Prijsuitreiking kleurwedstrijd Groencentrum Sonneveld 25 jaar schoonheid in Waddinxveen Cheque voor Care for Kids Drieduizend euro bij elkaar gereden voor goede doelen HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID 27 OKTOBER 2010 37 BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. Het team van Schoonheidsinstituut Jane Auad. Waddinxveen - Schoonheidsinstituut Jane Auad bestaat I november 25 jaar. Om dit te vieren wordt er een open dag met ook demonstraties gehou den in de salon aan de Prinses Beatrixlaan 50. Boskoop - Een bonte wand met ruim 150 inzendingen illustreerde zaterdag 23 oktober het enthou siasme van de deelnemers voor de door Groencentrum Sonneveld georganiseerde kleurwedstrijd. De wedstrijd, gericht op de jeugd, le verde de volgende prijswinnaars op: Chiara Bronmeijer (3), Jesse Vis sers (3), Harm Nahon (4), Floortje Marchand (7), Jizzy-Jay Boetekees (9) en Michiel van den Bos (10). 'Vertrouwd raken met groen en respect voor de natuur' was de De winnaars. achterliggende gedachte. Dat dit thema ook volwassenen aansprak bleek uit de inzending van de heer Douglas (37). Ook voor hem was er een prijs; hij had nooit eerder een prijs bij een kleurwedstrijd gewon nen. Door Marianne Vermaat Jane Auad (65) begon met haar schoonheidssalon op 1 november 1985. "Eigenlijk is het een uit de hand gelopen hobby", vertelt zij. "Ik heb het altijd leuk gevonden men sen te verzorgen en verwennen. Dus ik ben cursussen gaan volgen, haalde diploma's en begon in 1985 mijn eigen zaak in een kamer van ons huis." Intussen staat de gehele bovenver dieping en ook een deel beneden in het teken van schoonheid. Naast de bekende stoel, heerlijke geurende crèmes, oliën en de laatste snufjes om de huid om een zo goed mo gelijke en verantwoorde manier te behandelen, heeft het instituut een zonnebankkamer en een sauna. Dat houdt verband weer verband met de Beautydagen van Jane Auad, die zTj op 31 oktober 1991 bedacht. Diegenen die zich hiervoor aanmelden, worden een gehele dag op verschillende manieren in de watten gelegd. "En ik verzorg dan ook zelf de lunch; soms sta ik uren in de keuken", aldus Auad. De open dag wordt gevierd met een hapje en een drankje op zaterdag 6 november. Daarnaast worden er demonstraties gegeven van onder andere anti-age biolift behandeling, Tyro gezichtsbehandeling, hotstone massage en make-up. Het bijeen gereden geld gaat naar de goede doelen. Nieuwer kerk aan den IJssel - Voor zitter Caroline Michels van de stichting Care for Kids kreeg van de directie van Imbema Rhiwa een cheque ter waarde van 13.000 euro overhandigd. Het bedrag werd bijeen gebracht door de klanten en leveranciers van Imbema Rhiwa. In plaats van cadeaus heeft Imbema Rhiwa, op de viering van het honderdjarig bestaan, haar relaties gevraagd een financiële bijdrage aan deze stich ting te schenken. Stichting Care for Kids zet zich in voor kinderen die geen veilige om geving hebben of waar de handvat ten ontbreken om zich zorgeloos te kunnen ontwikkelen. Zij vinden het belangrijk dat kwetsbare kinderen een kans krijgen om veilig en ge lukkig op te kunnen groeien. Voor deze kinderen zijn alle extra's om een fijnere jeugd te hebben meer dan welkom. De stichting Care for Kids zet zich in om bij die kinderen een lach op hun gezicht te toveren en een kind gewoon een kind te la ten zijn. Waddinxveen - Pronk your Car, een tocht met bijzondere wagens door het Groene Hart, heeft 3000 euro voor goede doelen opgele verd. De toerrit was georganiseerd door Lions Club Waddinxveen Tsuytende in samenwerking met Frank Pronk. Het verzamelde geldbedrag was bestemd voor Care for Family, Kinderboerderij Dierendal en Du- chenne Parent Project. De drie stichtingen ontvingen elk een cheque van 1000 euro. Meer dan veertig deelnemende cabrio's, klassieke auto's of andere bijzondere vierwielers trotseerden de regendruppels op 12 septem ber en deden mee aan deze tour- rit. De auto's legden een afstand van honderd kilometer af.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 37