«flf ZÓ.OO - 2ZOO uuz) Vrijwilligers verkopen 1.320.533 Zonnebloemloten Ondernemers sponsoren ouderenreis Juf Hanneke verliest weddenschap Informatiedag Knaap Maatwoningen Helpdesk voor werken met E-reader of I-Pad Kast Cl 000 Wals Bengel Rabobank Masters tea coffee Fietsklaar HART VAN HOLLAND ZEVENHUIZEN-MOERKAPELLE 17 NOVEMBER 2010 33 Humor en ernst in de trouwzaal Blokker Zilverberk Versprille b.v. 't Karrewiel Restaurant De Viergang Atelier Kleinood Flowers and feelings DA Rodenburg Fa.Visser Brasserie 't Graanhuys De Roerdomp Snoep kado winkeltje Mekka Perdijk-Era makelaardij Veerman Diensten Toys 2 play Delft Books Gifts Look Tours Cafetaria Mainstreet Gall Gall De Strandgaper Apotheek zvh Chinees Indisch restaurant Jade Van Rijs Voorbrood Meubelen Bijl 11 Bakker Gerritsen Hoogendoorn optiek Fa. Bac Wonderlijke Verleiding Bike Totaal Boode Vrouwen van Nu bij Omroep Zuidpias Elgersma Media Fa. Schotte Zevenhuizen - Hart van Holland en het bedrijfsleven zorgen samen voor een dagreis voor ouderen naar een kerstmarkt in Rosmalen. De vertrekdata zijn maandag 6 en dinsdag 7 december. Hart van Holland heeft ondernemers benaderd met de vraag of zij extra willen betalen voor hun kerstadver tentie. Met dit extra geld wordt de reis gesubsidieerd. De dag bestaat uit een workshop, lunch en een bezoek aan de kerst markt. De reis is bestemd voor men sen van zestig jaar en ouder. Zij be talen vijf euro. Begeleiding kan mee voor vijftien euro. Alle 55-plussers uit Zuidpias kunnen mee. Er is gezorgd voor het vervoer van rolstoelen. De opstapplaatsen zijn in Moerka- pelle, Zevenhuizen, Nieuwerkerk en Moordrecht. Voor inschrijving: zie het inschrijf formulier elders in deze krant. De vrijwilligers van de Zonnebloem hebben dit jaar bijna 1,3 miljoen loten verkocht. In totaal is daar mee 2.641.066,- opgehaald. De opbrengst komt ten goede aan de 310.000 dagactiviteiten en vele aangepaste vakanties die de Zon nebloem organiseert voor duizen den zieken en gehandicapten. De trekkingsuitslag staat op www. zonnebloem.nl en Teletekstpagina 559 (Nederland 1, 2, 3). Ook kun nen mensen via het servicenummer (0900) 06 33 (0,35 per gesprek) achterhalen of hun lot in de prijzen gevallen is. Moerkapelle - Vereniging De Christenvrouw houdt woens- dag 24 november een lezing in dorpshuis Op Moer. D. Zommer- Koopsen spreekt over 'Humor en ernst in de trouwzaal'. Aanvang 20.00 uur, inloop vanaf 19.30 uur. De toegang is vrij. Leden en belangstellen zijn welkom. Zevenhuizen - Wie nog niet thuis is in de wereld van het 'E-book', de 'E-pa- per' of het 'digitaal lezen' is donderdag 25 november van 18.30 tot 20.30 uur welkom in de plaatselijke vestiging van bibliotheek de Groene Venen waar een demonstratie verzorgd wordt van de E-reader. In de week van woensdag 24 novem ber tot en met 1 december beant woorden stagiaires van De Goudse Waarden vragen over bijvoorbeeld twitteren, het werken met Face- book of over online betalen. Men kan ook zelf achter de computer plaatsnemen. De helpdesk is aanwe zig op woensdag 24 november van 14.00 tot 17.00 uur, op zaterdag 27 november van 10.00 tot 12.00 uur en op maandag 29 november van 18.30 tot 20.30 uur. Om erachter te komen hoe media(eigen)wijs men is, kan men terecht op www.weekvan- demediawijsheid.nl. Voor meer informatie: www.bibliotheekdegroenevenen.nl. Moerkapelle - Een afvaardiging van Vrouwen van Nu, afdeling Moerkapelle, is donderdag 25 november te gast in het radio programma 'Bij Nan op de kof fie' van Omroep Zuidpias. In de uitzending vertellen de vrouwen over het ontstaan van hun af deling en over de diverse acti viteiten die ontplooid worden. De uitzending is van 11.00 tot 12.00 uur te beluisteren via fre quentie 102.4. Voor meer informatie: www.plattelandsvrouwen.net. Rotterdam - Knaap Maatwoningen en Knaap Bouwbedrijf organiseren voor zaterdag 20 november van 10.00 tot 13.00 uur een informatiedög in de showroom aan de Groeneweg 38. Belangstellenden kunnen deze dag ken nismaken met de mogelijkheden van bouw of verbouw van de eigen woning. Belangstellenden kunnen deze dag een kijkje te nemen in woningen die mo menteel in aanbouw zijn. Zevenhuizen - Juf Hanneke van groep 8 van De Eendragt was met haar leerlingen een weddenschap aangegaan rondom het aantal bestellingen voor de kinderpostzegels. Bij een aantal onder de 300 honderd zouden de kinderen met een hanenkam naar school komen. Bij meer dan 300 zou de juf de klos zijn. Op de foto is duidelijk te zien wie r gewonnen heeft. Er waren uiteindelijk 303 bestellingen. Op 1 januari 2011 wordt de EPC, de energieprestatiecoëfficiënt, aange scherpt. Om die reden wordt elke Maatwoning uitgerust met een warmtepomp. Wanneer men vóór 31 december een bouwaanvraag indient, geldt de oude regelgeving nog. Dit kan een flinke besparing opleveren. Voor wie behoefte heeft aan meer woonplezier, maar niet wil verhui zen, is het nu tijd om te verbouwen. Over werken die voor 1 juli 2011 gereed zijn, betaalt men slechts 6°/o btw. Voor meer informatie: www.knaapmaatwoningen.nl.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 33