1 klikken Feesten in Danspaleis de Kristal Bingo Jeugd traint binnen RE: Be Prepared! Gospelavond zpHij Pieten muts maken Welkom Open Deur dienst in Open-Hofkerk Plas- en poep- problemen t sf 1! ff Wij hebben volop winter- bonden/sets 2 f Lr WM Tevens zorqen wij ook voor de opslag Kom langs of bel voor meer informatie 0180 - 638011 BQVAG HART VAN HOLLAND NESSELANDE 10 NOVEMBER 2010 33 Atletiek jeugd Kunstkerstbomen en versieringen voor kerstbos gevraagd Vanuit Nesselande Slechts 5 min. Te gekke disco-avond in De Kristal. Nesselande - Een primeur voor de inwoners van Nesselande: zaterdag 6 november vond de 'eerste en enige' 30+ disco plaats in Danspaleis de Kristal. "Een daverend succes", vonden de bijna tweehonderd mannen en vrouwen die kwamen dansen en feesten, veelal verkleed en al... "Omdat het zo leuk was, komt er over een paar maanden weer een 30+disco", laat de organisatie weten. Nesselande - Eloewel de jeugd van Trackstars Nesselande, voorheen At letiek Nesselande, het liefste buiten traint, gaan ze in de winterperiode toch een paar weken de zaal in. In plaats van op het veld aan de Kre- talaan vinden de trainingen, met ingang van zaterdag 13 november, tot en met 26 februari plaats in zaal 1 van de Bredeschool Nesselande aan de Robert van 't Hoffstraat 10. De training duurt van 9.00 tot 10.00 uur. Nieuwe leden zijn welkom. Zij kunnen zich, even voor 9.00 uur, melden bij de zaal. Voor meer informatie: www.trackstars.nl. Nesselande - Wie na het versieren van zijn eigen huis nog materiaal over heeft kan dit afstaan aan Stich ting Buurwerk Alexander, SBA. SBA gebruikt deze versieringen om sa men met wijkbewoners een kerstbos te creëren in wijkcentrum De Kristal. Op afspraak kan men de spullen la ten ophalen of zelf aanleveren in het Nesscafé. Voor meer informatie: tineke.van- denberg@buurtwerk-alexander.nl of bel 010-2862760. Nesselande - In de kerk in Nesselan de wordt zondag 14 november een RE:Sound jongerendienst gehouden. Het thema is: 'RE: Be Prepared!' les Maaswinkel spreekt over: 'Toe komstverwachtingen, God of the Moon and Stars én Die Ene Dag! Maar wanneer?' De dienst wordt gehouden in de Bre de School aan de Robert van 't Hof straat 10. Aanvang 19.30 uur, .deur open 19.15 uur. Er wordt een after party gehouden, ledereen is welkom, de toegang is vrij. Nesselande - In de Kristal wordt zondag 14 november een bingo ge houden. Bingoliefhebbers zijn wel kom van 14.00 tot 16.00 uur in het Nesscafé aan d Cypruslaan 404. Er worden acht ronden gespeeld. Nesselande - Vrouwengroep zijEtHij organiseert voor donderdag 18 no vember om 20.00 uur een avond waar black-gospel zangeres Joany Muskiet een optreden zal verzorgen. Belang stellenden zijn welkom in De Knoop aan de Robert van 't Hoffstraat 10. Deur open om 19.30 uur. Informatie: 010-2095801 of www.zijenhij.info. Nesselande - Kinderen van vier tot en met negen jaar kunnen woensdag 17 november in de Kristal terecht om een Zwarte-Pietenmuts te maken. De kosten voor deelname bedragen 2,- euro. De activiteit wordt gehouden in het kinderatelier van 13.30 tot 14.30 uur in de Kristal aan de Cypruslaan. Voor meer informatie: 010-2862760. mag dus klik snel naar: www.hartvanholland-online.nl Nesselande - Kinderbekkenfysio- therapeut Ingrid Knoppers houdt maandag' 75 november een lezing in bibliotheek Nesselande voor ouders van kinderen met plas- of poeppro- blemen. Knoppers werkt in het gezondheids centrum Nesselande in de Kristal. Zij heeft zich gespecialiseerd in het behandelen van kinderen die proble men hebben met plassen of poepen. Urineverlies, bedplassen, ontlas- tingsverlies, verstopping of buikpijn. De avond begint om 19.30 uur en duurt tot 21.30 uur. De avond be staat uit een lezing en uit de mo- 9elijkheid om vragen te stellen. De bibliotheek is gehuisvest aan de Cy pruslaan 408. Voor aanmelding of vragen: 010-222.483. 2" yl '-5.' Jaap Eindhoven Noordeinde 25a Zevenhuizen Ommoord - In de Open Hofkerk bij winkelcentrum Hesseplaats wordt zondag 21 november een Welkom Open Deur Dienst gehouden. Dominee van Velzen uit Blaricum gaat voor in de dienst, die als thema heeft 'Het geheim, hoe verandert God mensen?' Het Hollands christelijk mannenkoor verleent muzikale medewerking. Organist is Martin Zonnenberg. De dienst begint om 19.00 uur, samenzang vanaf 18.45 uur. ledereen is welkom. Nesselande

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 33