Spring wedstrijden Groeneweg wint opnieuw Dames Niemo stunten tegen koploper Kieviten in de modder Rotterdam Volleybal wint in - Veenendaal Eremetaal voor O.S.S. HART VAN HOLLAND SPORT 10 NOVEMBER 2010 39 Voetbal Waterpolo Volleybal Turnen Er werd geturnd op trampoline, trampoline met kast en op de lange mat. Zevenhuizen - Gymvereniging O.S.S. heeft zaterdag deelgenomen aan Het was gezellig druk in "Op Moer", de Jump In te Waddinxveen, een wedstrijd waarin word geturnd in Moerkapelle - De Moerkapelse gymnastiekvereniging Tarzan organiseerde voor zaterdag 6 november in Dorpshuis groepsverband. De ochtendploeg "Op Moer" de regionale springwedstrijden Regio Zuid Holland Noord (E). Er werd gepresteerd op de lange mat, bestond uit deelnemers in de leef- trampoline/kast, trampoline en plank/ kast. Deelnemende categorieën waren meisjes 8-9 jaar, jongens 8-9 jaar, tijdscategorie 6-9 jaar. De jongens meisjes 10-12 jaarjongens 10-12 jaar en turners junior. De wedstrijd begon om 9.00 uur en om 13.00 uur was de wonnen op trampoline met kast de prijsuitreiking waar verschillende verenigingen in de prijzen bleken te zijn gevallen. derde prijs. De meisjes behaalden brons op lange mat en zilver op trampoline. De tweede groep meis jes werd vierde. In de middag werd O.S.S. vertegenwoordigd met twee teams in de leeftijd van 10-12 jaar. Het leverde een tweede plaats op bij trampoline met kast en een gouden plak op trampoline. Nieuwerkerk aan den IJssel/Moordrecht - De dames van Niemo hebben za terdagavond in het spiksplinternieuwe zwembad van Dordrecht voor een enorme stunt gezorgd door koploper MNC Dordrecht op een 3-4 nederlaag te trakteren. Waar een week geleden tot woede van trainer Sander Boer veel te slap werd begonnen vlogen de dames er nu vanaf het eerste moment vol in. In de tweede en derde periode zette MNC enorm aan en kwam Niemo nauwelijks meer aan aanvallen toe. De verdediging stond echter als een huis, vooral bij man meer situaties vochten de dames alsof hun leven er van afhing. De vierde periode gaf hetzelfde beeld en Niemo leek kopje onder te gaan maar Denise Boere- boom schoot één minuut voor tijd de winnende treffer binnen, Niemo gaf niets meer weg en speelde de wedstrijd professioneel uit. "Het moet toch niet gekker worden", zei trainer Sander Boer na afloop. "Winnen in Dordrecht, dit is echt heel knap. Maar je ziet het verschil. Nu startten we vanaf het begin heel t sterk en loopt MNC achter de feiten aan." Regio - Bij de Kieviten Herfstcross zondag 7 november stond het wa ter de deelnemers nog net niet tot aan de lippen, maar dat het nat was kon je na één ronde al zien. Toch waren er ruim zeventig enthousias telingen die regen, water en modder trotseerden. Bij de pupillen, die 1.2 kilometer liepen won Sam Brinkers in 5.45, de 2.4 kilometer werd ge wonnen door Sander Stortenbeker in 11.30. Bij de 4.2 kilometer voor de oudere jeugd en senioren werd Michel Rut ten eerste in 19.27, eerste junior en tweede werd Robin Lip van PAC. Herman Derk Hulsinga uit Nieuwer kerk legde beslag op de vijfde plaats in 24.46. Verder Trudy Siekman Nesselande, 26.26, André Romeijn Nesselande, 26.40, Claudia van der Kraan Nieuwerkerk, 27.35, Colinda van Hoorn Nieuwerkerk, 27.39, Robert Markus Nesselande, 27.41, Peter Spaans Nesselande, 30.33 en Peter Schotman Nesselande, 33.50. Zevenhuizen - Na de goede overwin ning van vorige week tegen Stolwijk, stond deze week de uitwedstrijd te gen Bodegraven op het programma. Groeneweg startte goed, er werd goed gevoetbald en Bodegra ven kwam er niet aan te pas. Het goede voetbal werd beloond met doelpunten van spits Cor Buiten huis en aanvallende middenvelder Maurice Eckhardt. Vreemd was dat Groeneweg na deze doelpunten de controle over de wedstrijd verloor, er werd slordig gespeeld en Bode graven kreeg het idee dat er meer te halen viel. Dit werd bewaard- heid toen de kleine middenvelder van Bodegraven uit een vrije trap vrij kon inkoppen. Voor Groeneweg werd het erger toen een afstand schot van zo'n vijfentwintig meter schitterend werd binnengeschoten: 2-2. De tweede helft speelde zich hoofdzakelijk op het middenveld af. Zowel Bodegraven als Groene weg kregen enkele kansen om op voorsprong te komen, maar deze kansen werden niet benut. In de laatste fase van de wedstrijd werd Groeneweg gevaarlijker. De inge vallen spitsen Menno van Dam en Dennis Bakker kregen de kans om Groeneweg op voorsprong te zetten maar zagen hun inzetten gekeerd door de keeper. Toen iedereen zich al verzoend had met een gelijkspel mocht Groeneweg nog een corner nemen. Deze corner van Maurice Eckhardt werd goed binnengekopt door Dennis Bakker en Groeneweg sloot met de hakken over de sloot de wedstrijd winnend af en haalde drie belangrijke punten voor de aansluiting met de bovenste regio nen van de ranglijst. Zondag wacht de thuiswedstrijd tegen Mozaïek. Kijk voor meer foto's op: HvH-online.nl De hoofdafstand, 8.6 kilometer over drie ronden was voor Harmen Perk uit Rotterdam in 34.24. Moerkapel- lenaar Marcel markus werd zesde in 39.20. Overig regioatleten, allen uit Nesslande, Kees Smies, 46.26, Roelof Spaans, 47.26, Saskia War mer, 49.14, Arjo Ouwens, 53.21, Hans Fransen, 53.46, Lucenda Baal, 53.52, Simone Heemskerk, 55.58, Thea de Prez, 57.26 en Astar de Vries, 63.55. Regio - Rivium Rotterdam Volleybal speelde zaterdag tegen Prins VCV, de nieuwkomer van de A-league, in Veenendaal en wist daar een 3-1 overwinning te behalen. Na een rom melige start, door onverwachte files en ongelukken kwam de ploeg uit .Rotterdam verspreid aan en moest trainer/coach Albert Cristina een andere basis het veld insturen. Rivi um Rotterdam zette vanaf het begin druk met hun service en aanvallen. In de eerste set resulteerde dat in een 19-25 setwinst. De tweede set ging wat moeizamer, maar Rivium Rotterdam sloot deze set met winst af 23-25. In de derde set leken de Rotterdammers op een simpele 3-0 overwinning af te stevenen. Maar na een 7-0 voorsprong kwam de klad erin en lieten de Rotterdammers de teugels vieren. Prins VCV wist terug te komen en kon deze set met 25- 20 binnenhalen. In de vierde set was Rivium Rotterdam Volleybal weer helemaal bij de les en kon na een gelijk opgaande strijd tot 18-18 een beslissende eindsprint maken, waar bij de blokkering een groot aandeel in had en de set met 20-25 winnen. Hiermee blijft Rivium Rotterdam Volleybal de aansluiting met de top houden. De wedstrijd tegen Netwerk STV op vrijdagavond 12 november begint om 19.30 uur in het Top sportcentrum Rotterdam.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 39