, toegang gratis. Door Marianne Vermaat www.vdpanne.nl Intratuin Pijnacker Rijskade la, 015-3610000. Donderdag en vrijdag koopavond. f j Intratuin Zoetermeer Voorweg 192, 079-3515551. Donderdag en vrijdag koopavond, www.intratuin.nl intratuin Zevenhuizen - Met een complete filmploeg op vakantie. Dat deden Ferry van Hal, iris de Kooter en hun twee kinderen Luca (8) en Tyara (6). Het resultaat is zaterdag 6 novem ber te zien op RTL in het programma Campingiife. "We kijken het programma altijd met zijn allen", vertelt Iris de Kooter. "Dus toen in april de oproep kwam om mee te gaan van de zomer, heb ik een e-mail gestuurd. Wij gaan altijd naar Kroatië, terwijl in Campingiife vaak campings in Frankrijk en Duits land worden bezocht. Het leek me dus ook een leuke insteek om eens naar een wat onbekender land te gaan." Kroatië werd het echter niet, maar het gezin werd gebeld met de vraag of ze een week op een camping in Duitsland wilden staan. De Kooter: "We besloten snel om het te doen." Volleybal Het thema van de nieuwe afleverin gen is 'De ideale dag van een gezin'. "Omdat dit het tiende jaar van Cam pingiife is, wilden ze iets anders", verklaart De Kooter. Bij het Zevenhuizense gezin is vol leybal een centraal thema. Moeder speelt nog steeds, vader geeft trai ning en heeft op het hoogste niveau van de Nederlandse competitie ge speeld. Ook de kinderen kunnen een aardig balletje slaan. De Kooter: "We

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 1