W Griezelen in Nesselande River Luns overtuigend kampioen in Sittard uit Expositie Joke Roldaan Joris Lutz deelt handtekeningen Heksen aan de macht in Nesselande? Wij hebben volop winter- bonden/sets Tevens zorgen wij ook voor de opslag Kom langs of bel voor meer informatie 0180-638011 60VAG HART VAN HOLLAND NESSELANDE 27 OKTOBER 2010 Karate 43 Vanuit Nesselande Slechts 5 min. tóMTAtt- fARD Heks in wording. van het kasteel verwijderd stuit men op een heuse gevangenis, compleet met zombies en gieren. In de Max Heijermansstraat en omliggende straten kan de nietsvermoedende voorbijganger zomaar een heks of andere Halloween-griezel tegenko men. Men is dus gewaarschuwd. Joris vermaakte de kinderen met alle typetjes uit zijn boek. SBA or ganiseerde na afloop een signeer sessie in het Nesscafé. Voor de allerkleinsten een mooie kans om met een gesigneerd boek naar huis te gaan. Nesselande - Een kasteel van ruim vijf meter hoog, rook, 'bloed', ske letten en licht- en geluideffecten zijn nog maar een paar elementen waar de inwoners van Nesselande zaterdag 30 oktober vanaf 17.30 uur mee te maken kunnen krijgen tijdens Halloween. Enkele meters Sittard/Nesselande - Coach Patrick van Daalen vond de InternationalSittard- Cup van zondag 24 oktober een mooi moment voor de beloften van Unity99 Rotterdam om in Sittard op de mat te laten zien waar ze staan ten opzichte van leeftijdgenoten uit Duitsland, België, Luxemburg en Frankrijk. Nesselande - Joris Lutz speelde vrij dag zijn voorstelling "Fred redt het weer" in De Kristal. De jonge Nes- selanders konden net allemaal een plaatsje bemachtigen en genieten van het avontuur van hond Fred die dit keer in Utrecht verbleef. alBjffiCWi River Luns met de Sittard-Cup. Nesselande - Opgeschrikt door spoken, schreeuwende figuren, een duivelse heks met een magisch ro kende substantie en vergezeld door lugubere muziek, beleefden 45 kin deren - verkleed als heks, duivel, skelet of weerwolf - een tocht door het speciaal voor hen gebouwde spookhuis. Zij konden daarna de Nesselande - Joke Roldaan expo seert met beelden en schilderijen van 22 oktober tot 27 november in het Cultureel Centrum Orion aan de Wollefoppenweg 91a. Voor meer informatie: 010-4204480, info@ccorion.nl en www.ccorion.nl met een eigen verzonnen opdracht de mat op om de vechters zich meer bewust te maken van een strijdplan en zich vooral op tactisch gebied te verbreden. Voor een aantal pakte dit goed uit, terwijl anderen juist In de proble men kwamen. Estelle Waltz en Bobbi Been voch ten zich overtuigend naar de finale waar het een Rotterdams onder onsje werd. Estelle Waltz wist in de finale van haar trainingsmaatje te winnen. Nick Gerrese overrompelde zijn tegenstander in de finale en won overtuigend met 9-1. Elmar van Kleef veroverde het brons. A-selectie met opdracht mat op Van Daalen stuurden de A-selectie Bij de jeugd liet de negenjarige Ri ver Luns zien over welke kwaliteiten hij beschikt door de finale met 5-0 te winnen. Alexander Mazur, vorige maand nog de winnaar van de Kro- koyama-cup in Duitsland, wist ook in Sittard na vijf partijen het goud veilig te stellen zonder ook maar één score tegen te krijgen. Alyssa van Wijgerden en Bryan Lusse wonnen beiden zilver en brons was er voor Bob Kremers en Melissa van Ouden aarden. Het debuutoptreden van de broers Nasr en Abdelkarim Azough en van Damany Vreugd was veelbe lovend. schrik afreageren in tal van leuke spelletjes, zoals horror-stratego en de bezemsteelrace. Hun creativi teit konden ze kwijt in het maken van een griezeimasker. Dankzij de medewerkers van de Brede School Nesselande en Buurtwerk Alexan der beleefden de kinderen een vroege Halloween. Jaap Eindhoven Noordeinde 25a Zevenhuizen Nesselande

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 43