ITT Voor speelgoed en hobbymaterialen naar Weddingplanner neemt Toys2Play zorgen uit handen Sprékend geopend Albert Heijn Nesselande langer open op zondag Moonlight Shopping HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID 10 NOVEMBER 2010 9 Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Party- en weddingplanner Stèfanie (links) bezorgt bruid en bruidegom een zorgeloze dag. Hazerswoude - Als party- en weddingplanner geeft Stèfanie advies en coördineert zij feesten en bruiloften. Zij doet dit online, wat voor de klant zowel kosten- als tijdsbesparend is. Thuis kan men via de computer alle ins- en outs van het feest met haar doornemen, waarbij afspraken direct zwart op wit staan. Indien gewenst zijn afspraken aan huis ook mogelijk. Taken weddingplanner Als weddingplanner neemt Stèfanie de organisatie van het feest van het bruidspaar over. Zij maakt afspraken met leveranciers en firma's waarbij zij eventueel bepaalde kortingen kan bedingen. Men kan de wed dingplanner het hele feest laten organiseren, maar men kan tevens, kiezen voor een deelarrangement, waarbij het bruidspaar zelf ook een aantal taken op zich neemt. De duurzame bruiloft Een nieuwe trend, overgewaaid uit Amerika, is de 'Green Wedding'. Bij deze duurzame bruiloft wordt, waar mogelijk, rekening gehouden met het zuinig omgaan met het milieu. Te denken valt aan uitno digingen op eo2 neutraal papier, geen cadeaus maar een gift voor een goed doel, gasten aanmoedi gen per openbaar vervoer te komen en dergelijke. Kerst en Nieuwjaar Party- en weddingplanner Stèfanie kan tevens ingeschakeld worden bij de organisatie van kerst- en nieuw jaarsfeesten. Zij is op de hoogte van de nieuwste trends voor het orga niseren van een schitterend feest. Voor meer informatie: www.party-weddingplannr.nl of 06-34315807. Ether Vielvoye (midden) is altijd op zoek naar nieuwe artikelen voor haar speelgoedwinkel. Zevenhuizen - Onder de naam 'Toys2Play' opende Esther Vielvoye onlangs haar, franchise, speelgoedzaak in de Dorpsstraat. Zij biedt in haar winkel een compleet programma van spellen en speelgoed voor kinderen in de leef tijd van nul tot circa dertien jaar. Assortiment In de winkel kan men onder meer terecht voor de moderne tollen van Beyblade, een ware trend en mo menteel zeer populair bij de jeugd. Voor de wat grotere meiden zijn er make-up en allerhande bijouterieën en voorts is er een ruime keuze aan spellen en puzzels. Hobbymaterialen Naast de standaardcollectie is Viel voye voortdurend op zoek naar nieuwe hobbymaterialen en kinder- accessoires om zich te onderschei den in de markt. Op dit moment bevat het assortiment in ieder geval artikelen van BanBao, Décopatch en van Kids in the Garden. Toys2Play is gevestigd aan de Dorpsstraat 122b en is geopend van dinsdag tot en met zaterdag van 9.00 tot 17.00 uur. De commissie van Moonlight Shopping. Zevenhuizen - De Dorpsstraat in Ze venhuizen staat vrijdag 10 december in het teken van de jaarlijkse kerst markt. De markt zal dit jaar groter dan ooit zijn, met kramen in de gehe le Dorpsstraat. Alle middenstanders doen mee. Voor de kinderen is er een kinderplein. Deze Kerstmarkt zal samenvallen met Moonlight Shopping. Sfeervol ver lichte winkels zullen van 16.00 uur tot 21.00 uur open zijn. De Dorpsstraat zal deze dag autoluw zijn, maar er is parkeermogelijkheid in de omgeving. Nieuwerkerk aan den IJssel - Burge meester Gert-Jan Kats opende vrijdag 5 november het bureau voor commu nicatie en creatie Sprékend aan het Raadhuisplein. Sander van Essen en Arjan Boone ga ven Kats een kijkje achter de scher men. Nesselande - Supermarktmana ger Iwan Tims kan terugkijken op een succesvol openingsjaar van de vestiging van Albert Heijn op het Maltaplein 52 in winkelcentrum Boulevard Nesselande. "We luis teren continu naar de wensen van onze klanten en het verruimen van de openingstijden is daar een voor beeld van", aldus supermarktma nager Iwan Tims. Vanaf zondag 14 november is de supermarkt op zon dag geopend van 12.00 tot 18.00 uur in plaats van tot 17.00 uur. De klant kan zeven dagen per week in de winkel terecht voor zowel de dagelijkse als voor meer speciale boodschappen en bovendien par keert men altijd gratis. Voor meer informatie: 010- 2222846. AH supermarktmanager Iwan Tims.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 9