Oorkonde voor boekenwurmpjes Pyjamaparty in Vierkap Heerlijke herfst Demonstratie Quantum Touch Kaboutervoetbal bij Groeneweg Schaatsclub op kamp HART VAN HOLLAND ZEVENHUIZEN-MOERKAPELLE 27 OKTOBER 2010- 35 Voetbal jeugd Schaatsen OOKKOSD*- KONDE OOR*°? OORKONDE Van slapen kwam niet veel in de Vierkap. Oud Verlaat - De kleuters van basisschool de Nessevliet hebben vorige week het project van de christelijke Kinder boekenmaand afgesloten. Zij hebben de afgelopen periode van alles ondernemen in het thema 'Kijk es!' Zo brachten zij een bezoek aan de bibliotheek, maakten een prentenboek, bezochten een atelier en kochten en verkochten boeken op de kleedjesmarkt. Hard werken en veel leren: dat leverde de kinderen een oorkonde op. Oud-Verlaat - De bedden stonden donderdag 21 oktober klaar, maar veel geslapen werd er niet tijdens de pyjamaparty in de Vierkap. Het feest begon in de middag met al lerlei spelletjes waarna de kinderen een 'piratenmaaltijd', bestaande uit frietjes en frikadellen, voorge schoteld kregen. Hierna volgde een spannende speurtocht in het donker, waarna de kinderen voor het 'slapen gaan' nog wat te drinken kregen. Te gen de ochtend vielen de kinderen toch nog in slaap, waarna ze gewekt werden door de geur van versgebak ken pannenkoeken. Niet alle kabouters hadden aandacht voor de bal. Zevenhuizen - Bij vv Groeneweg kunnen kinderen in de leeftijd van vier en vijfjaar vrijblijvend en spe lenderwijs kennismaken met voet bal. Bij Kaboutervoetbal is het de bedoeling kinderen spelenderwijs te laten sporten, waarbij het spelen met een voetbal, de coördinatie en het omgaan met elkaar de belang rijkste onderdelen zijn. Het Kabou tervoetbal vindt eens in de twee weken op de zaterdag van 10.00 tot 11.00 uur plaats op sportpark Van 't Verlaat aan de Knibbelweg; de eer ste keer is op 30 oktober. Voor meer informatie: info@wg roeneweg.nl. Zevenhuizen - In bibliotheek De Groene Venen geeft Thea Mevissen donderdag 11 november van 9.30 tot 11.30 uur een demonstratie Quan tum Touch. Quantum Touch is gene zen met je handen, met behulp van lichaamsenergie, het activeert het zelfgenezend vermogen en is een voudig te leren. Aanmelden bij de balie of via 0180-638388, toegang 3,50 voor leden, niet-leden beta len 5,- euro. Voor meer informatie: www.bibliotheekdegroenevenen.nl of www.q-thea.nl Onstuimig herfstweer. Dat levert zo nu en dan prachtige, typisch Hollandse, wolkenluchten op. Regio - Het vierdaagse kamp van schaatsvereniging de Gouwe Streek vond vorige week tijdens de herfst vakantie plaats in Twente. Iedere dag werd er getraind op de ijsbanen van Deventer en Enschede. De overige tijd werd ingevuld met onder meer een dropping, zwemmen en survival. Het kamp werd op donderdag afge sloten met officiële wedstrijden voor de selectiegroep, waarbij diverse persoonlijke records aangescherpt werden.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 35