Ereprijzen voor KVC Peek Jeugd traint binnen Zeparo op Klaverbladloop CKV verliest Hoogerwaard en wedstrijd Mitchel zet zegereeks voort Opluchting bij Moordrecht Winst in doelpuntrijk duel HART VAN HOLLAND SPORT17 NOVEMBER 2010 47 Karate Atletiek jeugd Korfbal Judo Voetbal Brassehaat/Nieuwerkerk aan den IJssel - Karate Vrienden Club (KVC) Peek scoorde zaterdag 13 november tijdens het internationale full con tact karate toernooi in Brasschaat Nesselande - Hoewel de jeugd van Trackstars Nesselande, voorheen At? letiek Nesselande, het liefste buiten traint, gaan ze in de winterperiode een paar weken de zaal in. In plaats van op het veld aan de Kretalaan vinden de trainingen tot en met 26 februari plaats in zaal 1 van de Bredeschool Nesselande aan de Ro bert van 't Hoffstraat 10. De trai ning duurt van 9.00 tot 10.00 uur. Nieuwe leden zijn welkom. Zij kun nen zich, even voor 9.00 uur, melden bij de zaal. Voor meer informatie: www.trackstars.nl. vijf ereprijzen. Na de indeling, waarbij gelet wordt op gewicht .lengte en leeftijd, moest elke deelnemer een aantal wed strijden vechten in zijn poule. Bilal In de dertigste minuut dribbelde Carli Lems het middenveld over en wist met een uitstekende steek pass Marco Bouwmeester, die op het randje van buitenspeld was ontsnapt, vrij te zetten voor de keeper. 'Bouwie' liet zich dit bui tenkansje niet ontnemen en schoof de bal langs de doelman van Vic toria '04 in de rechterhoek: 1-0. In de tweede helft durfde Moordrecht niet echt door te drukken uit angst voor een tegentreffer te incasseren en aan de andere kant durfde Vic toria '04 niet vol op de aanval te spelen met het risico dat het 2-0 zou worden en de wedstrijd op slot werd gegooid. Dat had als gevolg dat er door beide ploegen slordig werd gespeeld, veel balverlies werd geleden en het schouwspel er niet beter op werd. Door deze overwinning, die hard nodig was na drie verliespartijen, neemt Moordrecht afstand van 'de gevarenzone' in de derde klasse B. etermeer/Zevenhuizen/Moerkapelle - Twee lopers van Team Zeparo liepen zondag 14 november mee in de Kla- Gladloop. Onder redelijk gunstige weersomstandigheden- weinig wind en droog - liep Ben van Yperen de 15 km 'n '8.45 en Bart Klos de 10 km in 59.46. Nieuwerkerk aan den IJssel - CKV Nieuwerkerk heeft haar eerste duel in de zaalcompetitie tegen Tjoba met 23-20 verloren. Nieuwerkerk ging vol goede moed richting Tjoba, maar het was Tjoba dat het heft in handen nam, gedurende de wed strijd golfde het spel heen en weer. In de eerste helft werd Nieuwerkerk geconfronteerd met een enorme te genvaller, Paul Hoogerwaard raakte ernstig geblesseerd aan zijn knie en moest het veld verlaten. In Goes kon het tot dertien minuten voor tijd alle kanten op, getuige ook de 16-16 tus senstand op dat moment. Tjoba sloeg echter een flink gat naar 20-16 en dat kon Nieuwerkerk, ondanks ver woede pogingen niet meer goed ma ken. Kortom, een dubbele nederlaag voor de formatie van Van Klooster en Verbeek. Nieuwerkerk kan zich zelf verwijten dat het verdedigend niet goed was en dat er aanvallend te veel kansen nodig waren om tot scoren te komen. Volgende week de eerste thuiswedstrijd tegen GKV, dat flink uithaalde tegen Rheko. Winnende karateka's. Ouahibi werd eerste in zijn poule, Maaike Klijnsmit eindigde op een tweede plaats. Kim van Eijk werd derde evenals Jasper Kools en Imad El-Azzouzi. Moordrecht - De ontlading in het veld en op de bank bij de technische staf was groot, toen Jan de Joode in de 94e minuut het duel tegen Victoria '04 uit een vrije trap definitief in het voordeel van Moordrecht besliste en 2-0 scoorde. Tot aan dat moment was het uiterst onzeker of Moordrecht de voor sprong, die zij in de eerste helft had verkregen, kon vasthouden. 0 Mitchel kon naar huis met een mooie eerste prijs op de achterbank. Nieuwerkerk aan den IJssel - Ook in Hengelo heeft de Nieuwerkerkse judoka Mitchel van der Vliet er geen judogras over laten groeien. Mitchel uitkomend in de -30 kg klasse stond ingedeeld in een poulesysteem met judoka's die hij nog nooit op de ta- tami was tegengekomen. Met mooi en afwisselend judo wist Mitchel al zijn partijen te winnen. Nieuwerkerk aan den IJssel - Nieu werkerk behaalde zondag 14 no vember een moeizame zege en moest heel diep gaan om zich Dilet tant van het lijf te houden. Nieu werkerk had het meeste balbezit in de eerste helft, maar het eerste ge vaar van Dilettant in de 11e minuut leverde direct een doelpunt op, een hoekschop werd bij de tweede paal met het hoofd tot doelpunt gepro moveerd. Abner Texeira vond in de 16e minuut Remco Langerveld die met een prachtig stiftje zijn ploeg op gelijke hoogte bracht. In de 34e minuut was het Philippe den Hartog die zichzelf vrij speelde en slim raak schoot in de verste hoek. Koud een minuut later verzuimde de verdedi ging adequaat in te grijpen bij een vrije trap van Dilettant: 2-2. Binnen twee ging AbnerTexeira op avontuur en met hulp van de scheidsrechter die een overtreding van AbnerTexei ra op zijn directe tegenstander niet waarnam, schoot de aanvaller de bal achter de geslagen Dilettant doel man. In de 40e minuut werd Remco Langerveld door de Dilettant doel man binnen het strafschopgebied aangetikt en schoot Marijn Verhoef vanaf elf meter de 4-2 binnen. Na rust speelde Nieuwerkerk slor dig, doelman Roy Spierings tikte in de 59e minuut een Dilettant aanval ler aan en dat betekende strafschop: 4-3. In de 67e minuut verdween een verre vrije trap over doelman Roy Spierings in het doel: 4-4. Toen ie dereen zich min of meer verzoende met een puntendeling viel in de 90e minuut een prachtige treffer van Remco Langerveld.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 47