LlS^vfiv" I ouderenreis kerstmarkt Schoon water ha| ine INSCHRIJFFORMULIER www. look-tours, n I Bezoek Kerstmarkt in Rosmalen ,0,,™,,,.» week 45, nr. 73 HART VAN HOLLAND I DE KRANTVOOR DEZUIDPLAS I 10 NOVEMBER 2010 Vergunningen Het hoogheemraadschap zorgt voor het goed en veilig functioneren van waterkeringen, wegen en watergangen. Ook het gezond houden van het oppervlaktewater hoort daarbij. Om aan deze taken te voldoen verleent het hoogheemraadschap watervergunningen, ontheffingen Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens (RVV) en stelt maatwerkvoorschriften op. Gouda - (K.10.524,2 november 2010) N.V. Stedin Midden-Holland, aanleggen van een gasleiding, Zuider IJsseldijk 9. Moordrecht - (K.10.447, 3 november 2010) Hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard, omleggen en verbreden van de hoofdwatergang, Spoorweglaan 8. Nieuwerkerk aan den IJssel - (K.06.471,2 november 2010) A.G. van Maurik, hebben van een tuin en een vlonder, Merwede 49. Waddinxveen Definitieve Watervergunning - (L.05.850.V03) Marjoland B.V., Bredeweg 1a te Waddinxveen, voor het permanent onttrekken van grondwater uit het eerste watervoerend pakket t.b.v. de productie van natriumarm gietwater. De vergunningen liggen ter inzage bij het hoogheem raadschap. Voor nadere informatie over de vergunningen kunt u contact opnemen, tel. 010 453 73 35 of onze website raadplegen. Tegen de vergunningen/ontheffingen kunt u schriftelijk tot 6 weken na de bij de vergunning genoemde besluitdatum bezwaar indienen bij het hoogheemraadschap. Tegen vergunning L.05.850.V03 kunt u t/m 22 december 2010 beroep aantekenen. Het gemotiveerde beroep schrift moet worden gericht aan de Rechtbank Rotterdam, sector Bestuursrecht, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Bekendmakingen Bestuursvergadering Graag nodigen wij u uit voor de openbare vergadering van de verenigde vergadering op woensdag 24 november aanvang 14.00 uur. De vergadering wordt gehouden in het kantoor aan de Maasboulevard 123 te Rotterdam. De agenda en de onderwerpen van de vergadering zijn in te zien op onze website. Inspreken tijdens de vergade ring is mogelijk nadat u dit heeft aangemeld bij de voorzitter via het secretariaat, tel. 010 45 37 272. Een van de taken van het hoogheemraadschap is de zorg voor schoon water in kanalen, sloten en plassen. U kunt op allerlei manieren genieten van dit schone water. Bijvoorbeeld als u erlangs wandelt of fietst. Of als u er op uit gaat in de natuur, tijdens het vissen of varend in de boot. Weer anderen maken graag gebruik van het water om erin te zwemmen. Wij zorgen dat het water schoon blijft. Schoon betekent o.a. dat; het water helder is, er verschillende waterplanten onder water en in de oever groeien, er verschillende soorten vis in het water leven. Voor meer informatie over één van de bovenstaande artikelen kunt u contact opnemen met onze klanteninformatie, telefoonnummer 010 45 37 356 of kijken op onze website www.hhsk.nl. Maasboulevard 123,3063 GK Rotterdam. Dit doen we door afvalwater te zuiveren, maar ook door onderhoud en inrichting van de watergangen. We zuiveren afvalwater in onze afvalwaterzuiveringsinstallaties (awzi's) voordat het op de sloot of de rivier wordt geloosd. Zo ontstaat er geen schade voor het milieu. Onderhoud van de watergangen is o.a. het verwijderen van bagger en kroos. Hiermee zorgen we voor voldoende zuurstof in het water. Daarnaast leggen we natuurvriendelijke oevers aan. Deze zorgen voor planten en dieren in en om het water. De maatregelen hebben een positieve werking op de ecologische kwaliteit van het water. Het water wordt helder en schoon. Dit jaar organiseert Hart van Holland met steun uit het bedrijfsleven Reistijd ca. i uur Im4avacco? een dagje uit voor de ouderen van de gemeente Zuidpias met de nTClcSSc Opgeven voor de reis kan als volgt. Kerstmarkt als bestemming. De bus zal zowel op 6 als op 7 december moo Koffie Naam: (naar keuze) langs de opstapplaatsen in Moerkapelle, Zevenhuizen, n.30 Workshop (gemaakte stukken mogen mee naar huis) Nieuwerkerk en Moordrecht rijden. ,2-3° Maaltijd ,3.30 Bezoek kerstmarkt Telefoonnumer: Het programma vindt plaats op maandag 6 en dinsdag 7 december: 16.00 Terugreis Na afloop een klein herinneringscadeau. Opstapplaats: 09.00 opstapplaats Beth San in Moerkapelle Ter verduidelijking, het betreft hier geen verkoopshow. Wel kunt u (meereizende begeleider 15 p/p) 09.15 opstapplaats Dorpshuis Zevenhuizen vrijblijvend kopen. Vragen?: Tel 0180 638398 09.30 opstapplaats de Batavier Nieuwerkerk Betalen: op rek.nr. 118795996 t.n.v. wilwilwel.org 09.45 opstapplaats Land voor Water Moordrecht 0.v.v. naam tel.nr.* keuze maandag of dinsdag Opgeven kan per e-mail infoó)look-tours.nl of per telefoon. Hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 30