Klikken x Collecte MS start 22 november Voorlichting over bevallen Telefoon (0172) 21 21 22 WENDY ROOS Maatje gezocht Dierencentrale O nnP Afrit Gouda dicht UITVAARTVE^ÉSRGING 010 521 60 16 of 079 - 342 60 70 11ARK11S TROUW- ROUW- en BEDRIJFSBLOEMWERK W wendyroos.nl T 06 16698479 HART VAN HOLLAND FAMILIEBERICHTEN 17 NOVEMBER 2010 39 Met respect en in stijl doen we wat van on Jeannette de Zwart-Maasland Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd UITVAARTVERZORGING H.E. van der Hammen Als het om vertrouwen en eerbied gaat! "t Begrafenissen Persoonlijke zorg voor uw begrafenis Dokter Hamburgerlaan 59 - 2771 JR Boskoop HART VAN HOLLAND Wij danken iedereen voor de overweldigende hoeveelheid belangstelling, mooie woorden, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, en onze moeder De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan.Wij kunnen niet zonder jullie steun en aandacht. Kees, Remco, Iris, Cindy de Zwart familie Maasland en familie de Zwart Zevenhuizen, november 2010 Uitvaartverzorging Jeanne Matze-Koch kleinste Ma*ia=: www.hevanderhammen.nl MC EN NACHT Wij verzorgen: Uitvaarten Vakkundigheid in thuis opbaren Heemskerkstraat 16 26&5 AK Wilsbeschikking Voordelige uitvaartverzekeringen Nazorg Bieiswijk 0800- 337 24 33 Regio - De vrijwilligers van het MS Fonds trotseren vanaf maandag 22 november regen en wind om met de collectebus langs de deuren te gaan. Multiple Sclerose is de meest inva liderende aandoening onder jonge mensen in Nederland. Het is nog niet mogelijk MS te genezen. Het MS Fonds helpt mensen die Multi ple Sclerose hebben met coaching, voorlichting en financiering van we tenschappelijk onderzoek. Multiple Sclerose is de bekende on bekende. ledereen kent de letters Waddinxveen/Zevenhuizen-Moer- kapelle - De verloskundigen van de Praktijk voor Verloskunde Waddinx veen Moerkapelle en Zevenhuizen organiseren voor dinsdag 23 no vember van 19.30 tot 21.30 uur een voorlichtingsavond over bevallen in Hotel de Unie aan de Kerkweg-Oost 226. Aan de orde komen de verschillende fasen van de bevalling en de invloed van hormonen op het hele geboor teproces. Voorts wordt aan de hand van een fotoserie uit het boek 'Je wonderbaarlijke baby' van Marshall ft Phyllis Klaus getoond wat een baby direct na de geboorte kan. Voor meer informatie en aanmel den: 0182-634890 of voorlichtings- avondwaddinxveen@gmail.com. Begrafenisverzorging voor Benthuizen - 3B Hoek - Moerkapelle - Rotterdam - Pijnacker - Zevenhuizen Zoetermeer en omstreken SHOWROOM OEDENKSTENEN Hoekeindseweg 61 2665 KB Bieiswijk «visjit, info@harkesbegrafenissen.nl - www.harkesbegrafenissen.nl Wij verzorgen alleen begrafenissen - Dag en nacht bereikbaar MS, maar wat de ziekte precies is, is bij de meesten onbekend. Over de ziekte zelf zijn vele vragen, niet alleen bij patiënten maar zeker ook bij het grote publiek. Vragen weg nemen en oplossen is een constante uitdaging voor het MS Fonds, maar is gebonden aan beperkte budget ten. Het MS Fonds is 100 °/o afhankelijk van giften. Collectant gemist? Giro 5057 te Maassluis. Voor meer informatie: www.nationaalmsfonds.nl. FLOWER DESIGN Gouda - Els, Harry, Karei, Geert- Jan, Marieke en nog heel veel an deren zijn op zoek naar een tijdelijk 'maatje'. Iemand die samen met één van hen leuke dingen wil onderne men; dingen die zij (nog) niet alleen durven. Zo wil Els graag weer gaan shoppen, maar ze heeft nog last van straatvrees. Harry speelt graag bad minton, maar alleen bij de sportclub naar binnen stappen is nog net een stap te ver. En Geert-Jan houdt bij voorbeeld van fietsen, maar alleen is maar alleen. Hoe werkt het? Vriendendienst kijkt zorgvuldig of mensen ook daadwerkelijk bij elkaar passen. Niet alleen wat betreft inte resses maar ook qua persoonlijkheid. Niet iedereen kan immers eikaars vriend zijn. Als Vriendendienst denkt dat er een goede match is tussen vrijwilliger en deelnemer, worden ze samen uitgenodigd voor een ken nismakingsgesprek. Alleen als beide partijen het leuk vinden een vriend schap aan te gaan, worden er on derlinge afspraken gemaakt over de te ondernemen activiteiten, waarbij de nadruk ligt op de 'gezonde' kant van de deelnemer. Voor meer informatie: 0182-687943 of www.reaktvriendendienst.nl. Vermist Poes, schildpad, witte kin, borst en sokken, halsband geel en koker en roze magneet, Souburghlaan Wad- dinxveen. Kater, cypers, witte bef en voeten, hoog op poten, hap uit oor, knik in staart, is geehipt, Kersengaarde Bos koop. Poes, zwart, witte bef, buik, voeten voor, sokken achter en wit in snuit, Tweemanspolder Zevenhuizen. Poes, Britse korthaar, cypers, witte voeten, litteken op buik, IJssellaan Nieuwerkerk. Gevonden Kat, rood, witte snuit, kitten, Noordeinde Waddinxveen. Poes, witte bef, sokken en vlek op buik, kitten, Schielandstraat Moor drecht. Kat, zwart, Tuin van Bier Moor drecht. Kat, cypers, Zuidkade Waddinxveen. Kat, grijs, Eerste Tochtweg Nieuwer kerk. Kat, cypers, witte snuit, Nieuwer kerk. - Voor meer informatie: 0186-601199 en www.dierencentrale.nl Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Bos koop, Zevenhuizen, Moerkapelle, Oud Verlaat, Nieuwerkerk aan den IJssel, Moordrecht, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van 44.000 exemplaren Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Eigersma Media Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Telefoon 0180-632289 Fax 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 10.00 uur. advertenties: maandag 14.00 uur. Kan t-en-klaar adverten tiemateri- aal (indien gereserveerd): dinsdag 10.00 uur. Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden me dedeling in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden advertenties voor pu blicatie in het Hart van Holland te weigeren. Krant niet ontvangen? Eigersma Media, telefoon 0180-632289 (tijdens kantooruren) Niets uit deze uitgave mag worden vermenigvuldigd zonder schrifte lijke toestemming van de uitgever. Het Hart van Holland is lid van het: Regio - De toerit Gouda van de A12 richting Den Haag is in verband met reparatiewerkzaamheden aan het asfalt van maandag 22 november 23.30 uur tot dinsdag 23 november 5.00 uur afgesloten. mag www.hartvanholland-online.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 39